05.09.12, 14:32
Witam,
Czy ktoś może cos słyszał o planowanej trasie S6, między innymi do Piaseczna? Czy jest realne powstanie kiedyś tej linii?
Politycy, zarząd SKM kilkakrotnie wracali do tematu, ale na tym się skończyło.
Pozdrawiam,
P.

inforail.pl/text.php?id=18054
Obserwuj wątek
  • tomjani Re: SKM S6 06.09.12, 08:22
   A zwróciłaś może uwagę na datę przytaczanego "newsa"? To był czerwiec 2008, od tamtego czasu upłynęły już 4 lata z okładem. Wtedy obiecywano thuskowe cuda, dziś mamy aferę Amber Gold z udziałem jego syna. Cieszmy w tej sytuacji się jeżeli HGW zrealizowawszy uchwalony w ub. roku plan POdwyżki cen biletów komunikacji miejskiej o 100% (kolejny jej etap już niebawem) oraz przemyciwszy przy tej okazji POdwyżki ukryte takie jak zrealizowana już likwidacja biletów tygodniowych i dwutygodniowych (uderzyło to mocno PO kieszeni tych którym skończył się bilet 90- lub 30 dniowy akurat na tydzień lub 2 tygodnie przed planowanym urlopem) wpadnie na kolejny POmysł przesunięcia bezkolizyjnego transportu szynowego, mianowicie metra, SKM oraz kible KM na wyższą półkę cenową. Niech pasażerownie płacą więcej jeśli chcą mieć luxus w postaci nie stania w korkach. Na przykład bilet 30 dniowy na autobusy i tramwaje w pierwszej strefie kosztowałby 150zł, bilet na autobusy, tramwaje, metro, SKM oraz KM w pierwszej strefie - 200zł, podobnie jak bilet na autobusy i tramwaje ważny w dwóch strefach, natomiast bilet na wszystkie środki komunikacji ważny w dwóch strefach kosztowałby - 300zł. Wtedy z przyszłej S6 korzystalibvy tylko najbardziej zdesperowani mieszkańcy Piaseczna, i to pomimo totalnego zakorkowania nie tylko Puławskiej ale i przyszłej Puławskiej-bis przez auta mieszkańców developerki gdzieś pod Złotokłosem czy Robercinem.
     • tomjani Re: SKM S6 06.09.12, 12:32
      Więc zapytaj bezpośrednio owych POlityków którzy tyle naobiecywali, i na których się POwołujesz. :-P Taka np. Bufeciara wpadła POdczas swojej kampanii wyborczej na POmysł aby do sieci SKM włączyć... WKD, przemianowawszy ją na linię S-7.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka