Dodaj do ulubionych

Nareszcie mamy własne forum

IP: 195.94.196.* 11.06.01, 09:27
Trochę długo to trwało i szczerze mówiąc zwątpiłam już w to, że ktoś w Gazecie
te zgłoszenia w ogóle czyta i się nimi przejmuje. A jednak, mamy własne miejsce
w Gazecie. Pozdrawiam wszystkich związanych z Puławami.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jasiek Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 15.06.01, 22:18
      I bardzo dobrze.
      Pulawy to calkiem sympatyczne(wizualnie przynajmniej, gdyz jak tam jest od
      wewnatrz to nie wiem).

POZDR
      • manus Re: Nareszcie mamy własne forum 08.03.02, 20:28
        Mamy swoje forum na ktore pisze teraz tylko szesc osob i wszyscy mieszkaja poza
        Pulawami. Czy to nie jest smieszne?
        • Gość: Jank Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.pl 11.03.02, 11:57
          Straszne i śmieszne.
          Pytanie więc co robią Puławiacy ?
          Jest tam jeszcze ktoś !?!?
          • manus Re: Nareszcie mamy własne forum 12.03.02, 09:01
            Ja slyszalem ze kafejka internetowa jest oblegana przez caly czas, ale moze
            oni pisza na inne forum zeby bylo smieszniej.
            • Gość: jazzak Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.mst.gov.pl 12.03.02, 09:48
              manus napisał(a):

> Ja slyszalem ze kafejka internetowa jest oblegana przez caly czas, ale moze
              > oni pisza na inne forum zeby bylo smieszniej.

To jest dyfersyfikacja dostaw postów na forum!
            • Gość: Jank Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.pl 12.03.02, 12:08
              Manus, jak na kogoś z drugiej strony globusa to jesteś imponująco
              poinformowany. A puławska młodzież ani chybi stwierdziła, że paru zgredów
              opanowało forum, więc niech się bawią...
              Pozdrowienia
              • Gość: jazzak Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.mst.gov.pl 12.03.02, 14:40
                Gość portalu: Jank napisał:

> Manus, jak na kogoś z drugiej strony globusa to jesteś imponująco
                > poinformowany. A puławska młodzież ani chybi stwierdziła, że paru zgredów
                > opanowało forum, więc niech się bawią...
                > Pozdrowienia

Wiele jest spraw do wyjaśnienia zwłaszcza przedziwne zniknięcie hrabiego, a może
                hrabina jakowaś odciąga od compa?

• Gość: Jank Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.pl 12.03.02, 14:51
                  Gość portalu: jazzak napisał(a):

>
                  > Wiele jest spraw do wyjaśnienia zwłaszcza przedziwne zniknięcie hrabiego, a moż
                  > e
                  > hrabina jakowaś odciąga od compa?
                  >
                  >

"Sprawy puławskie" wyraźnie się komplikują ;o))
                  Intryga goni intrygę, ludzie znikają, tajemnicza hrabina, pojawiają się nowe
                  wątki - już nie mogę się doczekać kolejnych postów. Piszcie ludzie !
                  Pozdrowienia !

• manus Re: Nareszcie mamy własne forum 13.03.02, 07:19
                    Jestem dobrze poinformowany poniewaz mam staly kontakt z Pulawami. Rachunki za
                    telefon troche mnie przygniataja, ale ciagnie wilka do lasu i nic na to nie
                    poradze. Poza tym ostatnie wakacje spedzilem w Pulawach wiec moglem tez sie
                    praekonac na wlasne oczy co tam sie dzieje.
                    Pozdrawiam was wszystich i zazdroszcze ze mozecie wpasc do Pulaw
                    w kazdej chwili.
                    • Gość: Aelirenn Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.provider.pl / 10.3.0.* 14.03.02, 12:54
                      Uch! A ja coraz rzadziej do Pulaw jezdze. I szkoda mi. I wcale nie moge w
                      kazdej chwili pojechac. Dopiero na swieta :((( Buuuu! [a tak sobie
                      ponarzekalam ;>]
                      • Gość: Jank Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.pl 14.03.02, 14:08
                        Taaaaa...
                        Częstotliwość przyjazdów do Puław jest najwyraźniej odwrotnie proporcjonalna
                        do odległości. Ja ostatnio bywam mniej więcej raz na 2-3 miesiące. A mam do
                        pokonania "aż" 130 km.
                        • manus Re: Nareszcie mamy własne forum 15.03.02, 04:36
                          Gość portalu: Jank napisał(a):

> Taaaaa...
                          > Częstotliwość przyjazdów do Puław jest najwyraźniej odwrotnie proporcjonalna
                          > do odległości. Ja ostatnio bywam mniej więcej raz na 2-3 miesiące. A mam do
                          > pokonania "aż" 130 km.

To i tak duzo lepiej. Ja moge tylko raz na rok i to tez nie jest takie pewne.
                          • Gość: jazzak Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.mst.gov.pl 15.03.02, 08:41
                            manus napisał(a):
                            To i tak duzo lepiej. Ja moge tylko raz na rok i to tez nie jest takie pewne.

Ale jak przybędziesz to zapewne są git balety, a co.
                            Pozdrawiam

• Gość: hrabia Re: Nareszcie mamy własne forum IP: 172.16.3.* 15.03.02, 16:30
                              > Ale jak przybędziesz to zapewne są git balety, a co.
                              Tobie jazzak to tylko balety w głowie, co?
                            • Gość: Jank Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.pl 15.03.02, 18:20
                              Gość portalu: jazzak napisał(a):

> manus napisał(a):
                              > To i tak duzo lepiej. Ja moge tylko raz na rok i to tez nie jest takie pewne.
                              >
                              > Ale jak przybędziesz to zapewne są git balety, a co.
                              > Pozdrawiam
                              >
                              Coś mi się wydaje, że taki pobyt to jedna sesja chłonięcia wszystkiego co
                              puławskie. A w stanie zanietrzeźwienia czy innego zabalowania zdolności
                              wchłaniania jakby spadają ??
                              Pozdrowienia.

• Gość: Syla Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.FH-Muenster.DE 19.03.02, 20:41
                            a ja sie ciesze, ze zycie pozwala mi odwiedzac pulawy tylko 2 razy do roku. mam
                            sentyment, ale jak bym dluzej posiedziala niz 2 tygodnie, to by on zaczal
                            zanikac. mija oczarowanie i wynurza sie dworzec pkp - i chetnie wracam tam,
                            gdzie teraz mieszkam.
            • Gość: Syla Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.FH-Muenster.DE 19.03.02, 20:36
              ci z kafejki nie pisza na zadnym forum, to internetowi gracze i ircownicy.
              teraz zamiast na wagary do parku, chodzi sie do kafejki.
              • manus Re: Nareszcie mamy własne forum 19.03.02, 21:14
                Gość portalu: Syla napisał(a):

> ci z kafejki nie pisza na zadnym forum, to internetowi gracze i ircownicy.
                > teraz zamiast na wagary do parku, chodzi sie do kafejki.

Witamy nowa osobe na forum. Jest nas coraz wiecej. Jest nadzieja ze wkrotce
                bedzie to normalne forum na ktorym bedzie dyskutowac kilkadziesiad osb.
                Ja znikam na 2 tygodnie. Mam nadzieje ze po powrocie znajde tu o wiele wiecej
                osob.
                Pozdrowienia dla wszystkich.
                • Gość: Jank Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.pl 19.03.02, 21:41
                  manus napisał(a):

> Witamy nowa osobe na forum. Jest nas coraz wiecej. Jest nadzieja ze wkrotce
                  > bedzie to normalne forum na ktorym bedzie dyskutowac kilkadziesiad osb.
                  > Ja znikam na 2 tygodnie. Mam nadzieje ze po powrocie znajde tu o wiele wiecej
                  > osob.
                  > Pozdrowienia dla wszystkich.

A zatem - witaj Sylo i żegnaj Manusie (ale tylko na 2 tygodnie). Będziemy się
                  dobrze sprawować ;o)
    • Gość: YRSA Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.toya.net.pl / 10.0.211.* 19.03.02, 22:21
      ;) Witam, i ja do Forumowiczów dołacze... obecnie studiuję w Łodzi, pochodzę z
      Dęblina... a lata liceum przypadły na Puławy;))) czyli wszystko jasne - jest co
      wspominać... łza się zakręci - jak się po latach wraca w znajome miejsca...
      zresztą chyba każdy wie o co mi chodzi;))) Pozdr,
      • Gość: Jank Re: Nareszcie mamy własne forum IP: *.pl 19.03.02, 22:32
        Gość portalu: YRSA napisał(a):

> ;) Witam, i ja do Forumowiczów dołacze... obecnie studiuję w Łodzi, pochodzę z
        > Dęblina... a lata liceum przypadły na Puławy;))) czyli wszystko jasne - jest co
        >
        > wspominać... łza się zakręci - jak się po latach wraca w znajome miejsca...
        > zresztą chyba każdy wie o co mi chodzi;))) Pozdr,

Oj wie, wie ;o)
        Witaj, Twoja "puławskość" jest mile widziana.
        Pozdrowienia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka