Gość: Pamela
IP: *.slupsk.sdi.tpnet.pl
25.01.02, 20:24
Powiedzcie mi czy tez macie takie problemy z wyjechaniem z ulicy Poboznego na
Garncarska? Dzis najpier autobus stal tam 5 minut a potem ja.
Czy komukolwiek z Was zdarzylo sie przepuscic kogos (jak jechaliscie Garncarska
od strony Gdanska)?
Ja tak robie!