s1korupka 20.04.05, 14:18 Czy ktoś ma ten numer? Robię z niego serwetkę i mam problemy ze skrótami.To moje en-te podejście do szydełka...,proszę o pomoc, bo już pomału znów się zniechęcam. Kasia. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bozense Re: "Sabrina robótki"-2/2005 26.04.05, 00:06 A jaki masz problem? Sabriny nie mam, ale jeśli możesz, to zeskanuj albo przepisz i wyślij na adres bozense@wp.pl. Odpowiedz Link
s1korupka Re: "Sabrina robótki"-2/2005 26.04.05, 20:59 Dzięki, ale nie mam skanera.Męczę się z serwetką. Mam problemy z czytaniem schematów. W schematach "drutowych" zawsze jest zaznaczone gdzie jest raport, a w szydełkowych nie bardzo wiem odkąd dokąd powtarzać... Odpowiedz Link