Dodaj do ulubionych

"Sabrina robótki"-2/2005

20.04.05, 14:18
Czy ktoś ma ten numer? Robię z niego serwetkę i mam problemy ze skrótami.To
moje en-te podejście do szydełka...,proszę o pomoc, bo już pomału znów się
zniechęcam.
Kasia.
Obserwuj wątek
    • bozense Re: "Sabrina robótki"-2/2005 26.04.05, 00:06
      A jaki masz problem? Sabriny nie mam, ale jeśli możesz, to zeskanuj albo
      przepisz i wyślij na adres bozense@wp.pl.
      • s1korupka Re: "Sabrina robótki"-2/2005 26.04.05, 20:59
        Dzięki, ale nie mam skanera.Męczę się z serwetką. Mam problemy z czytaniem
        schematów. W schematach "drutowych" zawsze jest zaznaczone gdzie jest raport, a
        w szydełkowych nie bardzo wiem odkąd dokąd powtarzać...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka