27.03.08, 21:50
Witam na forum jestem od niedawna poszukuję ładnych wzorów na swetr
z długim rękawem znalazłam wsześniej jeden post z bluzkami i
swetrami ale nie umiem go otworzyć z góry dzięki
Obserwuj wątek
    • jolad6 Re: swetr 28.03.08, 08:19
      Aniu po pierwsze jakiego posta nie umiesz otworzyć?
      Po drugie przejrzyj te albumy , może coć wybierzesz.

      picasaweb.google.pl/pupuasagli
      A po trzecie jeśli masz jakiś konkretny wzór na oku to rzuć link
      może ci będziemy wstanie pomóc-pozdrawiam
      • 73ania73 do Joli 28.03.08, 18:38
        Dziękuję ci bardzo z tak duzej ilości napewno wybiorę coś cudnego
        Dzięki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka