73ania73 27.03.08, 21:50 Witam na forum jestem od niedawna poszukuję ładnych wzorów na swetr z długim rękawem znalazłam wsześniej jeden post z bluzkami i swetrami ale nie umiem go otworzyć z góry dzięki Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jolad6 Re: swetr 28.03.08, 08:19 Aniu po pierwsze jakiego posta nie umiesz otworzyć? Po drugie przejrzyj te albumy , może coć wybierzesz. picasaweb.google.pl/pupuasagli A po trzecie jeśli masz jakiś konkretny wzór na oku to rzuć link może ci będziemy wstanie pomóc-pozdrawiam Odpowiedz Link
73ania73 do Joli 28.03.08, 18:38 Dziękuję ci bardzo z tak duzej ilości napewno wybiorę coś cudnego Dzięki Odpowiedz Link