25.05.10, 20:18
Jest terminem obraźliwym dla kobiety ?
Obserwuj wątek
    • natla Re: Kochanka 25.05.10, 20:46
      Kochanka to chyba zawsze ta trzecia, więc rozbijająca małżeństwo,
      więc słowo raczej pogardliwe i negatywne dziś, więc dla kobiety
      obraźliwe. No, alem sie nawięcowała big_grin
    • misia007 Re: Kochanka 25.05.10, 20:46
      "Jakiż to chłopiec , piękny i młody
      jakaż to obok dziewica
      brzegami sinej Świtezi wody
      idą przy świetle księżyca
      Ona mu z kosza daje maliny
      a on jej kwiaty do wianka
      pewnie kochankiem jest tej dziewczyny
      pewnie to jego kochanka."

      dla wieszcza nie czyli raczej nie.
      • natla Re: Kochanka 25.05.10, 21:10
        Użyłam słówka "dziś" smile
        • filip505 Re: Kochanka 25.05.10, 21:37
          ...czyz slowo "kochac" nie jest piekne,
          wiec jego pochodne chyba tez.
          ...np sagi,czlowiek o wielkim sercu,
          pomiesci w nim wiele osob ktore kocha,
          czyli ma wiele kochanek,jak to kobiety,
          cos zleko?????
          • sagittarius954 Re: Kochanka 26.05.10, 00:35
            czyli ma wiele kochanek,jak to kobiety,

            big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
            • eurytka Re: Kochanka 26.05.10, 00:39
              bez skladu i ładu...
              chodze do obiadu,
              ale żeby po północy?
              • sagittarius954 Re: Kochanka 26.05.10, 01:03
                Przyganiał kocioł garnkowi ...big_grin
                • eurytka Re: Kochanka 26.05.10, 01:16
                  Jako kocioł.
                  ja dwóch garów tu nie rozumiem...big_grin
                  a trzeciego słucham i uwielbiam:
                  www.youtube.com/watch?vshockx0M_dsiUDs
                  • eurytka Re: Kochanka 26.05.10, 01:35
                    Kochanic w przeciwieństwie do matek,
                    można mieć wielebig_grin
                    • eurytka Re: Kochanka 26.05.10, 10:29

                      Jak widze takiego jednego kandydata na prezydenta,
                      ktory publicznie obnosi sie ze swoja kochanica,
                      czy partnerka do interesów,
                      to mi sie wymyka,
                      spieprzaj dziadu, niestety.
                      Zdradziłes raz, zdradzisz i drugi i enty...
                      • misia007 Re: Kochanka 26.05.10, 11:25
                        Ona…kochanka
                        dzwoni
                        zajęty(nie numer)
                        nie ma wyboru

                        jest dla niej
                        kiedy ma czas
                        przerwę
                        on decyduje
                        kiedy...

                        powinna mieć
                        ochotę
                        być cierpliwą
                        czekać
                        pewnością
                        muzą miłością
                        w klatce
                        jego ego

                        ona
                        zawsze ma być piękną
                        wesołą mądrą
                        namiętną

                        jest… kochanką
                        Napisany 2008.11.25
                        Autor: minawia6 z 12 poziomów

                        • natla Re: Kochanka 26.05.10, 12:33
                          Ale ileż się kobiet na ten los godzi? Z samotności, dla rozrywki,
                          dziś już może dla wygody.
                          • misia007 Re: Kochanka 26.05.10, 14:46
                            A może z miłości???
                            • eurytka Re: Kochanka 26.05.10, 14:58
                              Dlaczego nie dyskutujecie w drugą stronę?
                              Ileż to kobiet chce mieć kochanka a trafia na oszusta np?
                            • natla Re: Kochanka 26.05.10, 15:04
                              Jak najbardziej i tę wersję przyjmuję. Takie uczucie musi być
                              bardzo silne, skoro wytrzymuje wszelkie niedogodności.
                              A co z kochankami? Oni mają prawo i przyzwolenie na zdradę wink
                              • misia007 Re: Kochanka 26.05.10, 15:16


                                Zdrada

                                Piękna niech będzie twej miłości zdrada,
                                Jeśli mnie zdradzisz. Niechaj twój kochanek
                                Nie będzie w masce, gdy pod dom się skrada,
                                Niech bluszczów nie rwie w podróży na ganek.

                                Tak czyni złodziej lub w komedii lichej
                                Kochanek w spełzłym płaszczu Almawiwa,
                                Tak u Boccaccia wędrowały mnichy,
                                Lecz miłość płaszczem twarzy nie zakrywa.

                                Niech przyjdzie do mnie i w oczy mi bryźnie
                                Krwią nienawiści. Ty z obliczem bladem
                                Przygotuj kielich z winem, lecz w truciźnie
                                I usta wonnym sobie namaść jadem.

                                Niech naprzeciwko stanie mojej twarzy,
                                I niech mi w oczy patrzy długo bardzo;
                                Ty ze sztyletem skrycie stań na straży
                                I patrz, czy sobą oczy nasze wzgardzą.

                                Tragiczna będzie scena... Wśród łez zdroja
                                Odejdę krwawiąc, żem postradał temat,
                                Bowiem zbyt krótko trwała miłość twoja,
                                A jam dopiero... rozpoczął poemat.

                                Kornel Makuszyński
    • eurytka Re: Kochanka 25.05.10, 21:46
      ...byle nie konkubin i kochanicbig_grin
      • bret.2 Re: Kochanka 26.05.10, 21:33
        A ja już w miłość nie wierze
        bo miłość to dzikie zwierze
        ona ci wszystko zabierze
        zostawi smutek i zal


        nie wiem kto to napisał, to chyba piosenka.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka