sagittarius954 25.05.10, 20:18 Jest terminem obraźliwym dla kobiety ? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
natla Re: Kochanka 25.05.10, 20:46 Kochanka to chyba zawsze ta trzecia, więc rozbijająca małżeństwo, więc słowo raczej pogardliwe i negatywne dziś, więc dla kobiety obraźliwe. No, alem sie nawięcowała Odpowiedz Link
misia007 Re: Kochanka 25.05.10, 20:46 "Jakiż to chłopiec , piękny i młody jakaż to obok dziewica brzegami sinej Świtezi wody idą przy świetle księżyca Ona mu z kosza daje maliny a on jej kwiaty do wianka pewnie kochankiem jest tej dziewczyny pewnie to jego kochanka." dla wieszcza nie czyli raczej nie. Odpowiedz Link
filip505 Re: Kochanka 25.05.10, 21:37 ...czyz slowo "kochac" nie jest piekne, wiec jego pochodne chyba tez. ...np sagi,czlowiek o wielkim sercu, pomiesci w nim wiele osob ktore kocha, czyli ma wiele kochanek,jak to kobiety, cos zleko????? Odpowiedz Link
eurytka Re: Kochanka 26.05.10, 00:39 bez skladu i ładu... chodze do obiadu, ale żeby po północy? Odpowiedz Link
eurytka Re: Kochanka 26.05.10, 01:16 Jako kocioł. ja dwóch garów tu nie rozumiem... a trzeciego słucham i uwielbiam: www.youtube.com/watch?vx0M_dsiUDs Odpowiedz Link
eurytka Re: Kochanka 26.05.10, 01:35 Kochanic w przeciwieństwie do matek, można mieć wiele Odpowiedz Link
eurytka Re: Kochanka 26.05.10, 10:29 Jak widze takiego jednego kandydata na prezydenta, ktory publicznie obnosi sie ze swoja kochanica, czy partnerka do interesów, to mi sie wymyka, spieprzaj dziadu, niestety. Zdradziłes raz, zdradzisz i drugi i enty... Odpowiedz Link
misia007 Re: Kochanka 26.05.10, 11:25 Ona…kochanka dzwoni zajęty(nie numer) nie ma wyboru jest dla niej kiedy ma czas przerwę on decyduje kiedy... powinna mieć ochotę być cierpliwą czekać pewnością muzą miłością w klatce jego ego ona zawsze ma być piękną wesołą mądrą namiętną jest… kochanką Napisany 2008.11.25 Autor: minawia6 z 12 poziomów Odpowiedz Link
natla Re: Kochanka 26.05.10, 12:33 Ale ileż się kobiet na ten los godzi? Z samotności, dla rozrywki, dziś już może dla wygody. Odpowiedz Link
eurytka Re: Kochanka 26.05.10, 14:58 Dlaczego nie dyskutujecie w drugą stronę? Ileż to kobiet chce mieć kochanka a trafia na oszusta np? Odpowiedz Link
natla Re: Kochanka 26.05.10, 15:04 Jak najbardziej i tę wersję przyjmuję. Takie uczucie musi być bardzo silne, skoro wytrzymuje wszelkie niedogodności. A co z kochankami? Oni mają prawo i przyzwolenie na zdradę Odpowiedz Link
misia007 Re: Kochanka 26.05.10, 15:16 Zdrada Piękna niech będzie twej miłości zdrada, Jeśli mnie zdradzisz. Niechaj twój kochanek Nie będzie w masce, gdy pod dom się skrada, Niech bluszczów nie rwie w podróży na ganek. Tak czyni złodziej lub w komedii lichej Kochanek w spełzłym płaszczu Almawiwa, Tak u Boccaccia wędrowały mnichy, Lecz miłość płaszczem twarzy nie zakrywa. Niech przyjdzie do mnie i w oczy mi bryźnie Krwią nienawiści. Ty z obliczem bladem Przygotuj kielich z winem, lecz w truciźnie I usta wonnym sobie namaść jadem. Niech naprzeciwko stanie mojej twarzy, I niech mi w oczy patrzy długo bardzo; Ty ze sztyletem skrycie stań na straży I patrz, czy sobą oczy nasze wzgardzą. Tragiczna będzie scena... Wśród łez zdroja Odejdę krwawiąc, żem postradał temat, Bowiem zbyt krótko trwała miłość twoja, A jam dopiero... rozpoczął poemat. Kornel Makuszyński Odpowiedz Link
bret.2 Re: Kochanka 26.05.10, 21:33 A ja już w miłość nie wierze bo miłość to dzikie zwierze ona ci wszystko zabierze zostawi smutek i zal nie wiem kto to napisał, to chyba piosenka. Odpowiedz Link