Dodaj do ulubionych

Byłem w Cisnej

23.03.05, 19:50
Półtora roku temu. Mieszkałem w tym pięknym domu, poznałem tych WSPANIAŁYCH
ludzi i wiadomość o pożarze uderzyła mnie jakby stało się to komuś z moich
bliskich.
Jeśli ktoś może i chce, niech im pomoże. Jestem pewien, że ONI nie
dyskutowaliby o ubezpieczeniach, tylko zakasali rękawy...
Mam nadzieję, że niedługo spędzę tam kolejne piękne dni.
Obserwuj wątek
    • natla Re: Byłem w Cisnej 23.03.05, 21:57
      dobrze, że się odezwałeś. Informacja od naocznego swiadka bardziej działa na
      wyobraźnię.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka