Dodaj do ulubionych

polski sklep w Rotterdamie

11.11.04, 10:05
czy ktos moze wie o polskich sklepach w Rotterdamie? Kiedys przeczytalam tu
na forum o jednym na Carnisselaan - czy ktos moze byl tam i wie, czego sie
moge spodziewac? No i moze sa jeszcze jakies? Ktos wspominal tu tez o
rosyjskim sklepie - taki tez mozna znalezc w Rotterdamie? Pozdrawiam
serdecznie
Obserwuj wątek
    • marialudwika Re: polski sklep w Rotterdamie 11.11.04, 10:49
      Sa w watku "polskie sklepy w Holandii"
      ml
    • marialudwika Re: polski sklep w Rotterdamie 11.11.04, 11:37
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=23421&w=15892256
    • widmowolnosci Re: polski sklep w Rotterdamie 11.11.04, 19:11
      Przyznam sie wam ze nigdy nie bylem jeszcze w Polskim sklepie w
      Holandii , wel w Holenderskich sklepach w Polsce, tam maja cale sieci,
      Ahol i ci inn Laurentis czy jakos tak.Tez musze sie w koncu wybrac,po
      chalwe.Tego chetnie bym sprobowal, tylko ze ta z puszek nie smakuje
      juz tak dobrze jak ta dawna z papieru.Pozdrawiam.Widmo
      • mister1 chalwa nie z puchy 27.12.04, 09:47
        kupuje w turekim sklepie - maja krojona
    • awe38 Re: polski sklep w Rotterdamie 12.11.04, 20:08
      majalatkowska napisała:

      > czy ktos moze wie o polskich sklepach w Rotterdamie? Kiedys przeczytalam tu
      > na forum o jednym na Carnisselaan - czy ktos moze byl tam i wie, czego sie
      > moge spodziewac? No i moze sa jeszcze jakies? Ktos wspominal tu tez o
      > rosyjskim sklepie - taki tez mozna znalezc w Rotterdamie? Pozdrawiam
      > serdecznie

      bylam w tym sklepie i nie warto, dopiero sie rozkrecaja, nawet ptasiego mleczka
      nie maja i gazet/tylko krzyzowki/
      • marialudwika Re: polski sklep w Rotterdamie 12.11.04, 21:00
        W dwoch sklepach w Hadze,jakie nawiedzilam jest chalwa z papieru!!Dwoch
        roznych firm,tzn. w kazdym z 2 sklepow,inna ale one sa blisko siebie,kilka
        krokow!!
        ml
      • majalatkowska do awe38 16.11.04, 09:08
        Dziekuje za podpowiedzi. A mozesz napisac czego sie mozna w tym sklepie
        spodziewac? Maja moze kwaszone ogorki albo kaszke gryczana? I jakas kielbaske z
        prawdziwego zdarzenia? :-)) czy nie ma szans...? Pozdrawiam!
        • awe38 Re: do awe38 16.11.04, 20:18
          majalatkowska napisała:

          > Dziekuje za podpowiedzi. A mozesz napisac czego sie mozna w tym sklepie
          > spodziewac? Maja moze kwaszone ogorki albo kaszke gryczana? I jakas kielbaske
          z
          >
          > prawdziwego zdarzenia? :-)) czy nie ma szans...? Pozdrawiam!


          ogorki sa,chleb jest, kasza i kabanoski tez, i cala sciana kubusiow i innych
          sokow, uwazaj na pania b.sympatyczna i ma zylke do handlu /trzeba sie troche
          tlumaczyc dlaczego sie nie chce tego czy owego kupic/ Pozdr.Awe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka