Dodaj do ulubionych

Na Weekend

17.03.06, 17:07
Jestem w Hilversum do konca marca.. i nie mam pojecia co zrobic z weekendem.
Oczywiscie Amsterdam ale bylam juz tam wiele razy wiec moze cos innego? Co
polecacie waszym zdaniem:)
Obserwuj wątek
    • mister1 Re: Na Weekend 17.03.06, 18:46
      pojedz do Scheveningen - przy okazji obejrzyj Hage, a jesli ci za daleko, to
      Utrecht jest ladne miasto.
      • gosialska Re: Na Weekend 02.04.06, 21:22
        Byłam wkońcu w Scheveningen w ubiegłą sobotę. Była ładna pogoda więc dzień
        fajny. Trochę przypomina Sopot ale mi się podobało.
        • mister1 Re: Na Weekend 03.04.06, 10:44
          Ciesze sie, ze Ci sie Scheveningen podobalo - osobiscie wole Scheveningen od
          drugiej, popularnej miejscowosci nadmorskiej, Zandvoortu.
    • skibamail Re: Na Weekend 19.03.06, 20:24
      > Jestem w Hilversum do konca marca.. i nie mam pojecia co zrobic z weekendem.

      Na www.skiba.nl/Holandia znajdziesz moc propozycji pod "inne atrakcje".
      Dla kazdego znajdzie sie cos interesujacego.
      Blisko Hilversum jest zamek Muider, dalej za Amsterdamem superatrakcje
      turystyczne jak Zaanse Schans, Marken, Volendam. W inna strone na Fryzje masz
      holenderska Wenecje - Giethoorn. W strone morza jest Delft - czyli kwintesencja
      Holland. Wdrap sie na wierze kosciola na rynku aby zobaczuyc Holandie (jak jest
      pogoda).
      To wszystko i wiecej w skrocie wymienione na www.skiba.nl/Holandia/

      pozdrowienia
      • gosialska Re: Na Weekend 21.03.06, 17:36
        Dzieki!!
    • filnec Re: Na Weekend 04.05.06, 22:36
      jest mnostwo fajnych miejsc na weekend i to nawet na 2 dni. podam ci swoj
      przyklad. nie tak dawno uzadzilem wycieczke w miejsca nadmorskie, takie jak
      scheveningen, maasvlakte, rotterdam, hoek van holland. duzo rzeczy zobaczylismy
      w te 2 dni, spalismy na plazy i w samochodzie. mnie sie najbardziej rejon
      maasvlakte podobal, a znajduje sie blisko europortu za rotterdamem. bardzo
      fajnym miejscem, no moze nie na caly dzien jest giethoorn, czyli holenderska
      wenecja :) jeszcze nie wybadalem wszystkich ciekawych miejsc, no ale mysle ze
      sa jeszcze takie.
      pozdrwaiam
      Filip

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka