Dodaj do ulubionych

co ciekawego w Wiedniu

02.08.14, 07:39
w terminie 25 - 30 sierpnia ?
imprezy. koncerty, wystawy itd. ?
Obserwuj wątek
    • turhotel Re: co ciekawego w Wiedniu 19.08.14, 21:57
      cham ma zamiar sie odchamiac? ciekawe, co z tego wyjdzie
      • mair Re: wislok 27.08.14, 06:00
        od ciebie tak smierdzi, ze nic ci nie pomoze ukrywanie sie pod innym nickiem, czuc to nawet przez internet


        • turhotel Re: wislok 30.08.14, 08:03
          glupi byles i glupim umrzesz. jak widac nawet nie wyjechales do wiednia zeby sie odchamic
          • mair Re: wislok 05.09.14, 13:11
            Masz kretynie wlasne forum, czy ja ci tam przeszkadzam ?
            A swoja droga chetnie bym cie spotkal aby opluc ci gebe.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka