mair 02.08.14, 07:39 w terminie 25 - 30 sierpnia ? imprezy. koncerty, wystawy itd. ? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
turhotel Re: co ciekawego w Wiedniu 19.08.14, 21:57 cham ma zamiar sie odchamiac? ciekawe, co z tego wyjdzie Odpowiedz Link
mair Re: wislok 27.08.14, 06:00 od ciebie tak smierdzi, ze nic ci nie pomoze ukrywanie sie pod innym nickiem, czuc to nawet przez internet Odpowiedz Link
turhotel Re: wislok 30.08.14, 08:03 glupi byles i glupim umrzesz. jak widac nawet nie wyjechales do wiednia zeby sie odchamic Odpowiedz Link
mair Re: wislok 05.09.14, 13:11 Masz kretynie wlasne forum, czy ja ci tam przeszkadzam ? A swoja droga chetnie bym cie spotkal aby opluc ci gebe. Odpowiedz Link