jwdach 15.01.04, 10:01 Mam pytanko , czy kotoś studiował lub zna kogoś kto studiuje w taki sposób?? Jak to wygląda od strony praktycznej i podej scie do studenta na samej uczelni? Pozdrawiam. Wiwi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: shania Re: studia w internecie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.04, 11:04 od razu sie przyznam, ze nie studiowalam w taki sposob, ale znam osoby, ktore tak studiuja, a takze osobe, ktora wspoltworzy takie studia na pewno latwiej jest studiowac w sposob tradycyjny, bo takie samodzielne studia wymagaja duzej samokontroli, i glownie dlatego calkiem sporo osob rezygnuje w trakcie tych studiow jesli chodzi o podejscie do studenta - to chyba zalezy od tego gdzie te studia sa organizowane; na PW slyszalam, ze jest niezle, co oczywiscie nie oznacza braku wymagan przy zaliczaniu... organizacyjnie (i tu znowuz mam na mysli PW, bo o innych nic nie wiem) polega to na tym, ze student wykupuje przedmiot i dostaje material do opanowania na plytce, ponadto moze tez korzystac z zasobow zamieszczonych na stronie internetowej, rozwiazane zadania (problemy, itd) wysyla do korekty, na egzamin musi sie stawic osobiscie, poza tym organizowane sa zjazdy na tzw. "przedmioty laboratoryjne" na PW jest mozliwosc wykupienia najpierw tylko jednego przedmiotu "na probe" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jk wszib IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.01.04, 00:54 ja sdudiuje i uwazam ze iidea super pomysl tez ale nie w wszib bo tam nic nigdy nic nie wie 0 kultury szacunku za to wielki balagan materialy do sesji sa przysylane pare tygodni przed sesja wiec trzeba miec z 350 zl na poprawki secja za tydzien wiec ja 1 sem studiowalam i probuje zrezygnowac Odpowiedz Link Zgłoś