Dodaj do ulubionych

GWSH informatyka

17.01.13, 10:16
Witam
Mógłby ktoś wkleić siatkę przedmiotów przynajmniej z 1 semestru ?:)
ps. Jak oceniacie poziom przedmiotów informatycznych i matematyki ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Mr Dyzio Re: GWSH informatyka IP: *.opera-mini.net 17.01.13, 17:27
      Poziom jest taki, jak całego naszego tzw. "szkolnictwa wyższego". Czyli totalne DNO!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka