woltu 17.01.13, 10:16 Witam Mógłby ktoś wkleić siatkę przedmiotów przynajmniej z 1 semestru ?:) ps. Jak oceniacie poziom przedmiotów informatycznych i matematyki ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Mr Dyzio Re: GWSH informatyka IP: *.opera-mini.net 17.01.13, 17:27 Poziom jest taki, jak całego naszego tzw. "szkolnictwa wyższego". Czyli totalne DNO! Odpowiedz Link Zgłoś