a.mw
25.07.04, 21:47
witam wszystkich,
przyznać się muszę, że samo forum potajemnie;) obserwuję z zainteresowaniem
od dłuższego już czasu, mniej więcej od momentu gdy nieoceniona Taw zaczęła
mi kłaść do głowy;) że mam iść na mish... [jest to tylko jedna z wielu Jej
zasług ale raz jeszcze chcę podziękować:) za wszystko] toteż nowy jestem
niespecjalnie;) w tej chwili wiem już (no dobrze Taw, wiem od ponad tygodnia
ale leniwy jestem;) że dostałem się na poznański mish więc mogę zaistnieć na
forum bez obawy, że straci to wkrótce sens większy... zostałem tu już z
resztą wspomniany w którymś wątku;)
to by chyba było na tyle w tej chwili... miast zachwycać się nad
dotychczasowym dorobkiem forum, choć jest nad czym, wolę obiecać próbę
przyczynienia się do przełamania chwilowej stagnacji;)
pozdrawiam leniwie, wakacyjnie,
asmo