25.07.04, 21:47
witam wszystkich,

przyznać się muszę, że samo forum potajemnie;) obserwuję z zainteresowaniem
od dłuższego już czasu, mniej więcej od momentu gdy nieoceniona Taw zaczęła
mi kłaść do głowy;) że mam iść na mish... [jest to tylko jedna z wielu Jej
zasług ale raz jeszcze chcę podziękować:) za wszystko] toteż nowy jestem
niespecjalnie;) w tej chwili wiem już (no dobrze Taw, wiem od ponad tygodnia
ale leniwy jestem;) że dostałem się na poznański mish więc mogę zaistnieć na
forum bez obawy, że straci to wkrótce sens większy... zostałem tu już z
resztą wspomniany w którymś wątku;)

to by chyba było na tyle w tej chwili... miast zachwycać się nad
dotychczasowym dorobkiem forum, choć jest nad czym, wolę obiecać próbę
przyczynienia się do przełamania chwilowej stagnacji;)

pozdrawiam leniwie, wakacyjnie,
asmo

Obserwuj wątek
    • vilya1 Re: witam :) 25.07.04, 22:23
      Witam bardzo serdecznie, wciaz z nadzieja, ze znowu zacznie sie tu cos dziac. ;)
      Btw, co Wy nas tak wszyscy w ukryciu obserwujecie, nie odzywajac sie? Czuje
      sie... podgladana. ;)))
      • a.mw Re: witam :) 25.07.04, 22:33
        w moim przypadku to zwykłe lenistwo... nic wiecej choć czasem wolałbym nawet
        jakiś zupełnie dziwny przejaw aktywności;)
        • misja Re: witam :) 26.07.04, 23:23
          ja też obserwowałam i się nie odzywałam przez długi czas :) bo nie byłam
          mishowcem, teraz też mam mało do gadania, ale mam nadzieję, że za rok już będę
          pomocna
          a tymczasem możemy stworzyć grupę wsparcia dla nowych mishowców :) bo nas tu
          coraz więcej :)

          pozdrawiam
          Misia
    • zoffik Re: witam :) 28.07.04, 20:57
      witam witam:)
    • tawananna Re: witam :) 08.01.05, 01:13
      up
    • tawananna Re: witam :) 04.12.05, 19:31
      up :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka