Dodaj do ulubionych

Politechnika Wrocławska

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.05, 16:35
Czy ktoś wie czy są już wyniki dodatkowej rekrutacji na polibudzie, zależy mi
przede wszystkim na wynikach na ochronę środowiska.
Obserwuj wątek
    • Gość: up Re: Politechnika Wrocławska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.05, 16:40
      up
      • Gość: Ernesto Re: Politechnika Wrocławska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 18:25
        Chyba juz są wyniki, zadzwoń do dziekanatu!!
        Wiem że dużo osób przyjęli1
    • Gość: up Re: Politechnika Wrocławska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.05, 21:55
      up
    • Gość: up Re: Politechnika Wrocławska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.05, 21:55
      up
    • Gość: up Re: Politechnika Wrocławska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.05, 11:48
      up

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka