Gość: k_n IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.05, 16:35 Czy ktoś wie czy są już wyniki dodatkowej rekrutacji na polibudzie, zależy mi przede wszystkim na wynikach na ochronę środowiska. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: up Re: Politechnika Wrocławska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.05, 16:40 up Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ernesto Re: Politechnika Wrocławska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 18:25 Chyba juz są wyniki, zadzwoń do dziekanatu!! Wiem że dużo osób przyjęli1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: up Re: Politechnika Wrocławska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.05, 21:55 up Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: up Re: Politechnika Wrocławska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.05, 21:55 up Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: up Re: Politechnika Wrocławska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.05, 11:48 up Odpowiedz Link Zgłoś