Gość: Xar
IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.n.INTELINK.pl
01.11.05, 11:47
Mam pewien mocny dylemat, ponieważ w Polsce kończę 2 magisterki-jedną z
Filologii Angielskiej, a nad drugą się zastanawiam jeszcze-pisałem wcześniej-
Akademie Ekonomiczną z Poznania kier:Ekonomia ze specjalnością
Zarządzanie kadrami, UMK w Toruniu kier.:Zarządzanie i Marketing spec.
Inwestycje i nieruchomości i UMK kier. Ekonomia, spec. Ekonomia Menadżerska.
Minusem tego planu jest fakt, iż za rok będę pisał 2 magisterki w 1 roku.Czy
ktoś juz taką sytuację miał -zaznaczam że pracuje jeszcze na 1/2 etatu.
Ostatnio jednak pojawiła się opcja wyjazdu do Walii żeby przez 1 rok zarobić
na studia, a przez drugi kończyć mgr z Filologii Angielskiej tam. Jest to
kuszący plan,ale też można dużo stracić.Czy polecacie dokończyć to co do
zrobienia w Polsce i dopiero wyjechac?? Pozdrawiam i dzieki z góry za rady