tlenny
12.04.06, 18:21
Witam,
czy bywają tutaj studenci tego kierunku? Jak Wam się studiuje?
Prawdę mówiąc, mam zboczenie na punkcie ustrojów politycznych, doktryn
społecznych itp., dla zwykłych śmiertelników totalnie nudnych, spraw.
Myślę sobie, że chyba chciałbym studiowac na politologii.
Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że perspektywy dla absolwentów tego kierunku
nie są "oszałamiające". Dlatego też politologia będzie "tym drugim"
kierunkiem [w duzym cudzysłowie "wymarzonym"]. Zastanawiam się jednak, czy
nie lepszym wyborem byłoby studiowanie kierunku pokrewnego - stosunków
międzynarodowych albo europeistyki. Co o tym sądzicie?