tom3012 31.05.06, 12:26 Witam w tym roku składam papiery na Farmacje ... jak sądzicie na jakiej uczelni medycznej farmacja stoi na wysokim poziomie, gdzie znajde lepszą prace ????????/// Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj