31.05.06, 12:26
Witam w tym roku składam papiery na Farmacje ... jak sądzicie na jakiej
uczelni medycznej farmacja stoi na wysokim poziomie, gdzie znajde lepszą
prace ????????///
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka