Dodaj do ulubionych

Powrót na studia

19.06.06, 11:15
Załamałam się. Trzy tata temu byłam na piatym roku studiów magisterskich ( w
zasadzie to dwuletnie studnia uzupełniające po licencjacie ). Został mi jeden
egzamin i obrona pracy magisterskiej. Nie zdążyłam ( choroba, sprawy
rodzinne ) w ciagu ustawowych dwóxh lat obronić się. Chcę wrócić na studia -
wydawało mi się, że zostało m tak nie wiele... A tu niespodzianka - muszę
zaliczyć wszystkie przedmioty, ktore przez ten czas doszły licząc od
pierwszego roku. bagatela - jest ich tylko 6 ( wydaje mi się, że część
miałam, ale pod innymi nazwami ) Załamka totalna, nie wiem, czy dam radę...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka