Gość: Fiscus
IP: *.crowley.pl
22.02.07, 13:27
Mam problem, w wakacje pracowałem w firmie ochroniarskiej, dostałęm dzisiat
od tej firmy PIT- 8B, gdzie jest wysokość moich zaróbków, a także podatek od
nich odebrany. Czy muszę uzupełniać jakieś PITy!? Jeśli tak to jakie!? Czy
mam się rozliczać także ze stypendium jakie uzyskuje na Uniwersytecie!?
Od razu zaznaczam, ze rodzice się nie zgadzają, żebym się z nimi rozliczył!