Dodaj do ulubionych

--------------------------- ---- UAM - odwołania??

IP: 213.158.197.* 09.08.07, 22:11



Jak to jest z tymi odwołaniami?
Można pisać, czy nie można?
Obserwuj wątek
    • Gość: kaś Re: --------------------------- ---- UAM - odwoła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.07, 22:15
      Pisać można zawsze...przecież krzywdy Ci nie zrobią z tego
      powodu :)) Sama składałam już takie odwołanie na UŚ, ale w ogóle go
      nie rozpatrzyli. Niestety, od 2005 roku (wrrr...nie fair..) można
      składać odwołania tylko w razie błędów lub podobnych spraw w trakcie
      rekrutacji. Chcesz, to spróbuj, ja jestem zdania, że próbować trzeba
      do samego końca, aż wyczerpiesz wszystkie możliwości :)

      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka