Gość: :( IP: 213.158.197.* 09.08.07, 22:11 Jak to jest z tymi odwołaniami? Można pisać, czy nie można? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kaś Re: --------------------------- ---- UAM - odwoła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.07, 22:15 Pisać można zawsze...przecież krzywdy Ci nie zrobią z tego powodu :)) Sama składałam już takie odwołanie na UŚ, ale w ogóle go nie rozpatrzyli. Niestety, od 2005 roku (wrrr...nie fair..) można składać odwołania tylko w razie błędów lub podobnych spraw w trakcie rekrutacji. Chcesz, to spróbuj, ja jestem zdania, że próbować trzeba do samego końca, aż wyczerpiesz wszystkie możliwości :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś