Dodaj do ulubionych

Stypendysci na WSP NLU

20.08.07, 19:51
Wiem, ze oferta stypendialna tej uczelni jest dosc spora, ale
chcialbym dowiedziec sie, ktore z nich sa najczesciej przyznawane i
na jakich zasadach? Pytanie kieruje glownie do studentow, kotrzy
faktycznie otrzymali dofinansowanie. Z gory Dzieki za ODP.
Obserwuj wątek
    • Gość: gosciu Re: Stypendysci na WSP NLU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.07, 23:02
      Na stronie jest dokladny wykaz swiadczen na miniony rok akademicki
      wlacznie z dokladna liczba danych stypendiow. Wyglada to nastepujaco:

      "W roku akademickim 2006/2007 wypłacamy co miesiąc ponad 1200
      świadczeń:

      stypendia socjalne: 497
      stypendia specjalne dla osób niepełnosprawnych: 30
      stypendia za wyniki w nauce lub sporcie: 324
      stypendia na wyżywienie: 321
      stypendia mieszkaniowe: 63
      oraz zapomogi losowe"
      • Gość: helio Re: Stypendysci na WSP NLU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.07, 00:15
        Podepne sie pod temat jesli to nie stanowi problemu. Czy ktos was
        bierze moze udzial w tej akcji Google i WSB NLU "Innowacyjnosc w
        internecie"? Chodzi mi od dokladne wymagania dotyczace projektu,
        jego charakteru, tematyki itd.
        • margerlo Re: Stypendysci na WSP NLU 27.08.07, 22:04
          Te informacje sa przekazywane indywidulanie kazdemu potencjalnemu
          uczestnikowy, wiec zajzyj po prostu na strone i znajdz namiary na
          kontakt z osobami odpowiedzialnymi za informowanie w tym zakresie.
          Pozdrawiam
      • Gość: Raca Re: Stypendysci na WSP NLU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.07, 00:38
        1200 stypendiow w roku?! Konkretnie, rozpieszczaja tam studentow
        jesli to sie sprawdza w praktyce.
    • Gość: Nivea co, gdzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.07, 02:33
      Nie chodzi przypadkiem o WSB NLU? ;)
      • margerlo WSB NLU 03.09.07, 22:40
        Faktycznie, moj blad.
        • Gość: Michal Re: WSB NLU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.07, 01:36
          Wczoraj slyszalem, ze cos w tym roku sie z tymi stypendiami
          pozmienialo. Nie pisze tutaj konkretnie o WSB NLU tylko ogulnie,
          wiec dla pewnosci trzeba siegac po informacje z pierwszej reki ,
          moze na stronie cos napisali.
          • margerlo Re: WSB NLU 18.09.07, 21:41
            Na stronie wciaz sa informacje dotyczace stypendiow wyplaconych w
            minionym roku akademickim.
            • Gość: eS Re: WSB NLU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.07, 02:30
              To co za problem sie z nimi skontaktowac w tej sprawie?
              • margerlo Re: WSB NLU 26.09.07, 14:44
                Zaden problem, odpowiedz otrzymalem jeszcze tego samego dnia :)
    • Gość: Sami... Re: Stypendysci na WSP NLU IP: 83.14.217.* 17.09.07, 09:02
      Samemu z sobą rozmowy... i tak się robi "pijar" ;)
    • Gość: Balbina Re: Stypendysci na WSP NLU IP: *.rcb.vectranet.pl 27.09.07, 14:12
      W ubieglym semestrze byly trzy progi naukowych na WSB-NLU:
      - 4,2 - chyba ok 200 zl
      - 4,5 - 350 zl
      - 4,7 - 550 zl

      Socjalne - 200 zl
      • Gość: Balbina Re: Stypendysci na WSP NLU IP: *.rcb.vectranet.pl 27.09.07, 14:14
        Chyba też sporo ich przyznanow, chociaż nie interesowałam się tym...
        • 8kasienka Re: Stypendysci na WSP NLU 07.05.13, 15:29
          ja bez problemu dostałam stypendium. najlepiej to iść i dowiedzieć się na miejscu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka