left_handed 26.02.08, 14:03 Czy wiecie na jakich zasadach jest przyznawany? Jaka jest szansa na zakwalifikowanie się. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alex_koz Re: stypendium fulbrighta 26.02.08, 14:09 a tu czytalas: www.fulbright.edu.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
left_handed Re: stypendium fulbrighta 26.02.08, 14:17 Tak, wiadomo że jest przy UW więc czy większość doktorantów przyjmuja właśnie z tej uczelni, mnie interesuje czy koniecznie trzeba mieć publikacje na swoim koncie, bo wiadomo z tym strasznie trudno. Ja mam od lat swój temat ale w żaden sposób nie mogę zaintersować nim swoich wykładowców z UŚ. Odpowiedz Link Zgłoś
alex_koz Re: stypendium fulbrighta 26.02.08, 14:25 no niekoniecznie, znam stypdendyste i mam nadzieje przyszla stypendystke fulbrighta z Poznania. ale, left_handed, o ile dobrze kojarze to jestes na 4 roku studiow, tak?? to jak zakladam ze chcesz na fulbrighcie odbyc studia doktoranckie. do tego czasu publikacji sie dorobisz: wysylaj do pism branzowych bezposrednio a nie do wykladowcow. uwazam, ze publikacja nie jest obowiazkowa, ale jak w przypadku wielu innych aplikacji: im wiecej publikacji/im lepsza znajomosc jezykow obcych/im dluzsze doswiadczenie zawodowe tym lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Em Re: stypendium fulbrighta IP: 212.87.0.* 26.02.08, 20:11 No na zaocznych to wiesz masz szanse pierwszorzędne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hayokoshi Re: stypendium fulbrighta IP: *.ghnet.pl 26.02.08, 20:55 Tak temat poruszany w miłych potulnych kątach, ale czy nie lepiej iść na całość i na uwadze mieć symbolikę!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chihuahua1 Re: stypendium fulbrighta IP: *.igloonet.pl 27.02.08, 23:35 ach, Hayokoshi....... uwielbiam tą głębię płynącą z Twoich postów..... może jak zdam tą francowatą maturę, to staniesz się dla mnie bardziej zrozumiały:p Odpowiedz Link Zgłoś
workshiredenied Re: stypendium fulbrighta 28.02.08, 10:40 Aksjomaty spotykamy na kazdym kroku, choc czasem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hayokoshi Re: stypendium fulbrighta IP: *.ghnet.pl 28.02.08, 15:09 Aksjomaty mają niewiele wspólnego z oczekiwaniami w stosunku do czasoprzestrzennych skutków naszej siły wypadkowej z myśli i emocji. Ilekroć mamy to na myśli to aksjomaty opuszczają resztę praw. Systemy stypendialne niedorzecznie narzucają wyścigi po antydepresanty a nawet gorzej-niezdrowe formy rozrywki. Luksus to nie tylko przyjemność ale odpowiedzialność za uziemienie superego... czemu pytasz pewnie? to oczywiste- spójrz na autostrady i rozdziel umysł na tyle samochodów ile widzisz... dostrzec nurt nie jest łatwo bo ograniczenie tkwi w genetyce i poczuciu moralności. jestem tego pewien i biorę szklaneczkę soku (dowolnego)dla nas na mój koszt. witam na pokładzie towarzyszu ;) Odpowiedz Link Zgłoś