Dodaj do ulubionych

przykładowe magisterki

08.08.08, 17:56
Znacie jakieś darmowe strony internetowe, na których można przejrzeć przykładowe gotowe prace magisterskie z psychologii?
Obserwuj wątek
      • weroniczusia Re: przykładowe magisterki 10.08.08, 02:49
        Tematy są mi obojętne, ważne żeby prace były z dziedziny psychologii. Po prostu chciałam zobaczyć, jak inni sobie poradzili z raportem z badań empirycznych, który musi być w takiej pracy zawarty. Może są jakieś strony, na których studenci umieszczają swoje obronione już prace? Jeśli nie jest to jakaś zbiorcza strona, to może na stronach niektórych konkretnych uczelni są? U mnie jest ale tylko jedna.
          • candy-datka Re: przykładowe magisterki 10.08.08, 11:36
            też mi się wydaje, że skoro masz temat-musisz opracować założenia tych
            empirycznych badań, jakiś kwestionariusz może? Promotor powinien ocenić czy jest
            poprawny metodologicznie . A stron z magisterkami na pewno nie ma, wyobrażasz
            sobie ile byłoby plagiatów, które i tak są zmora polskich uczelni. Nie mówiąc
            już o tym, że skoro masz inny temat to chyba i założenia i metodologia badań do
            innego tematu raczej mało przydatne moga się okazać. Musisz wysilić sie trochę,
            skoro piszesz mgr to chyba czegoś się nauczyłaś, skorzystaj z tej wiedzy, idź do
            biblioteki, w ostateczności spróbuj zmienić temat!
        • inz_mech Re: przykładowe magisterki 11.08.08, 17:25
          No i co z tego?
          A dlaczego mam takiej prawidlowosci nie zauwazyc (jesli chodzi o psychologie)?
          Przeciez ci ludzie sa lansowani na elite i bog wie co jeszcze. Chyba moge sie
          zapytac dlaczego wiec potrzebuja wzorcow magisterek. Przeciez to sa najlepsi z
          najlepszych-a jesli sami nie potrafia napisac pracy to az boje sie myslec co
          prezentuja soba studenci mniej "elitarni".
          No i co z tego ze prog tyle wynosil? Jakie to ma znaczneie?
          Jak widzisz prog nie jest wyznacznikiem-studentka "elitarnej" psychologi nie
          potrafi pracy napisac. Ale prog byl wysoki.
          • Gość: qwerty Re: przykładowe magisterki IP: *.chello.pl 12.08.08, 03:00
            > A dlaczego mam takiej prawidlowosci nie zauwazyc
            Ale jak dotąd nie zauważyłeś w tym wątku ŻADNEJ prawidłowości. Twoja opinia o czymkolwiek to jeszcze nie prawidłowość.

> Przeciez ci ludzie sa lansowani na elite i bog wie co jeszcze.
            Jedynym miejscem gdzie spotkałam się z lansowaniem psychologów na elitę jest to forum i twoje posty (pomijając oczywiście reklamy uczelni, bo w nich każdy kierunek jest lansowany jak tylko się da).

> zapytac dlaczego wiec potrzebuja wzorcow magisterek.
            Na razie masz jedną osobę, która takiego wzorca potrzebuje, skąd więc liczba mnoga? I biorąc pod uwagę, że co roku podobno psychologię kończy kilka tysięcy to nie jest jest to nawet promil absolwentów.

> Jak widzisz prog nie jest wyznacznikiem
            Pewnym wyznacznikiem jednak jest - na kierunku z niziutkim progiem będzie procentowo więcej kretynów niż tam gdzie trzeba się na starcie czymś wykazać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka