Dodaj do ulubionych

Stoły i krzesła

29.04.16, 16:25
Polecam stronę z krzesłami i stołami www.meblextra.pl
Obserwuj wątek
    • zuza060 Re: Stoły i krzesła 17.02.17, 13:14
      Akurat przymierzamy się do zakupu stołu z krzesłami, trochę już oglądaliśmy ofert, ale jedna spodobała się nam najbardziej, Gdm Meble maja tak ciekawy i niedrogi wybór, że chyba każdy znajdzie tam coś interesującego. Nam bardzo spodobały sie te stoły z balatami ze szkła hartowanego, zresztą zobaczcie sami jakie cudeńka gdmmeble.com/15-stoly-szklane-i-lakierowane naszym faworytem jest ten Nexus idealnie będzie nam pasował do salonu
    • mirelka2290 Re: Stoły i krzesła 14.06.17, 11:26
      A takie? www.biesiadne-meble.pl/sklep/krzesla-debowe.html To są też meble dębowe, solidne i przy tym stylowe. Wiadomo, że jest to konkretny styl, więc na pewno nie każdemu się spodoba, ale można go wpasowac w niejedno wnętrze i niejeden styl.
      • klika12 Re: Stoły i krzesła 15.09.17, 22:47
        Jeśli chodzi o trwałości, to nie ma lepszych krzeseł niż krzeslabankietowe.com.pl/ nasze są już z nami ok 5 lat nic się z nimi nie dzieje, krzesła są skręcane, nie sklejane, więc wiele zniosą, wiem co mówię, są przetestowane na wszystkie sposoby i na prawdę mocni zawodnicy na nich siedzieli. Przetrwają wszystko i wszystkich.
    • klaudiamal321 Re: Stoły i krzesła 10.04.18, 11:34
      www.mirjan24.pl/61-stoly-krzesla-salon czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o tym sklepie? Bo mają ciekawy asortyment i niskie ceny, jednak bardzo mało opinii na forach :)
      ktoś, coś?
      Będę wdzięczna!
    • marecki2458 Re: Stoły i krzesła 14.06.18, 16:02
      Jak robiłem kiedyś remont swojej jadalni, to także szukałem jakiegoś solidnego stołu no i oczywiście krzeseł do niego. Udało mi się fajnie kupic na kalwariameble.eu i to w nie jakiejś dużej cenie, a meble sa na prawde porządnie wykonane
    • krezowska Re: Stoły i krzesła 30.06.18, 18:56
      Jeśli ktoś ma życzenie kupić ładną sofę, narożnik, fotel lub szezlong w dobrej cenie i jakości wykonania to polecam sklep Adriana Furniture. www/adrianafurniture.pl lub sklep w Warszawie.
    • kivvvi Re: Stoły i krzesła 07.07.18, 20:57
      Cały komplet kupowalismy w salonie agaty. Maja przerozne ksztalty a jak wiadomo dobor wlasnie ksztaltu musi byc dopasowany do ksztaltu pomieszczenia. Do malych powierzchni najlepsze sa stoly okragle, a do duzych te ktore jeszcze powieksza i otworza przestrzen czyli prostakatne.
    • kubaaaab Re: Stoły i krzesła 17.08.18, 11:19
      Produkty na indywidualne zamówienie dostosowane do każdego wnętrza. Polecam firmę BioFire Technology wykonują meble stalowe, meble loftowe, meble ze stali nierdzewnej oraz różnego rodzaju inne konstrukcje
    • olsa542 Re: Stoły i krzesła 16.05.19, 12:46
      Nawet nie przypuszczałam, że w sieci jest tak ogromny wybór, a chcieliśmy kupować krzesła stacjonarnie. Powiem, że obejrzałam juz kilkanaście ofert i wszędzie jest praktycznie to samo jedynie ceny są różne. Jednak wczoraj poszczęściło sie mi bo trafiłam na te scandicsofa.pl/pl/p/Krzeslo-Klematisar-welurowe/390 czegoś takiego szukamy bo chcemy aby pasowały nam do naszego dębowego stoły. te są idealne no i te podłokietniki. Piekne meble i zapewne jeszcze dziś złozymy na nie zamówienie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka