04.01.06, 09:30
Czy macie już plany na wakacje?
Obserwuj wątek
    • hansgrubber Re: Wakacje 04.01.06, 09:48
      Plany to ja mam zawsze. :) Tym razem Chiny.
      • brutus007 Re: Wakacje 04.01.06, 09:58
        Piękne oby się spełniły!
        • proffet Re: Wakacje 04.01.06, 15:54
          chyba wyspy chorwackie
          • hansgrubber Re: Wakacje 04.01.06, 16:22
            Trzymam kciuki!
    • colour-ize Re: Wakacje 04.01.06, 16:24
      Mamy, a jakże. Caaaałe dwa tygodnie w Bielsku :))
      • khaki3 Re: Wakacje 04.01.06, 16:26
        Tak mysle sobie,ze moze wyjedziemy do Barcelony:) Na tydzien czasu
        chocby.Poopalac sie,na mecz sie wybrac,cos smacznego zjesc,pozwiedzac,ot tak
        wypoczac:)
    • ja-alutka Re: Wakacje 04.01.06, 22:55
      A ja zobaczę Nil....:) I oczywiście z dzieciakami pojadę gdzieś na jakiś
      czas...:) Bedzie pieknie:)
      • ryszard_kosynier Re: Wakacje 05.01.06, 08:43
        Jeśli wszystko będzie w porządku,to tak jak dwa lata temu nadmorska litewska
        Palanga z powtórnym wypadem na Łotwę,a może uda się zahaczyć i o Estonię,o czym
        marzę.
        • hansgrubber Re: Wakacje 05.01.06, 09:05
          Nil jest niesamowity ale jeszcze bardziej podobal mi sie Luksor. Bardziej niz
          piramidy. :)
          • burak-cukrowy Re: Wakacje 2006 05.01.06, 09:46
            ja by "chciał" pojechać jeszcze raz do Australji ...
            • ryszard_kosynier Re: Wakacje 2006 05.01.06, 09:52
              ja by "chciał" pojechać jeszcze raz do Australji

              A co już raz chciałeś...
              • burak-cukrowy Re: Wakacje 2006 05.01.06, 09:59
                no , chciał
                • szpila555 Re: Wakacje 2006 05.01.06, 10:04
                  burak-cukrowy napisał:

                  > no , chciał
                  Bądźmy lokalnymi patriotami.
                  Kochajmy nasze małe Ojczyzny.
                  Lubmy nasze bielskie klimaty ;)
                  Po co nam obczyzna ;)
                  • burak-cukrowy Re: Wakacje 2006 05.01.06, 10:09
                    toż dobre napiisał *
                    szczo nie lubluu Bilska ?
    • zuzka1232 Re: Wakacje 07.01.06, 02:01
      Tak! Przyjezdzam do Polski, a takze oczywiscie do Bielska z czego sie
      niezmiernie ciesze!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka