brutus007 04.01.06, 09:30 Czy macie już plany na wakacje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hansgrubber Re: Wakacje 04.01.06, 09:48 Plany to ja mam zawsze. :) Tym razem Chiny. Odpowiedz Link Zgłoś
colour-ize Re: Wakacje 04.01.06, 16:24 Mamy, a jakże. Caaaałe dwa tygodnie w Bielsku :)) Odpowiedz Link Zgłoś
khaki3 Re: Wakacje 04.01.06, 16:26 Tak mysle sobie,ze moze wyjedziemy do Barcelony:) Na tydzien czasu chocby.Poopalac sie,na mecz sie wybrac,cos smacznego zjesc,pozwiedzac,ot tak wypoczac:) Odpowiedz Link Zgłoś
ja-alutka Re: Wakacje 04.01.06, 22:55 A ja zobaczę Nil....:) I oczywiście z dzieciakami pojadę gdzieś na jakiś czas...:) Bedzie pieknie:) Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard_kosynier Re: Wakacje 05.01.06, 08:43 Jeśli wszystko będzie w porządku,to tak jak dwa lata temu nadmorska litewska Palanga z powtórnym wypadem na Łotwę,a może uda się zahaczyć i o Estonię,o czym marzę. Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Wakacje 05.01.06, 09:05 Nil jest niesamowity ale jeszcze bardziej podobal mi sie Luksor. Bardziej niz piramidy. :) Odpowiedz Link Zgłoś
burak-cukrowy Re: Wakacje 2006 05.01.06, 09:46 ja by "chciał" pojechać jeszcze raz do Australji ... Odpowiedz Link Zgłoś
ryszard_kosynier Re: Wakacje 2006 05.01.06, 09:52 ja by "chciał" pojechać jeszcze raz do Australji A co już raz chciałeś... Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: Wakacje 2006 05.01.06, 10:04 burak-cukrowy napisał: > no , chciał Bądźmy lokalnymi patriotami. Kochajmy nasze małe Ojczyzny. Lubmy nasze bielskie klimaty ;) Po co nam obczyzna ;) Odpowiedz Link Zgłoś
burak-cukrowy Re: Wakacje 2006 05.01.06, 10:09 toż dobre napiisał * szczo nie lubluu Bilska ? Odpowiedz Link Zgłoś
zuzka1232 Re: Wakacje 07.01.06, 02:01 Tak! Przyjezdzam do Polski, a takze oczywiscie do Bielska z czego sie niezmiernie ciesze!!! Odpowiedz Link Zgłoś