Dodaj do ulubionych

Białoruś

13.12.02, 10:55
info.onet.pl/610095,12,item.html
Ile jeszcze czasu ten satrapa będzie rządził Białorusią.
To co się tam wyprawia...
I nie można im (mieszkańcom Białorusi) w żaden sposób pomóc, bo tak naprawdę
zindoktrynizowana, zabiedzona większość popiera Łukaszenkę.
Jaka będzie przyszłość Białorusi?
Obserwuj wątek
    • Gość: Antoni Re: Białoruś IP: *.bielsk-podlaski.sdi.tpnet.pl 13.12.02, 11:52
      Niestety jeszcze przez kilkanaście lat mizerna. Tak ze dwa pokolenia muszą się
      wykształcić.
      Jest jeszcze mniej optymistyczny wariant - ... taka, na jaką Moskwa pozwoli.
      • Gość: basza Re: Białoruś IP: *.hajnowka.sdi.tpnet.pl 17.12.02, 12:31
        przyszłość Białorusi jest w Hajnówce
        • bielszczanin Re: Białoruś 17.12.02, 12:56
          PRZYSZŁOŚCIĄ baszy jest proces myślowy (z zaakcentowanym słowem przyszłość)
          • Gość: basza Re: Białoruś IP: *.hajnowka.sdi.tpnet.pl 17.12.02, 13:14
            ja to sobi zapysaty i do sercia wziaty
    • Gość: . Re: Białoruś IP: *.bielsk-podlaski.sdi.tpnet.pl 30.12.02, 11:42
      satrapa? nie znam takiegto slowa. pan syczewski z LSD ma inne zanie na ten
      temat i uwaza ze od demokracji bialoruksiej polska sie moze sporo nauczyc...
      • bielszczanin Re: Białoruś 31.12.02, 08:54
        satrapa m odm. jak ż IV, CMs. ~pie; lm M. ci ~powie, te ~py, DB. ~pów

        hist. «w starożytnej Persji: zarządca prowincji, początkowo o uprawnieniach
        administracyjnych i sądowych, później także wojskowych»

        przen. «despotyczny władca, zwierzchnik; autokrata, tyran»
        gr.

        A co, słownika się nie chce otworzyć? - przecież nawet w internecie takie
        dobrodziejstwo istnieje.
        • Gość: .................. Re: Białoruś IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 23.01.03, 04:15
          Satrapow to wy macie u siebie swoich, tylko ze do nich jestescie
          przyzwyczajeni bo sa wasi i z wami na codzien. Wy zas do ich
          uslug, "Panowie" poddani.
          • bielszczanin osochozi? 23.01.03, 08:35
            bo nie wiem o czym rozmawiasz.
            Jakiś przykładzik? Wyjaśnienia?
            Czy po prostu za dużo jointów?
            Lub Twój ogląd sytuacji stępiał pod wpływem za długiego przebywania poza
            granicami RP?
            • Gość: .................. Re: osochozi? IP: *.dial.van1.sprint-canada.net 31.01.03, 00:49
              bielszczanin napisał:

              > bo nie wiem o czym rozmawiasz.

              Nie martw sie, ja ich tutaj tez mam. Chodzi mi ogolnie o takie
              sprawy jak np. zadluzenie celowe kraju. Czy zdajesz z tego sprawe,
              ze tak bez konca bedziesz placil komus procenty (dla pewnych
              satrapow) za ktore oni beda prowadzic wojny tam gdzie chca, kiedy
              chca i tak dlugo ile chca, a ich wojska bedziesz karmil swoim
              chlebem. Popatrz na zadluzenie Bialorusi i Polski. Zadluzyc Bialorus
              tak jak Polske i te pieniadze winwestowac w ich kraj, wyprzedac
              mienie panstwowe tak jak w Polsce, to efekt ogolny tego nie
              powinien byc gorszy niz w Polsce. Bialorus w niektorych sprawach
              poprostu jest opozniona. To od nich zalezy kiedy otworza bramy
              do swojego "raju" by je ktos obcy przejal. A sam wiesz, ze chetni
              sa i dlatego m.in. walcza z Lukaszenka o ten dostep, ktory on im
              blokuje. Pozdrawiam
    • Gość: Bubuś Re: Białoruś IP: *.bielsk-podlaski.sdi.tpnet.pl 28.01.03, 19:53
      bielszczanin napisał:

      > Jaka będzie przyszłość Białorusi?

      Czegoś takiego jak przyszłość już raczej się nie przewiduje...
      • Gość: pol Re: Białoruś IP: *.hajnowka.sdi.tpnet.pl 28.01.03, 21:01
        Gość portalu: Bubuś napisał(a):

        > bielszczanin napisał:
        >
        > > Jaka będzie przyszłość Białorusi?
        >
        > Czegoś takiego jak przyszłość już raczej się nie przewiduje...
        Głowa do góry Bubuś "chwytaj chwilę i nie myśl o jutrze"
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka