szpila555
20.07.06, 18:49
Ponieważ forum nie doczekało się od dłuższego czasu nowego opiekuna, a minęło
ponad pół roku "bezkrólewia", po namowach niektórych forumowiczów podjąłem
decyzję by przejąć pałeczkę po wlapie i zgłosiłem swój akces.
Sądzę że starzy bywalcy forum mnie znają. Zastępowałem wlapa do grudnia ub.
roku. Przesadzać nie będę. Cóż wam więcej napisać.
Forum to miejsce do wymiany dowolnych poglądów, zarówno do pochwał i
krytyki. Równocześnie Forum to nie miejsce na pyskówki. Dyskutować można
kulturalnie, nawet diametralnie różniąc się w poglądach.
Jeśli ktoś sam dojdzie do wniosku, że się zagalopował i chce by jego wpis
zniknął, proszę o wiadomość na e-maila szpila555@gazeta.pl
Życzę miłego "forumowania"
Pozdrawiam wszystkich
szpila555