Dodaj do ulubionych

Ladiiiiiies & Gentlemeeeen winner is...

26.11.06, 21:28
..Kubuś Puchatek buhehhehe :D
Obserwuj wątek
    • odziej Re: Ladiiiiiies & Gentlemeeeen winner is... 26.11.06, 23:16
      a tygrysek na drugim miejscu bryka....tylko gdzie prosiaczek z kłapołuchem, no i
      krzyś???
      • diabel_21 Re: Ladiiiiiies & Gentlemeeeen winner is... 26.11.06, 23:20
        u sowy balują :))
        • odziej Re: Ladiiiiiies & Gentlemeeeen winner is... 26.11.06, 23:21
          pod warunkiem ze pan sowa ma jeszcze wino herakles aperitif płońsk ... czy jakoś
          tak ;)
          • odziej Re: Ladiiiiiies & Gentlemeeeen winner is... 26.11.06, 23:27
            a tak przy okazji, stare ale czasem jare:
            www.puchatek.jeja.pl/
            w każdym razie wydanie nie dla dzieci ...
            miłego czytania ;)
          • kaukonsky Classic 26.11.06, 23:30
            A Kłapouch obrzyna zgubił i wiruje na wiatraku, puszczając pokątnie kontrolne pawie :o) Strzeżcie się Łowców Pip!!
            Świetna lektura :oD
            • diabel_21 Re: Classic 26.11.06, 23:33
              a macie moze linka do przerobionych smerfów... chodzi mi o filmiki... kiedys
              mialem jeden ale slyszalem ze istnieja jeszcze inne czesci :]
              • odziej Re: Classic 26.11.06, 23:35
                ech widziałem kiedyś tylko na emulu...niestety sam ich nie mam ;(
                • partizan79 Re: Classic 27.11.06, 10:16
                  A Wojewódzkiego ktoś wczoraj oglądał? Był Liroy i Fryta.
                  • bayrampasa Re: Classic 27.11.06, 10:25
                    Fryta.. ostra żenada:)
                    • doktorpajchivo Re: Classic 27.11.06, 10:28
                      zgadzam się z uroczą przedmówczynią :D
                      • partizan79 Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:35
                        "Kontroluj swoje bajery ziom, bo wcześniej skończysz ten program":)
                        • doktorpajchivo Re: Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:37
                          "... a oni kminią moje teksty ... " :P
                          • partizan79 Re: Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:39
                            "..motyla noga.."
                            • bayrampasa Re: Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:41
                              ubawiła mnie Fryta, swoim stwierdzeniem, że 'ona się nie rozbierała';)
                              • doktorpajchivo Re: Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:42
                                kurcze pióro ... może ją rozbierali ??:P
                                • bayrampasa Re: Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:46
                                  nie mogło być inaczej:)
                                  • partizan79 Re: Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:49
                                    "Obiecałaś piłkarzom, że jak wygrają, to się rozbierzesz. Piłkarze przegrali, a
                                    ty i tak się rozebrałaś!"
                                    • bayrampasa Re: Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:50
                                      :)))
                              • bayrampasa Re: Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:46
                                ale gafę palnęłam, jaka 'Fryta'... 'Fryka':D
                                • doktorpajchivo Re: Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:51
                                  wybaczamy :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka