marcingeorge 26.11.06, 21:28 ..Kubuś Puchatek buhehhehe :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
odziej Re: Ladiiiiiies & Gentlemeeeen winner is... 26.11.06, 23:16 a tygrysek na drugim miejscu bryka....tylko gdzie prosiaczek z kłapołuchem, no i krzyś??? Odpowiedz Link Zgłoś
diabel_21 Re: Ladiiiiiies & Gentlemeeeen winner is... 26.11.06, 23:20 u sowy balują :)) Odpowiedz Link Zgłoś
odziej Re: Ladiiiiiies & Gentlemeeeen winner is... 26.11.06, 23:21 pod warunkiem ze pan sowa ma jeszcze wino herakles aperitif płońsk ... czy jakoś tak ;) Odpowiedz Link Zgłoś
odziej Re: Ladiiiiiies & Gentlemeeeen winner is... 26.11.06, 23:27 a tak przy okazji, stare ale czasem jare: www.puchatek.jeja.pl/ w każdym razie wydanie nie dla dzieci ... miłego czytania ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kaukonsky Classic 26.11.06, 23:30 A Kłapouch obrzyna zgubił i wiruje na wiatraku, puszczając pokątnie kontrolne pawie :o) Strzeżcie się Łowców Pip!! Świetna lektura :oD Odpowiedz Link Zgłoś
diabel_21 Re: Classic 26.11.06, 23:33 a macie moze linka do przerobionych smerfów... chodzi mi o filmiki... kiedys mialem jeden ale slyszalem ze istnieja jeszcze inne czesci :] Odpowiedz Link Zgłoś
odziej Re: Classic 26.11.06, 23:35 ech widziałem kiedyś tylko na emulu...niestety sam ich nie mam ;( Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Classic 27.11.06, 10:16 A Wojewódzkiego ktoś wczoraj oglądał? Był Liroy i Fryta. Odpowiedz Link Zgłoś
doktorpajchivo Re: Classic 27.11.06, 10:28 zgadzam się z uroczą przedmówczynią :D Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:35 "Kontroluj swoje bajery ziom, bo wcześniej skończysz ten program":) Odpowiedz Link Zgłoś
doktorpajchivo Re: Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:37 "... a oni kminią moje teksty ... " :P Odpowiedz Link Zgłoś
bayrampasa Re: Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:41 ubawiła mnie Fryta, swoim stwierdzeniem, że 'ona się nie rozbierała';) Odpowiedz Link Zgłoś
doktorpajchivo Re: Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:42 kurcze pióro ... może ją rozbierali ??:P Odpowiedz Link Zgłoś
partizan79 Re: Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:49 "Obiecałaś piłkarzom, że jak wygrają, to się rozbierzesz. Piłkarze przegrali, a ty i tak się rozebrałaś!" Odpowiedz Link Zgłoś
bayrampasa Re: Hehe, "fircyk" 27.11.06, 10:46 ale gafę palnęłam, jaka 'Fryta'... 'Fryka':D Odpowiedz Link Zgłoś