Dodaj do ulubionych

Szpilo obudź się!!

01.07.08, 15:17
W wątku lechowskiego forumowicze wyzywają się od :"kanalii, gnid,
mend"itp...Czy to jest merytoryczna dyskusja z wysłuchaniem racji innych??!!
Czy nie można dyskutować bez wyzwisk i obrażania się nawzajem??!! Szpilo czy
nie powinieneś wkroczyć??!!
Kochani czy naprawdę Nikomu to nie przeszkadza??!!
Obserwuj wątek
    • szpila555 Re: Szpilo obudź się!! 01.07.08, 15:46
      Hm, byłem zajęty i kilka godzin nie zerkałem na forum, poprawiam się ja-alutko
      nożyce w ruch ;)
      • obserwer11 Re: Szpilo obudź się!! 01.07.08, 21:57
        poskutkowało ;)
    • badivan Re: Szpilo obudź się!! 01.07.08, 22:01
      mi przeszkadzało bo w wiekszosci to o mnie było:(
      Dzieki alutka:)
      • szpila555 Re: Pawlo ... 02.07.08, 00:09
        pawlozsiul napisał:

        > Jeżeli forumowicz X zwraca się do forumowicza Y per "gnido", to
        > wcale nie oznacza, że forumowicz Y jest tą gnidą w rzeczywistości.
        > Jest to komunikat, który przekazuje również pewną wiedzę o stanie
        > psychicznym forumowicza X. Nie wiem, kto kogo tak nazwał - znowu
        > zadyma mnie ominęła - Szpila był szybszy. A ponieważ nie wiem,
        > jestem bezstronny.>
        > Ja tam wolę ufać w inteligencję czytających niż zastępować ją
        > cięciem po uważaniu, tudzież po regulaminie. Z tego m.in. względu
        > zostawiałem na Orli wszelkie kurioza, jak np. zarzuty paserstwa
        > wobec
        [ciach]
        > , który miałby sobie przywłaszczyć wywrotkę żwiru.
        > Podpie*dolił, albo i nie - oceń to sam.

        Pawlo, chyba chodziło o kogo innego ...
        • mexico86 Re: Pawlo ... 02.07.08, 21:48
          Szpila wielki cenzor oczywiscie tnie mexica ,za to jego serdeczny przyjaciel
          może obrażac wsztstkich do woli.............prywatne forum sobie urzadził
          niedoszły burmistrz....
          A zapomniał bym szpila- moje gratulacje 500 glosów swietny wynik.
          • szpila555 Re: mexico ... 02.07.08, 21:54

            Masz prawo zgłaszać posty naruszające regulamin forum, do tej pory tego zdaje
            się nie robiłeś, więc po co narzekasz?
            Zamiast narzekać, pisz kulturalniej, bez ataków personalnych.
            • ja_dekabrysta Re: mexico ...cześć!!! 02.07.08, 23:14
              fajnie że jesteś,gdzieś był mordo ty nasza;))
          • to_ja8 Re: Pawlo ... 03.07.08, 08:56
            mexico86 napisał:

            > ...za to jego serdeczny przyjaciel
            > może obrażac wsztstkich do woli.............

            to krzysztof_ja jest jeszcze jego przyjacielem?
        • pawlozsiul i po co to robisz? 03.07.08, 13:43
          Dałem przykład ot tak - pierwszy z brzegu, który wpadł mi do głowy,
          ukrytych intencji nie miałem. Nie wierzę, żebyś "ciachał"
          autonomicznie, bez inspiracji zewnętrznej.

          To nic nie da - każdy może przecież wpisać w wyszukiwarce na forum
          Orla "paser".
    • to_ja8 Apeluję o nie kasowanie wątków!!! 02.07.08, 23:25
      ja-alutka napisała:

      > ... Kochani czy naprawdę Nikomu to nie przeszkadza??!!

      Po raz tysiąc dwieście piętnasty (albo 16-ty) apeluję o nie kasowanie postów!!!

      Powód? To nasze forum, to lepszy pamiętnik niż ... kroniki Jana Długosza.
      Dokładniejszy...

      Na emeryturze będę sobie czytał archiwum forum i Martwe dusze
      hahahhahahahaha
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka