ja-alutka
01.07.08, 15:17
W wątku lechowskiego forumowicze wyzywają się od :"kanalii, gnid,
mend"itp...Czy to jest merytoryczna dyskusja z wysłuchaniem racji innych??!!
Czy nie można dyskutować bez wyzwisk i obrażania się nawzajem??!! Szpilo czy
nie powinieneś wkroczyć??!!
Kochani czy naprawdę Nikomu to nie przeszkadza??!!