long_gin
02.03.09, 20:32
13 lat w/g wskazań wodomierzy- ok.Ostatni rok 186 pln dopłaty za wodę
technologiczną.Wychodzi na to ,że przez ostatni rok wodomierze w moim bloku
oszukały SM o 1144,04 m3 .Wskazanie licznika głównego 3867,00m3, zużycie w/g
wskazań wszystkich wodomierzy w bloku 2722,96 m3.W moim bloku mieszkają :1-
sami złodzieje
2- mamy wodomierze do dupy o czym informuje nas SM.
Zakład Energetyczny też może narzekać na liczniki.