Dodaj do ulubionych

Gdzie jest nowy moderator ? :)

11.03.07, 07:50
Z racji, że niedługo kończy się moja kadencja na tym zaszczytnym stanowisku
proszę zgłaszać tu kandydatury osób chętnych przejąć je po mnie. Osoba, która
ma zostać nowym modem musi cieszyć się szczątkową choć sympatią użytkowników,
ale przede wszystkim moją ;) Preferowane osoby zdystansowane, kulturalne i
dość wyważone.
Obserwuj wątek
    • aaapap Re: Gdzie jest nowy moderator ? :) 11.03.07, 09:28
      Gdy adminem kwiat_paproci
      Wpisów będzie krocie

Jacek Kaczmarski
      O demokracji:
      Nie jeden z nas położył łeb
      Za sprawę dobrą albo złą
      By królem mógł być byle kiep
      Co pisze ślinią, zamiast krwią.
      Tyle się złachmaniło dusz
      Za sens istotny - kto jest - kto,
      Że nie dojdziesz ani rusz
      Tego, kto wprost nazywa zło.

Mordy, pyski, twarze, lica
      W słusznej sprawie rozwrzeszczane:
      Dla nas Kraj! Dla nas Stolica!
      Wiwat wszystkie stany!

Nie byle jaki zgiął się kark,
      Nie z nikąd pobłądziła myśl,
      Z nie byle jakich spływa warg
      jad, który jadem ma być dziś.
      Takie już oczy w oczy łżą!
      A tacy martwi bronią snu!
      Takie już piękne ręce drżą
      By się nie stało To - i Tu!

Lica, pyski, mordy, twarze,
      W których słuszna sprawa grata
      Dla nas Bóg! Dla nas ołtarze!
      Wiwat - darmo chwata!

Wiec tak, czy owak będzie sąd,
      Przed którym stanie byle kto.
      By błędem się odciskał błąd,
      By złem się odciskało - zło.
      Taki czy inny zwiśnie stryk,
      Zatańczy frajer, mędrzec, Żyd
      l nie zrozumie nigdy nikt
      Skąd duma w skrusze, w pysze - wstyd.

Lica, pyski, twarze, mordy,
      Słuszną sprawą napędzane:
      a nas hymny i katorgi!
      Wiwat święte rany!
            • leniwy_wiesniak hmmmm.... a może.... 13.03.07, 22:26
              No to skoro to nie jest tak dużo roboty, to może się nie wykręcaj ;)
              Ew. możesz dodać drugą osobę jako moderatora - wiem że tak można.
              Ostatnio na moim 'głównym' forum była taka sytuacja, bo założycielka dziecko
              rodziła. Teraz mamy dwie adminki. I jest OK.

Tak, że taka jest moja propozycja. Zostań, ew. dobierz sobie drugiego
              moderatora.

pozdrawiam,
              • kwiat_paproci Re: hmmmm.... a może.... 13.03.07, 23:00
                No dobrze, więc nawet jeśli dodać, no to kogo ? Szukam chętnych przecież :) Ale
                szczerze mówiąc, to wolałabym jednak opuścić posadę moderatora, gdyż żegnam się
                z tym miastem i forum już mi właściwie przestaje być potrzebne :(
                • leniwy_wiesniak Re: hmmmm.... a może.... 14.03.07, 09:06
                  kwiat_paproci napisała:

> No dobrze, więc nawet jeśli dodać, no to kogo ? Szukam chętnych przecież :)

jeśli rzeczywiście tak krucho z chętnymi i forum grozi zamknięcie - mogę
                  spróbować.

> Ale szczerze mówiąc, to wolałabym jednak opuścić posadę moderatora, gdyż
                  > żegnam się z tym miastem i forum już mi właściwie przestaje być potrzebne :(

No wiesz!?! Ja się kilka lat temu z Chełmem pożegnałem ale forum mimo wszystko
                  się przydaje. No chyba, że wyjeżdżasz do Australii i nie zamierzasz w ogóle
                  wracać ;)
                  • kwiat_paproci Re: hmmmm.... a może.... 14.03.07, 10:29
                    leniwy_wiesniak napisał:

> No chyba, że wyjeżdżasz do Australii i nie zamierzasz w ogóle
                    > wracać ;)

Nie, do tego barbarzyńskiego kraju, w którym gnębi się króliki, się nie
                    wybieram, ale gdzie bym nie wyjechała, to raczej wracać nie zamierzam.

Pierwszą kandydaturę już więc mamy. Myślę, że login leniwy_wiesniak nawet
                    pasuje dla moderatora ;DDDD
                    • tomekjot zal serce ściska 14.03.07, 11:22
                      A ja myslę ze nie ma co sie zniechęcać, jest w naszym mieście pare rzeczy do
                      zrobienia, tak wiec co dla brdziej aktywnych jednostek praca zawsze sie
                      znajdzie. Są gorsze miejsca na ziemi i jakoos tam ludzie żyja.

kwiat_paproci napisała:

> leniwy_wiesniak napisał:
                      >
                      > > No chyba, że wyjeżdżasz do Australii i nie zamierzasz w ogóle
                      > > wracać ;)
                      >
                      > Nie, do tego barbarzyńskiego kraju, w którym gnębi się króliki, się nie
                      > wybieram, ale gdzie bym nie wyjechała, to raczej wracać nie zamierzam.
                      >
                      >
                      > Pierwszą kandydaturę już więc mamy. Myślę, że login leniwy_wiesniak nawet
                      > pasuje dla moderatora ;DDDD
    • kwiat_paproci Re: Gdzie jest nowy moderator ? :) 17.03.07, 17:12
      Żeby nie mnożyć wątków, to tylko powiem, że jeszcze panująca pani moderator
      wystąpiła w czwartek w programie Jeden z dziesięciu w TVP2. Program ten będzie
      do obejrzenia w którymś z tygodni przedświątecznych (nawet w telewizji nie
      wiedzą dokładnie kiedy :/). W każdym razie, jeśli macie czas, to wypatrujcie od
      poniedziałku do środy o 19.00 pani z nr 4 ;D
            • avalon111 Re: Gdzie jest nowy moderator ? :) 23.03.07, 19:12
              > Niestety nie wiem dokładnie kiedy to będzie :(

Ja myślę, że brak precyzyjnie określonego terminu emisji, to celowe działanie
              TVP na podniesienie słupków oglądalności. W ten sposób, rodzina, znajomi i
              wszyscy inni zainteresowani śledzą klika wydań programu, aż do czasu emisji
              upragnionego odcinka!
              Zawaliłam poprzedni tydzień (nie obejrzałam ani jednego programu). Apel do
              Kwiatka, bądź innego uważnego widza, w razie jak przegapię emisję dajcie znać,
              że już była, abym na darmo nie ślęczała przed TV;-).
              A może trzeba pomyśleć nad jakimś sygnałem?:-)
    • kwiat_paproci Re: Gdzie jest nowy moderator ? :) 05.04.07, 20:36
      Coś zabawnego ;D
      ww2.tvp.pl/4649,20070404481390.strona
      Odcinek zostanie wyemitowany we wtorek o 19. Niestety telewizja zachowała się
      bardzo nieodpowiedzialnie i do ostatniej chwili zapewniano mnie, że to będzie w
      ostatnią środę :/ No i teraz muszę odkręcać wszystko, bo parę osób wczoraj
      siedziało i czekało :(
      • misiania Re: Gdzie jest nowy moderator ? :) 06.04.07, 09:32
        eno, Kfiatkoska, patrz, jakiego nosa miałam, że się tu przyszwendałam :))))
        szapoba i wszelkie wyrazy! plaża co prawda zdechła chyba śmiercią naturalną,
        ale na wszelki wypadek pójdę i w piasek kierunkowskaz wbiję na pitolnik, a tam
        mapę przyszpilę z linką na program tiwi

a niech mnie chudy byk! nic mnie sprzed ekranu we wtorek nie odciągnie, a
        świadomość kfiatkowego sukcesu pozwoli mi oglądać program bez zbytecznego
        zdenerwowania.

czy to jest może jakieś zwycięstwo etapowe i nastąpi ciąg dalszy jeszcze?
        • kwiat_paproci Re: Gdzie jest nowy moderator ? :) 06.04.07, 16:17
          O jacie, misiania zawitała w nasze skromne progi :DDDDD
          Chciałam nawet sama wbić drogowskaz w pitolniku, ale coś mi podpowiadało, że ta
          data środowa jakaś szemrana jest, więc nie wiedziałam czy jest sens to
          rozgłaszać zbytnio i zawracać ludziom głowę ;) Na dalszy etap raczej się nie
          zapowiada, bo 51 punktów raczej nie da przepustki do wielkiego finału. Ale mi
          to jakoś specjalnie nie przeszkadza, kasę zgarnęłam i to był mój cel ;DDDD A, i
          nie radzę się nastawiać na niewiadomo jakie doznania intelektualne, bo nie
          powalałam wiedzą zbytnio ;)
          • misiania Re: Gdzie jest nowy moderator ? :) 06.04.07, 16:56
            a ty mi się tu, waćpanna, nie sumituj tak okrutnie i zasług swoich nie
            pommniejszaj, boś wszak wiktorię odniosła, Zenona pokonała, to i powód do
            radości jest wielki. a i mi przyjemnie na sercu, że nie z hetką-pętelką na
            jednym piasku bywałam :)))
      • avalon111 Gratulacje:-))) 06.04.07, 22:11
        A wiesz, we czwartek chyba przypomniałam sobie, że znowu przegapiłam środę i już
        byłam zła na siebie;-)(ten czas za szybko mi ucieka). Przy okazji pobytu na tej
        stronce i wyczytywania info o Tobie wynalazłam test on-line, zagrałam
        i...niestety nie wygrałam, poległam w 3 etapie:-(.

Telewizja natomiast zwykle zachowuje się nieodpowiedzialnie, najbardziej przez
        nadawanie najlepszych filmów w godzinach nieosiągalnych dla człowieka
        pracującego czyli po 23. Tak więc kolejna wpadka jest tylko potwierdzeniem tej
        tezy;-)

Wyjeżdżam na święta i nie wiem jak to będzie z moim oglądaniem, ale może...

Pozdrawiam świątecznie
        • kwiat_paproci Re: Gratulacje:-))) 06.04.07, 22:57
          avalon111 napisała:
          > A wiesz, we czwartek chyba przypomniałam sobie, że znowu przegapiłam środę i
          już byłam zła na siebie;-)(ten czas za szybko mi ucieka).

Czyli nie ma tego złego, co by... :D

> Przy okazji pobytu na tej
          > stronce i wyczytywania info o Tobie wynalazłam test on-line, zagrałam
          > i...niestety nie wygrałam, poległam w 3 etapie:-(

To nie jest wcale źle, ja nie znam nikogo, kto by w tym quizie dosedł do
          treciego etapu. Już myślałam, że jest jakiś błąd i nie zaprojektowali dalszej
          części ;D
          • avalon111 Re: Gratulacje:-))) 07.04.07, 11:41
            > To nie jest wcale źle, ja nie znam nikogo, kto by w tym quizie dosedł do
            > treciego etapu. Już myślałam, że jest jakiś błąd i nie zaprojektowali dalszej
            > części ;D

Dziękuję:-). Jest trzecia cześć, ma 20 pytań, zaś w opisie "Jak sprawdzić czy
            mam szansę przejść eliminacje wstępne" jest info, że jak ktoś ukończy quiz
            on-line przynajmniej z jedną "szansą" to oznacza, że ma duże szanse przejść z
            powodzeniem przez ELIMINACJE do programu.
      • avalon111 Re: Gdzie jest nowy moderator ? :) 16.04.07, 20:43

> ww2.tvp.pl/4649,20070404481390.strona
        > Odcinek zostanie wyemitowany we wtorek o 19.

Niestety, pomimo szczerych chęci, nie udało mi się obejrzeć:-(. Tak więc,
        trzymam kciuki za to, aby 51 punktów wystarczyło na finał miesiąca:-).
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka