Dodaj do ulubionych

madry ginekolog bilgoraj

10.01.10, 16:58
bardzo prosze o rade do jakiego ginekologa- poloznika sie udac w
bilgoraju, mialam juz problemy i zalezy mi na kims naprawde dobrym.
Obserwuj wątek
    • daria935 Re: madry ginekolog bilgoraj 21.08.10, 12:10
      igusia80 napisała:

> bardzo prosze o rade do jakiego ginekologa- poloznika sie udac w
      > bilgoraju, mialam juz problemy i zalezy mi na kims naprawde dobrym.

Z doborem ginekologa to jest ciężka sprawa, ja osobiście długo
      szukałam kogoś kompetentnego i odpowiedzialnego - byłam u wielu
      ginekologów. Mój wybór padł na dr Dysia i nie dlatego że ma dobrą
      opinnie- bo czyjaś opinnia Cię nie wyleczy- tylko dlatego że to on w
      końcu mi pomógł. Doskonale wie dokąd siegają jego kompetencje i ma
      dobrą wspólprace z innymi specjalistami np z lublina. Ale
      ostatecznego wyboru musisz dokonać sama....
    • bakuda Re: madry ginekolog bilgoraj - dr Dyś 08.11.10, 00:06
      igusia80 napisała:

> bardzo prosze o rade do jakiego ginekologa- poloznika sie udac w
      > bilgoraju, mialam juz problemy i zalezy mi na kims naprawde dobrym.

ja szczerze polecam dr Dysia kiedy byłam w szpitalu zaczełam rodzić podczas dyżuru pełnionego właśnie przez doktora Dysia. Byłam spokojna. Sprawdzał przebieg, kontrolował sytuację, nie wprowadzał nerwowej atmosfery, wręcz przeciwnie. Poród zakończony został po wielu godzinach cesarskim cięciem. Podczas pobytu w szpitalu przychodził spytać o samopoczucie, pocieszał, mimo,że nie musiał. Poza tym doktor dba o swoich pacjentów,kobieta nie czuje się'anonimowa', w sensie,że za każdym razem musi przedstawiać swoja sytuację. Ja jestem bardzo zadowolona i wam drogie przyszłe Mamy bez wahania polecam tego lekarza.
      • e.s7 Re: madry ginekolog bilgoraj - dr Dyś 04.11.14, 18:56
        Do doktora DYSIA trafiłam w 31tc z wcześniej zdiagnozowanym zagrożeniem porodem przedwczesnym. Pan dr odpowiadał rzeczowo na wszystkie moje pytania i już na pierwszej wizycie otrzymałam prywtany nr telefonu pod ktory mogłam zawsze dzwonic. Zwraca uwagę na potencjalne zagrożenie, poleca a nie zmusza do wykonania badań. Kompetentny i uprzejmy, odpowiada na wszystkie, niektóre głupie pytania. Podczas ciąży, w trakcie porodu i po porodzie (podczas pobytu na oddziale położniczym) czułam, że jestem w dobrych rękach. Świetny lekarz iczlowiek :)
      • xowrev1 Re: madry ginekolog bilgoraj- USG 19.05.11, 20:36
        przestrzegam przyszłe rodzące matki przed panią ginekolog Amelią Witek - nie powinna prowadzić kobiet w ciąży , brak u niej ładu w papierach szczególnie usg jest praktycznie nieużyteczne po prostu inni lekarze nic nie mogą z niego odczytać ani wywnioskować , brak u niej zainteresowania swoją pacjentką w końcowej fazie . Wszystkim - nie polecam tej pani ginekolog przestrzegam innych wybierzcie w/w pana jest naprawdę wyjątkowym lekarzem i na pewno jednym z najlepszych w Biłgoraju - gorąco polecam.
      • xowrev1 Re: madry ginekolog bilgoraj- USG 19.05.11, 20:37
        przestrzegam przyszłe rodzące matki przed panią ginekolog Amelią Witek - nie powinna prowadzić kobiet w ciąży , brak u niej ładu w papierach szczególnie usg jest praktycznie nieużyteczne po prostu inni lekarze nic nie mogą z niego odczytać ani wywnioskować , brak u niej zainteresowania swoją pacjentką w końcowej fazie . Wszystkim - nie polecam tej pani ginekolog przestrzegam innych wybierzcie w/w pana Dyś jest naprawdę wyjątkowym lekarzem i na pewno jednym z najlepszych w Biłgoraju - gorąco polecam.
      • xowrev1 Re: bardzo dobry lekarz- dr Dyś 19.05.11, 20:38
        przestrzegam przyszłe rodzące matki przed panią ginekolog Amelią Witek - nie powinna prowadzić kobiet w ciąży , brak u niej ładu w papierach szczególnie usg jest praktycznie nieużyteczne po prostu inni lekarze nic nie mogą z niego odczytać ani wywnioskować , brak u niej zainteresowania swoją pacjentką w końcowej fazie . Wszystkim - nie polecam tej pani ginekolog przestrzegam innych wybierzcie w/w pana Dyś jest naprawdę wyjątkowym lekarzem i na pewno jednym z najlepszych w Biłgoraju - gorąco polecam.
    • phista11 porządne Usg 14.01.11, 22:46
      Z gabinetu doktora Dysia zawsze wychodze uspokojona, podal płec dziecka szybko, widac ze wie o co chodzi w calym tym ustrostwie jakim jest USG. Odpowiada na wszystkie pytania w sposob dla mnie odpowiedni, nie rozczula sie a jednoczesnie slucha. zna sie na tym co robi i wzbudza zaufanie. Nie traktuje pacjentki jak przyglupa, ani jak kolegi po fachu. Jestem bardzo zadowolona i jesli nic sie nie zmieni ja tez nie zamieniam nic zmieniac.
      • xowrev1 Re: porządne Usg 19.05.11, 20:38
    • sauc najlepszy ginekolog bilgoraj 07.05.11, 08:54
      Pana Doktora Dysia znam od 6 lat, od samego początku jestem zadowolona z kontaktu i przez ten cały czas nie zdarzyło się nic co mogłoby wpłynąć na zmianę mojej opinii. Lekarz, który jest człowiekiem....taki właśnie jest dr Dyś. Profesjonalny i wnikliwy. Rozmawia z kobietą, tłumaczy szanując jej obawy i strach. On naprawdę pyta i chce wiedzieć jak pacjentka się czuje, czy czegoś jej nie brakuje itp. Tak po prostu, bez żadnych znajomości, w publicznym szpitalu. To lekarz konkretny i rzeczowy, który uczciwie przedstawia sytuację i proponuje najlepsze rozwiązania (nawet te trudne i bolesne dla kobiety). Dociekliwości Pana Doktora zawdzięczam trafną i szybką diagnozę ratującą życie moje i mojego dziecka. Dzięki opanowaniu , pozytywnym nastawieniu do trudnych spraw można się czuć bezpiecznie i spokojnie. Opiekuńczy wobec pacjentek – zawsze można zadzwonić. W sytuacji, gdy nie może odebrać stara się oddzwonić. W kontakcie miły, tryskający dobrą energią. Pierwszą ciążę miałam powikłaną, zakończoną cesarskim cięciem, druga obumarła, trzecią przeszłam bardzo dobrze, a dzięki wsparciu i opiece Pana Doktora Dysia rodziłam naturalnie, wszystko przebiegło super. Ważne jest również to, że po operacji troszczy się tak samo jak przed nią. Empatia, naturalność i profesjonalizm!
      Gorąco polecam.
      • xowrev1 Re: najlepszy ginekolog bilgoraj 19.05.11, 20:33
        przestrzegam przyszłe rodzące matki przed panią ginekolog Amelią Witek - nie powinna prowadzić kobiet w ciąży , brak u niej ładu w papierach szczególnie usg jest praktycznie nieużyteczne po prostu inni lekarze nic nie mogą z niego odczytać ani wywnioskować , brak u niej zainteresowania swoją pacjentką w końcowej fazie . Wszystkim - nie polecam tej pani ginekolog przestrzegam innych wybierzcie w/w pana jest naprawdę wyjątkowym lekarzem i na pewno jednym z najlepszych w Biłgoraju - gorąco polecam.
      • xowrev1 Re: najlepszy ginekolog bilgoraj 19.05.11, 20:34
      • kgubisz Re: najlepszy ginekolog bilgoraj DYŚ 01.02.15, 10:19
        ...szczerze polecam na pierwszą wiytę - super czlowiek , miła atmosferaw gabinecie, mozna czuć się swobodnie. Widać że ma podejście do pacjentek - mówie z doświadczenia własnego. Obecnie chodzę do doktora od 2 lat - ma duże doświadczenie, raz wysłał mnie na konsultacje do lublina do kliniki - ale tam lekarze są niekompetentni , niemili - może dlatego że nie byli wstanie powiedzieć więcej jak dr Dyś, bez ich specjalistycznych badań.
    • xowrev1 Re: madry ginekolog bilgoraj 19.05.11, 20:34

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka