Dodaj do ulubionych

SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE

01.03.08, 08:21
OPINIE,KOMENTARZE,WARTO KORZYSTAC CZY SZKODA CZASU?MOZE JUZ KTOS BYL
A MOZE NIE WYBIERA SIE WCALE I DLACZEGO?PISZCIE.
Obserwuj wątek
      • sniezynka-1 Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 12.03.08, 08:56
        JA TEŻ MYŚLAŁAM ŻE CZEGOŚ SIĘ DOWIEM-STĄD WĄTEK-ALE ALBO NIKT NIE
        BYŁ ALBO NIKOMU NIE CHCE SIĘ PISAĆ.SZKODA.POWSTAJA NOWE
        SKLEPY,SALONY KOSMETYCZNE,PUNKTY USŁUGOWE I MOŻE WARTO BYŁOBY CZASEM
        NAPISAĆ CHOĆ KILKA ZDAŃ PO TO ABY NP.ZACHĘCIĆ KOGOŚ DO WIZYTY W
        DANYM MIEJSCU LUB ABY GO OSTRZEC.CHYBA SAMA SIĘ WYBIORE;)
    • serenee Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 27.03.08, 18:12
      Byłam tam:)Wprawdzie tylko na solarium, ale wrażenia jak najbardziej
      pozytywne-świetnie zaaranżowany salon, piękny wystrój i ciekawa
      oferta-widziałam ,że są tam masaże, sauna i jakieś zabiegi
      wyszczuplające, solarium dosyć mocne.
    • mariome Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 07.04.08, 09:14
      Byłam w tym salonie na solarium...ale pytałam o te różne zabiegi...są
      wyszczuplające,antycellulitowe,relaksujące,jakieś masaże,do tego spacer w
      podciśnieniu wyszczuplający i chyba ogólnie poprawiający sylwetkę...jeszcze Vacu
      Fit(czy jakoś tak) to polega na tym że się leży w takim kombinezonie i to też
      wyszczupla i działa antycellulitowo...ogólnie atmosfera jest tam bardzo
      miła...polecam solarium bo mocne i obsługa też jest fajna(pani mi od razu
      doradziła jak ustawić opalanie żeby było dobrze...)a więc jak najbardziej polecam!!
    • sniezynka-1 Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 09.04.08, 13:07
      NIE PODWAŻAJĄC WASZYCH OPINII CO DO UPRZEJMOŚCI OBSŁUGI MUSZĘ
      NIESTETY POWIEDZIEĆ ŻE JEST ZUPEŁNIE NIEPROFESJONALNA.NIE WYSTARCZY
      POSTARAĆ SIĘ O FUNDUSZE NA WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ.TRZEBA JESZCZE MIEĆ
      POJĘCIE O TYM CO SIĘ ROBI I W JAKI SPOSÓB ABY KOGOŚ NIE
      SKRZYWDZIĆ.SKORO OBSŁUGA BIEGA Z INSTRUKCJĄ OBSŁUGI WOKÓŁ JAKIEGOŚ
      URZĄDZENIA TO NIE WIEM JAK WY ALE JA PODZIĘKUJĘ.WŁAŚCICIELKA NIE MA
      ZIELONEGO POJĘCIA O PRZEZNACZENIU SPRZĘTU,BRAK KWALIFIKACJI DO
      PRZEPROWADZANIA ZABIEGÓW.NO I CO NAJWAŻNIEJSZE NIE PYTA O STAN
      ZDROWIA KLIENTEK A TO W SALONACH ODNOWY BIOLOGICZNEJ Z PRAWDZIWEGO
      ZDARZENIA PODSTAWA.TEN TUTAJ TO POWIEDZMY SZCZERZE NIEUDANY
      KLON.SZUMNA NAZWA TO NIE WSZYSTKO.A NAWET NAJLEPSZY WYSTRÓJ WNĘTRZA
      PSUJE MI SWIADOMOŚĆ OGROMNYCH KOMPLIKACJI ZDROWOTNYCH PO TYM JAK
      JAKAŚ PANIENKA-NIEDOUCZONA-ZLE PRZECZYTA INSTRUKCJE OBSŁUGI LUB
      ZAFUNDUJE ZABIEG KTÓREGO NIE POWINNA MI PROPONOWAĆ.PRZESZKOLONY
      PERSONEL TO PODSTAWA.TO NIE JA MUSZĘ WIEDZIEC CO MOGĘ A CO NIE TYLKO
      ODWROTNIE.NO ALE JAK SIE NIE WIE CO ZROBIĆ Z KLIENTKĄ KTÓRA ZASŁABŁA
      TO COŻ.TYLE.
        • sniezynka-1 Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 09.04.08, 19:17
          WYŁĄCZĘ KIEDY UZNAM TO ZA STOSOWNE.NIE KRZYCZE TYLKO OSTRZEGAM.JAK
          ZECHCĘ BĘDĘ KRZYCZEĆ A JAK NIE TO POWIEM SZEPTEM.SKOMENTUJ LEPIEJ
          NIE SPOSÓB PISANIA A TO ŻE DZIEJE SIĘ TAM TO SIĘ DZIEJE.WIDOCZNIE DO
          TAKICH JAK TY DOCIERA TYLKO SŁOWO PISANE CAP LOCKIEM.POZDRAWIAM I
          ZYCZĘ MIŁEGO WIECZORU.
          • mariome Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 10.04.08, 10:25
            Z niektórymi wypowiedziami poprzedniczki ja osobiście nie mogę się
            zgodzić...zabiegów nie przeprowadza właścicielka tylko osoba przez nią
            zatrudniona...jest to pani która ma coś wspólnego z terapią...ale kim dokładnie
            jest z wykształcenia...nie pamiętam,ale stwierdzeniami typu"bez kwalifikacji"
            lub"nie zna się na tym" można kogoś obrazić...Poza tym...nie wiem czy
            orientujesz się w sprawach dotyczących dotacji...ale nie można ot tak sobie
            rozkręcić biznesu...nie mając o tym pojęcia...więc!!A jeśli chodzi o sprawę
            zdrowia...to chyba jeśli jesteś osobą razsądną...nie powinnaś wybierać się na
            jakieś zabiegi wiedząc że masz jakieś problemy zdrowotne...chyba potrafisz sama
            ocenić jak się czujesz...prawda...??Wiadomo że zabiegi typu wyszczuplający czy
            coś w tym rodzaju...na pewno spalają energię i osłabiają organizm...bo w
            przeciwnym razie byłyby nie skuteczne...Następnym razem...jakbyś chciała
            wypowiedzieć się na temat o którym nie masz pojęcia...albo wiesz bardzo
            mało...to lepiej po prostu ruszyć głową i pomyśleć...a nie pisać co ślina na
            język przyniesie...Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię...ale pisząc takie rzeczy
            na forum mogłaś przyczynić się do negatywnego stosunku innych osób do tego
            miejsca...I jeszcze żeby wszystko było prawdą...Ja osobiście polecam
            NEFRETETE...Pozdrawiam:)
            • sniezynka-1 Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 10.04.08, 12:13
              KAŻDY Z NAS MA PRAWO WYRAZIĆ SWOJA OPINIĘ.TAK JAK W KAŻDYM INNYM
              TEMACIE TAK I W TYM ZDANIA BĘDA PODZIELONE.SZANUJE WYPOWIEDZI INNYCH
              LUDZI WIĘC PROSZE USZANOWAĆ I MOJE.SKORO ZATRUDNIŁA KOGOŚ W SALONIE
              TO WIDOCZNIE SAMA SOBIE Z TYM NIE RADZI.NIE POWIEDZIAŁM ŻE MA BYĆ
              ALFA I OMEGĄ ALE CHODZI TU O CZYJEŚ ZDROWIE WIEĆ SAMA SIĘ
              ZASTANÓW.CO DO DOTACJI TO DOBRY BIZNESPLAN KOSZTUJE TAK ŚMIESZNE
              PIENIADZE ŻE PRAWIE WSZYSCY STARAJĄCY SIĘ O DOTACJE KORZYSTAJĄ Z
              USŁUG PROFESJONALNYCH FIRM KTÓRE TAKIE WŁAŚNIE BIZNESPLANY
              WYPEŁNIAJĄ.NIE SADZE TEZ ZE WSZYSCY DOSKONALE ZDAJĄ SOBIE SPRAWĘ ZE
              STANU FAKTYCZNEGO SWOJEGO ZDROWIA.NIKT NIE BIEGA RAZ NA KWARTAŁ PO
              LEKARZACH ABY ZROBIĆ SOBIE BADANIA I WIEDZIEĆ CZY MOŻE KORZYSTAC
              NAWET Z GŁUPIEGO SOLARIUM.ZASTANÓW SIĘ ILE OSÓB NIE POWINNO Z NIEGO
              KORZYSTAĆ A JEDNAK TO ROBI.OBSŁUGA CIĘ NIE POINFORMUJE ,KLIENT SAM
              NIE POWIE I PROBLEM GOTOWY.MOŻE CZYTAJ TROCHĘ DOKŁADNIEJ
              WYPOWIEDZI.SAMA SOBIE ZAPRZECZASZ TYM CO PISZESZ.A SWOJĄ DROGĄ TO
              ZADZIWIAJĄCE JAK DUZO WIESZ NA TEMAT WŁASCICIELKI I FUNDUSZY NA
              ROZKRĘCENIE TEGO INTERESU.CHYBA JEDNAK WSZYSCY WIEDZA WIĘCEJ NIŻ TU
              PISZA A PEWNE SPRAWY SĄ TAJEMNICĄ POLISZYNELA.PRAWDA?WIĘC DARUJMY
              SOBIE BEZSENSOWNE DYSKUSJE I PRZEPYCHANKI.TY POLECASZ A JA NAPISAŁAM
              TO CO NAPISAŁAM.I JAK KTO DO TEGO PODEJDZIE TO JEGO SPRAWA.
              • mariome Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 11.04.08, 08:57
                O dotacjach trochę wiem....bo sama się tym nie dawno interesowałam...Skoro
                obsługa nie poinformuje...a klient nic nie powie,to chyba normalna rzecz że
                idzie na solarium na własne ryzyko...Nie mówię że trzeba latać do lekarza co
                kwartał jeśli sie nie czuje takiej potrzeby...ale napisałam że sama jesteś chyba
                w stanie stwierdzić jak sie czujesz...bo niby o co miała by Cię zapytać
                obsługa?? Czy coś Cię boli??Czy masz niskie ciśnienie??Czy nie czujesz się
                osłabiona??No chyba takie rzeczy każdy umie stwierdzić sam...Bo chyba nie
                oczekujesz szczegółowych badań za każdym razem kiedy idziesz na solarium czy do
                gabinetu odnowy...Nie widzę w którym momencie miałabym zaprzeczać sama sobie...a
                jeżeli chodzi i dokładniejsze czytanie to odnieś to również do siebie...Pozdrawiam
                • sniezynka-1 Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 11.04.08, 10:48
                  CO CIĘ TAK STRASZNIE BULWERSUJE TEN TEMAT JAKBY OD TEGO ZALEŻAŁO
                  TWOJE ŻYCIE.PRAWDA BOLI? NO NIESTETY.MAM PRAWO MÓWIĆ TO CO
                  MÓWIĘ.KASA TO NIE WSZYSTKO.WEŻ SOBIE DOTACJĘ SKORO SIĘ ORIENTUJESZ-
                  ZRESZTĄ W DZISIEJSZYCH CZASACH MAŁO KTO SIĘ NIE ORIENTUJE-I ZAŁÓŻ
                  SOBIE CO TAM CHCESZ-NAWET PRYWATNĄ PRZYCHODNIĘ ALBO WYCIECZKOWE LOTY
                  NA KSIĘŻYC.I ZABIERZ ZE SOBĄ NEFRETETE.WYLUZUJ.PODTRZYMUJE ZDANIE ŻE
                  TA INSTYTUCJA TO POMYŁKA.I TYLE.AHA.OBSŁUGA W SALONACH ODNOWY Z
                  PRAWDZIWEGO ZADARZENIA WYSYŁA PACJENTA NA BADANIA-ALE PEWNIE NIE
                  MIAŁAŚ O TYM POJĘCIA.TO TUTAJ TO ZWYKŁY GABINET KOSMETYCZNY.KAŻDE
                  SOLARIUM WSTAWIA SOBIE TERAZ VACU FIT I INNE PIERDOŁY.NIE WIEM NAD
                  CZYM TAK PIAĆ.
                  • mariome Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 11.04.08, 14:30
                    Ciekawe kto zdecydowałby się na zwykły zabieg pielęgnacyjny gdyby musiał
                    najpierw przejść komplet badań...co na pewno potrwałoby dłużej i kosztowałoby
                    więcej...??Chyba że Ty!!Nie wiem czy pamiętasz...ale to Ty napisałaś że obsługa
                    do bani,wystrój to nie wszystko,nie chcą badać przed zabiegiem a klientki
                    mdleją...więc kto pieje...i powinien wyluzować...kobieto!
                    • sniezynka-1 Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 11.04.08, 17:55
                      CZY TY WOGÓLE ZASTANAWIASZ SIĘ CO PISZESZ?MYŚLISZ ŻE JAK SAMA JESTEŚ
                      OGRANICZONA I MASZ POGLĄDY ZAŚCIANKOWEJ PANIENKI TO WSZYSCY MUSZĄ
                      BYĆ TAKIMI IGNORANTAMI JAK TY?EWIDENTNIE POKAZAŁAŚ ZE NIE MASZ
                      POJĘCIA O TYM TEMACIE.PAMIĘTAM CO PISZĘ W PRZECIWIEŃSTWIE DO
                      CIEBIE.SIEDZISZ NA TEJ PIPIDUWIE I MAŁO JAJKA NIE ZNIESIESZ
                      UDOWADNIAJĄC ŻE JAKIS TAM ŚMIESZNY GABINECIK JEST BÓG WIE
                      CZYM.MYŚLISZ ŻE KAŻDY JEST TAKI NIEDOUCZONY JAK TY?DYSKUSJĘ Z TOBĄ
                      UWAŻAM ZA ZAKOŃCZONĄ.NIE MAM ZAMIARU ZNIŻAĆ SIĘ DO TWOJEGO
                      POZIOMU.A SWOJĄ POSTAWĄ DAJESZ DO ZROZUMIENIA ŻE NAJPRAWDOPODOBNIEJ
                      JESTEŚ OFICJALNYM WŁASCICIELEM,KOLEŻANKĄ LUB OSOBĄ TAM PRACUJĄCĄ.A W
                      TYM PRZYPADKU TO DYSKUSJA Z TOBĄ JEST POZBAWIONA SENSU.I NIE MAM NA
                      NIĄ ŻADNEJ OCHOTY.MAJĄC DOSTĘP DO INTERNETU POCZYTAJ TROSZKĘ O
                      TAKOWYCH MIEJSCACH - NAJLEPIEJ TEN SAM TEKST KILKA RAZY - BO WIDZĘ
                      ŻE MASZ PROBLEM Z PRZETWORZENIEM INFORMACJI.POTEM DYSKUTUJ.ALE JUŻ
                      NIE ZE MNĄ.
                      • mariome Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 14.04.08, 08:54
                        jeśli myślisz że obrażając kogoś zaimponujesz albo wzbudzisz podziw to zastanów
                        sie nad swoim poziomem...no ale jak nie potrafisz normalnie rozmawiać na prosty
                        temat(na który podobno wiesz bardzo dużo:)tylko rzucasz się i obrażasz...to już
                        twój problem...sama krytykujesz a krytyki nie tolerujesz...Niestety z tym
                        salonem mam tylko tyle wspólnego że dwa razy byłam tam na
                        solarium...więc...Acha...skoro ty w tym temacie taka oczytana jesteś to załóż
                        własny salon...z kompletem zabiegów,badań i całą kadrą specjalistów...w którym
                        najprostszy zabieg będzie kosztował 2.000 zł...Powodzenia!!!
                      • lusiaaaa79 Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 01.05.08, 11:21
                        śniezynko ty naprawdę masz problem ze zdrowiem... ale psychuicnym . śledząc
                        Twoje komentarze na inne tematy każdego potrafisz tylko obsmarować wątkami z
                        palca wyssanymi może faktycznie zrób sobie badania kontrolne. jeśli chodzi o
                        NEFRETETE To jestem tam średnio 2 razy w tygodniu i nigdy nie zdażyło się coś
                        takiego aby personel latał z instrukcjami obsługi zapomniałas dodać jescze że z
                        naczyniami i głośno czyta: w jakim naczyniu i jak rozrobić maskę i jak ją potem
                        na ciało położyć.... o to jest pytanie? jesteś chyba jakąś zakompleksioną
                        panienką bo na każdych forch tylko masz jakieś zażalenia do kogoś. osobiście
                        polecam NEFERETE i dobrze że w końcu w łukowie powstał taki salon. i jeszcze
                        jedna uwaga do Ciebie droga koleżanko skoro tak wiele wiesz na temat tego
                        miejsca to zwróć uwagę że nazwa zaczyna się od STUDIOOO.... A i jeszcze jedno
                        nie jestem spokrewniona z właścicielem bo z pewnością za raz tak skomentujesz bo
                        dobrze napisałam o tym salonie. jestem klientką!!
                        • sniezynka-1 Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 03.05.08, 19:34
                          CHYBA JASNO I WYRAŻNIE NAPISAŁAM ŻE DYSKUSJE NA TEMAT NEFRETETE JUŻ
                          NIE ZE MNĄ.Z MOJA PSYCHIKA WSZYSTKO OK.NIE MARTW SIĘ TAK PROSZĘ.I
                          CZYTAJ DOKŁADNIEJ WSZYSTKIE WĄTKI.SWOJĄ DROGĄ ZASTANAWIAJĄCE JAK
                          BARDZO INTERESUJĄ CIĘ MOJE WYPOWIEDZI.TROCHĘ TRUDU W TO WŁOŻYŁAŚ
                          SKORO PRZECZYTAŁAŚ CAŁE FORUM.ALE WIESZ...TWOJE WYPOWIEDZI SĄ TAK
                          PODOBNE ŻE PODEJRZEWAM ŻE WYSTEPUJESZ TU JAKO KILKA OSÓB.CZYTAJ
                          DOKŁADNIEJ.WYPOWIADAM SIE NA TEMATY O KTÓRYCH MAM CO POWIEDZIEĆ A
                          NIE NA WSZYSTKIE JAK LECI.MAM DO TEGO PRAWO.NIE NA WSZYSYKIE
                          KRYTYCZNIE-SZKODA ŻE NIE ZAUWAŻYŁAS.JAKOS TAK WYBIÓRCZO.COŚ Z
                          OCZKAMI NIE TAK?MOŻE SAMA SIE PRZEBADAJ.A CO DO NAZWY..CÓŻ...NIE
                          WIEM CO NAZWA MA WSPÓLNEGO Z POZIOMEM.KAŻDY NAZYWA JAK CHCE.A TERAZ
                          GRZECZNIE SIĘ POZEGNAM ŻYCZĄC MIŁEGO WIECZORU.I ZYCZE SATYSFAKCJI Z
                          KORZYSTANIA Z USŁUG NEFRETETE.
                        • sniezynka-1 Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 03.05.08, 19:47
                          A TAK DODAJĄC NA MARGINESIE-A KIM TY JESTES ŻEBY W WĄTKU
                          DOT.GABINETU KOSMETYCZNEGO PISAĆ O CUDZYCH MĘZACH,KOCHANKACH ITP.JAK
                          WYŻEJ.I TY MASZ CZELNOŚC MÓWIC O KULTURZE I ZACHOWANIU?O NEGATYWNYCH
                          POGLADACH LUDZI KTORZY TU PISZA?KOMENTOWAĆ? TAKA OBROŃCZYNI
                          MORALNOŚCI Z CIEBIE?WEŻ PROZAK LALUNIU I SZORUJ DO DOBREGO
                          SPECJALISTY.PSYCHIATRA POTRZEBNY NATYCHMIAST.POSZUKAJ,MOZE GDZIEŚ
                          ZNAJDZIESZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ.I ZAMIAST INWESTOWAĆ W SOLARIUM TO WEŻ
                          SIĘ ZA SIEBIE I ZACZNIJ OD ZDROWIA.POTEM NAUCZ SIE PISAC.I PORAWNIE
                          FORMUOWAC ZDANIA.POTEM NAUCZ SIE PRZETWARZAC TEKST.NASTĘPNIE ZAJMIJ
                          SIĘ SWOIM PRYWATNYM ŻYCIEM - BO MOŻE SIĘ OKAZAC ŻE MASZ TAKIE POROŻE
                          ŻE DO KOŚCIOŁA NIE WEJDZIESZ.A POTEM WŁAZ LUDZIOM DO ŁÓZEK I
                          KOMENTUJ CO TAM WIDZIAŁAŚ.CZEKAMY NA NEWSY..HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
                        • madziik19 Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 25.05.08, 11:30
                          Witam, przeczytałam to wszystko i brzydzę się ludżmi którzy dużo
                          mówią -piszą ale podszywają się pod innych nie mając odwagi pisać w
                          swoim imieniu.Ja również myślę ze na tym forum ktoś zrobił niezłe
                          zamieszanie.Jedna osoba pisze i odpowiada a może to jakieś "osobiste
                          porachunki?"Wiem natomiast że wciągnięto tutaj kogoś w "głupią" grę
                          a ta osoba nie ma zielonego pojęcia o co tutaj chodzi.Koncząc
                          zastanówcie się nad tym co piszecie bo wiem na 100% że osoba która
                          tutaj figuruje nie jest nawet zarejestrowana i nie ma konta.Więc jak
                          to możliwe aby jej wypowiedż była na forum?

• first-woman Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 20.03.09, 18:49
            Witam.Maszyny niestety nie działają na wszystkich.Tak jak niektóre
            leki itp.Ale faktycznie dietę trzeba trzymać,a z tego co czytałam
            wcześniej o tego typu urządzeniach to zabiegi na nich powinny
            odbywać sie najlepiej co drugi dzień.I tak ze 2 cykle,tzn. minimum
            20 zabiegów.Ale nie stosowalam sama,pisze tylko co czytałam bo
            kiedyś mnie to interesowało.Ale teraz ,gdy coraz więcej osób skarży
            się na nieskuteczność metody ,dałam sobie spokój.
            • prawdziwy-maka Re: SALON ODNOWY BIOLOGICZNEJ NEFRETETE 30.03.09, 09:19
              mi mówiła,że 10 zabiegów wystarczy na jakiś efekt, ale nic nie było.
              Chodziłam na Vacum...coś tam, co się chodzi po bieżni ściśnięta od
              pasa tym workiem i pije się wodę. Nie jem fast foodów, ale jak mam
              zrobić sobie dietę to i tak schudnę bez tych maszyn. Tym razem
              chciałam coś bez wysiłku, ale widzę, że się nie da komoletnie. Więc
              szkoda mi tylko prawie 200zł;((( ta dziewczyna co tam pracuje czy to
              prowadzi to się raczej nie zna, większość wyczytałam sobie w necie,
              nawet nie spytała o stan zdrowia,a z netu dowiedziałam się, że nie
              każdy to może robić;( chyba trzeba porządnie wziąść się za dietę. o!
              to może tamat na następny wątek!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka