the_dzidka
11.12.07, 22:21
Ponieważ cudny wątek zagadkowy "Epitety, komplementy, czyli kto
komu" siłą rzeczy znajduje się na wyczerpaniu :-), zakładam nowy.
Zasady takie same: zwycięzca zapodaje pytanie :-)
Kto, kiedy, w jakiej sytuacji powiedział:
"Dość już tego sybaryczenia" ?