Dodaj do ulubionych

Program dla małej firmy, do fakturowania, KPiR

09.05.14, 20:36
Wszystkich zainteresowanych zakupem programu do fakturowania dla małej firmy, do prowadzenia księgowości na podstawie książki przychodów i rozchodów zapraszam do zapoznania się z artykułem : www.lefthand.net.pl/pl/subsites/programy_dla_malych_firm_blog/#id_a1 oraz do dyskusji.
Obserwuj wątek
    • karrol38 Re: Program dla małej firmy, do fakturowania, KPi 20.05.14, 00:13
      A ja zapraszam na stronę www.bizin.pl, gdzie można zapoznać się z systemem BizIn, który też wspiera prowadzenie działalności gospodarczej na poziomie finansowym. Program jest zupełnie darmowy, wszechstronny i działa online.
    • anna.k57 Re: Program dla małej firmy, do fakturowania, KPi 21.05.14, 13:10
      ja jestem zadowolona z programu do wystawiania faktur Pakietu Przedsiębiorcy - Faktura VAT - prosty, intuicyjny a do tego posiadający wszystkie interesujące mnie opcje program. Cena aplikacji również bardzo zachęcająca. Darmowa wersja testowa do pobrania stąd:

pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat
      • jojejka Re: Program dla małej firmy, do fakturowania, KPi 29.04.15, 13:02
        www.efaktury.org/ - tu jest okres darmowy, z którego można skorzystać.
    • pitear Re: Program dla małej firmy, do fakturowania, KPi 02.06.14, 16:17
      Czy jest tam ewidencja przebiegu pojazdu z takim kreatorem danych jak w programie ze strony pit.republika.pl/eppv.htm w Excelu Automatyczna Ewidencja przebiegu VAT.
      • robert_va Re: Program dla małej firmy, do fakturowania, KPi 12.08.14, 08:57
        Odnośnie ewidencji przebiegu pojazdu warto sprawdzić na www.epps.pl
    • decek19 Re: Program dla małej firmy, do fakturowania, KPi 30.09.14, 16:16
      Ja używam w swojej firmie program Faktura VAt 2014 i jestem zadowlony. Mogę polecić go wszytskim osobom prowadzącym swoje biznesy.
    • olka2403 Re: Program dla małej firmy, do fakturowania, KPi 29.05.15, 11:00
      jest lepszy i tańszy sposób pir-rachunkowosc.pl/
    • janush7 Re: Program dla małej firmy, do fakturowania, KPi 11.06.15, 20:33
      Ja z kolei polecam poczytać o księgowości online bo to do fakturowania i nie tylko super rozwizanie szczególnie gdy firma nie jest zbyt duża poradnik.wfirma.pl/-ksiegowosc-internetowa-propozycja-dla-oszczednych
    • Gość: justin Re: Program dla małej firmy, do fakturowania, KPi IP: *.dynamic.chello.pl 31.08.16, 14:46
      Pakiet Przesiębiorcy Fineco Software posiada ciekawe w swojej ofercie programy i modułu. Program Faktura VAT jest zintegrowany z programem Księga, dzięki czemu zaoszczędzamy dużo czasu na księgowanie pozycji www.pakietprzedsiebiorcy.pl/oferta
    • malagit Re: Program dla małej firmy, do fakturowania, KPi 29.05.17, 09:57
      Ja korzystam z programów z serii Pakiet Przedsiębiorcy, tj. Faktura VAT i Księga. Programy są zintegrowane ze sobą, bardzo łatwe w obsłudze, intuicyjne, a co najważniejsze posiadają już możliwość wysyłki JPK. Polecam, można je pobrać:
      www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat
      www.pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega
    • paulinadyk Re: Program dla małej firmy, do fakturowania, KPi 25.09.22, 21:02
      Ja mogę polecić faktura vat 2022 standard, bardzo dobra opcja w rozsądnej cenie za licencję na rok. Odpowiednia obsługa techniczna, sam program prosty w ogarnięciu.
    • betka43 Re: Program dla małej firmy, do fakturowania, KPi 05.10.22, 18:35
      Ja mam pozytywne stanie na temat Faktura VAT 2022 Start, stabilna i funkcjonalna opcja.
    • mariusz.strzelczuk32 Re: Program dla małej firmy, do fakturowania, KPi 04.11.22, 09:17
      Dobrym wyborem jest faktura vat 2022 standard od ksiegowosc24, niezły program do fakturowania i wsparcia księgowości.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka