Dodaj do ulubionych

KOLPORTER SIECI HANDLOWE!

13.02.06, 10:40
Witam!!!
Szukam informacji, jak się współpracuje z Kolporterem. Chodzi mi o
prowadzeenie saloniku prasowego. Myślę o tym, ale chciałbym się dowiedzieć,
jak się z nimi współpracuje, czy to opłacalne...
Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Obserwuj wątek
    • ahnija Re: KOLPORTER SIECI HANDLOWE! 22.02.06, 13:03
      Przez półtora roku współpracowałam z Kolporterem, posiadając kiosk, nie salonik.
      co do współpracy, to musze powiedziec, że bywało różnie, ponieważ na samym
      początku, to dosłownie zasypywali nas każdym rodzajem prasy, zaś po jakimś
      czasie, wiele tytułów zupełnie zniknęło. Ja rozumiem, że taka jest polityka
      firmy, aby tytuły, które nie schodzą wycofywac z jakiegoś miejsca, ale np często
      zdażało sie, że takie tytuły jak Twoj Styl nie dochodziły wcale!! Trzeba było
      monitować, a i wtedy nie zawsze przychodził jakiś tytuł.
      Czasem jakis dziennik nie docierał, albo jego dodatek..

Generalnie, prowizje były większe, niż w np Ruchu i to przemawiało, aby
      współpracować.
      Ale co fakt, to fakt LOKALIZACJA to podstawa!
      Pozdrawiam
        • Gość: Marcin Re: Nie IP: *.tsi.tychy.pl / *.tsi.tychy.pl 21.03.06, 19:16
          Byłem kilka lat temu na spotkaniu w siedzibie kolportera. Warunki niezbyt
          optymistyczne. Czas pracy od 6-20, w soboty 9-18, niedziela 9-15 i tak przez
          cały rok. Zysk jaki się uda osiągnąć to ok. 1500 PLN za (ponad 300 godzin
          pracy!!). Koszt wszelkich opłat wynosi od 7-12 tys. PLN.
          Nie wiem na ile te kwoty są aktualne na dzień dzisiejszy, ale czas poświęcony
          nie odzwierciedla zarobków. Informacje te dotyczyły prowadzenia saloniku
          prasowego kolportera na zasdach partnerskich. Sporo "opowieści" można też
          znaleść na forum www.franchising.info.pl/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka