Dodaj do ulubionych

Marketing firmy

11.09.18, 08:46
Czy waszym zdaniem lepiej zająć się samodzielnie reklamą dla własnej firmy czy też może lepszym rozwiązaniem będzie nawiązanie współpracy z jakąś agencją reklamową np. Studio Kreacja - agencja brandingowa Poznań?
Obserwuj wątek
    • pio.walczak Re: Marketing firmy 24.09.18, 15:36
      Moim zdaniem lepiej dać to komuś, kto się na tym zna, zainwestujesz i możesz oczekiwać efektów, stracisz przynajmniej mniej czasu, niż robiłbyś to po omacku. Jeśli chcesz zrobić coś samemu, pomyśl na początek o wizytówce Google, tu poradnik jak możesz ją założyć ;) bookingsolutions.pl/blog/jak-zalozyc-google-moja-firma/
      • Gość: Justyna Bodora Re: Marketing firmy IP: *.centertel.pl 22.03.19, 09:52
        Ojj ja bym sie marketingiem firmy sama nie zajmowała. Jakoś tak bałabym sie po prostu, że coś zrobię nie tak. To tak samo jak jest z księgowością firmy, ze oddajemy to we właściwie ręce, to tak samo jest z marketingiem. takie rzeczy się powierza profesjonalnym ludziom/ agencjom jak np tutaj
    • agnieszka_troc Re: Marketing firmy 26.03.19, 19:28
      Najlepszym rozwiązaniem dla biznesu jest oddelegowanie działań. Lepiej dla biznesu jeżeli nauczysz się pewne rzeczy przekazywać specjalistom, wybieraj ich jednak z głową :) Dużo usług jest oferowanych, musisz zweryfikować dobrze portfolio.
    • Gość: Przedsiębiorca Re: Marketing firmy IP: *.dynamic.chello.pl 26.03.19, 22:12
      Ja również jestem zdania, że najlepiej oddać go w ręce specjalisty. Jest jak ze wszystkim- możesz zaoszczędzić i nie mieć wyników, a możesz zainwestować i zwyczajnie będzie Ci się to opłacało. Jak to mówią- "oszczędny dwa razy płaci". Osobiście sam prowadziłem swoją firmę rok i było przeciętnie(a właściwie trochę gorzej), po czym zainwestowałem i w końcu zacząłem zarabiać.
      Przede wszystkim w najlepszych agencjach marketingowych, czy agencjach interaktywnych za poszczególne działy odpowiadają specjaliści z danek dziedziny. Amator nie stworzy Ci profesjonalnej i zjawiskowej strony internetowej, która będzie robiła wyniki. Nie stworzy też grafik, które przyciągnął uwagę Twoich potencjalnych klientów, nie zaplanują i nie skonfigurują odpowiednich kampanii w Google, czy social mediach. Nie zrobi wysokiej jakości zdjęć, czy filmów.
      Osobiście długi czas korzystam z usług agencji interaktywnej www.vreego.com i jestem bardzo zadowolony.
      Z resztą wystarczy wejść na ich stronę- robi niesamowite wrażenie.
    • skyfall001 Re: Marketing firmy 15.05.19, 10:53
      Na pewno marketing internetowy jest pewnym standardem, ale to już samemu trzeba określić, co najbardziej będzie dla nas korzystne. Niestety reklama w sieci nie jest też tania
      • nataliach Re: Marketing firmy 22.05.19, 14:04
        Odpowiedź jest prosta i brzmi.. to zależy :)
        Jakiś czas temu stworzyłam cykl, jak promować w internecie lokalną firmę.
        Część pierwsza z moim zdaniem na temat, kogo lepiej zatrudnić do marketingu jest tutaj:
        https://charzynska.pl/marketing-biznes/biznes-offline-promocja-cz1/

--
        charzynska.pl - blog o marketingu i biznesie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka