Dodaj do ulubionych

internet image opinie

10.06.20, 15:44
Witam, jak w temacie: interesują mnie opinie o internet image. Chodzi mi konkretnie o firmę, zajmującą się marketingiem w internecie. Dostałem od nich ciekawą ofertę, ale wciąż jeszcze się waham, czy aby na pewno powinienem podjąć współpracę.
Dla pewności podaję jeszcze aktualne dane firmy internet image:

IMAGE Ilona Kowalska ul. 1go maja 13/2 59-700 Bolesławiec NIP 894 292 49 61

Będę wdzięczny za opinie!
Obserwuj wątek
    • moker68 Re: internet image opinie 26.06.20, 11:50
      O ile dobrze kojarzą, to właśnie firma Internet-Image usuwała nam swego czasu negatywne opinie z wizytówki Google. Mieliśmy wówczas problem z byłą pracownicą, która podszywała się pod naszych klientów i regularnie wystawiała negatywy. A, że znała know how oraz nazwiska klientów, to jej opinie sprawiały wrażenie bardzo wiarygodnych. A choć wiedzieliśmy, że to ona, to nic nie można było z tym zrobić, bo Google odmówiło wydania danych prokuraturze, bo ostatecznie sprawa tam została skierowana. Zastanawialiśmy się już nawet nad zmianą nazwy firmy, ale wtedy żona dotarła do artykułu nt. usuwania negatywnych wpisów z wizytówki Google, ze strony Internet-Image właśnie. No więc zadzwoniłem do nich, pogadałem, wysłałem linka do wizytówki. Na drugi dzień miałem ofertę na mailu, ale nie byłem z niej zadowolony. Okazało się, że pojedynczych opinii nie można było usunąć, bo jak ocenili - nie było ku temu podstaw prawnych. Zaproponowali mi za to usunięcie całej wizytówki, albo depozycjonowanie negatywów w ramach wizytówki. Ostatecznie jednak zdecydowałem się na współpracę z Internet-Image, a konkretnie na opcję z usunięciem wizytówki. Podesłali mi umowę dla zlecenia, przeczytałem, nie miałem zastrzeżeń więc odesłałem podpisany skan. Dwa tygodnie później już wizytówki nie było w internecie. Nie wiem jak to zrobili, bo rzekomo wizytówki nie da rady jako tako usunąć, ale zrobili. Uregulowałem płatność, podziękowałem i to było na tyle. Od tego czasu nie musieliśmy już na szczęście korzystać z usług Internet-Image bo była pracownica hejterka się uspokoiła. No więc podsumowując; zrobili to co do nich należy, w miarę szybko i bez problemów. Ogólnie więc mógłbym ich nawet polecić, ale tylko w zakresie usuwania treści z internetu, bo przy innych sprawach nie współpracowaliśmy.
      • benes09 Re: internet image opinie 02.07.20, 15:01
        Dzięki za Twoją opinię o internet image. Co prawda oferta, którą od nich otrzymałem dotyczy innych działań niż usuwanie negatywnych treści, lecz i tak bardzo mi pomogłeś. W moim przypadku chodzi o działania mające zabezpieczyć wizerunek mojej firmy w wynikach wyszukiwania, w ofercie jaką otrzymałem od internet image nazywają to "seo wizerunkowym". Tak jak wspominałem, propozycja wydaje się rozsądna, lecz do podjęcia ostatecznej decyzji potrzebowałbym opinii osób, które współpracowały z internet image właśnie w taki zakresie. Oczywiście każda opinia jest cenna, ale nie ukrywam, że najbardziej zależy mi na tych dotyczących seo wizerunkowego właśnie, a w szczególności rezultatów tego typu działań na przestrzeni dajmy na to półrocza. Bo w ofercie internet image obiecują mi bardzo dużo, i jestem po prostu ciekaw, jak to przełoży się na rzeczywistość. Gdyby więc ktoś chciał podzielić się ze mną opinią na ten temat, będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka