04.09.11, 19:54
Zaczynam od mbtm, tzg nagrywam, jak beda reklamy na polsacie to odpalam tvn itdsmile
Obserwuj wątek
      • kazzol Re: MBTM 13.09.11, 07:05
        widać Pani Kora swtwierdziła, że posiadanie kielni tej samej jakości co Ramonka, to jednak wstyd w chuj jest

www.fakt.pl/Co-sie-stalo-z-zebami-Kory-ZDJECIA,artykuly,114598,1.html
      • nobby_nick Re: MBTM 18.09.11, 20:58
        Metroseksualizm przeszedł w ... madoxxyzmsmile Faktycznie mało męsko jest wkoło.
        A wracając do programu, praszczur beatboxu mnie powalił
          • nobby_nick Re: MBTM 18.09.11, 21:58
            Jak widać sam lukam albo inni Szanowni Forumkowie wstydzą się komentować, jak Karpiel BułeCZka gwarą gadać wink
            Eris is my homegirl rulez! Cherubinek o wyglądzie fana Tokyo Hotel 'śpiewający' growlingiem to było to!
            • kred-ka Re: MBTM 18.09.11, 22:26
              nobby_nick napisał:

> Jak widać sam lukam albo inni Szanowni Forumkowie wstydzą się komentować, jak K
              > arpiel BułeCZka gwarą gadać wink
              > Eris is my homegirl rulez! Cherubinek o wyglądzie fana Tokyo Hotel 'śpiewający'
              > growlingiem to było to!

Mocny był, to prawda ! wink
              • nobby_nick Re: MBTM 18.09.11, 22:39
                kred-ka napisała:

> nobby_nick napisał:
                >
                > > Jak widać sam lukam albo inni Szanowni Forumkowie wstydzą się komentować,
                > jak K
                > > arpiel BułeCZka gwarą gadać wink
                > > Eris is my homegirl rulez! Cherubinek o wyglądzie fana Tokyo Hotel 'śpiew
                > ający'
                > > growlingiem to było to!
                >
                > Mocny był, to prawda ! wink

Dla nielukających. Growling i przebieranie nóżkami jak na festwialu pisoenki młodzieżowej. No, tego to jeszcze nie było smile

www.youtube.com/watch?v=n4KjHCa842Q
    • anna_geras Re: MBTM 19.09.11, 09:23
      Jak Wam się podobała córka Ewy Kasprzyk? Polską Adele to ona im nie bedzie ale faktycznie kawałek niezły i chołpak co robił akompaniament super.
      • lezka_z_posen Re: MBTM 19.09.11, 09:42
        nie widzialam nawet 5 minut tego programu, ale co do obecnosci corki kasprzyk mam do powiedzenia tyle:kolejny nepotyzm, rzygac sie chce od wciskania tych bachorow znanych osob gdzie sie da. a mloda kasprzyk - widzialam foty - powinna wziac sie za odchudzanie, bo strasznie zapasiona jest.
    • anna_geras Re: MBTM 03.10.11, 09:10
      Od przyszłego tygodnia półfinał. Wczoraj jurorzy wybrali 32 osoby, w tym znowu jest mała dziewczynka, imo bez talentu, brzydka do tego i gruba. Do tego już beczała z emocji a jeszcze nie odpadła. Szkoda tych dzieci, po co to komu? matka powinna w łeb dostać za robienie dziecku takiej traumy.
    • anna_geras Re: MBTM 16.10.11, 22:44
      Wiedziałam,że to denne społeczeństwo bedzie głosować na świętą niunię od ave maria, ale za to zespół "Eris i my coś tam" to mega zagadka dla mniesmile
      • kred-ka Re: MBTM 17.10.11, 08:29
        Eris is my homegirl razem z lokowatym frontmanem cherubinkiem powala na kolana wink. Szkoda było Dominiki z zespołem . Mile dla ucha brzmiali. Święta niunia od Ave Maria, o zgrozo ma szansę przejść dalej, bo to taki model wymarzonej wnuczki i córci, także stara wiara słać na nią esy będzie na bank !
      • nobby_nick Re: MBTM 07.11.11, 21:35
        anna_geras napisała:

> Nie wiem czy ktoś ogląda ale Maciej Czczyk jest zajebistysmile
        Eris ofiarą kolejności występów. Czaczyk spox ale co on zagra? Kolejny cover...
        Będę pierwszym, który kupi ich płytę
        Szkoda. Żal. To spisek - zadarli z establishmentem spod znaku Maryli Rodowicz - vide komentarz do Nocy Przebojów i czy jak to się nazywa ...
        • anna_geras Re: MBTM 08.11.11, 08:25
          nobby_nick napisał:

> anna_geras napisała:
          >
          > > Nie wiem czy ktoś ogląda ale Maciej Czczyk jest zajebistysmile
          > Eris ofiarą kolejności występów. Czaczyk spox ale co on zagra? Kolejny cover...
          > Będę pierwszym, który kupi ich płytę
          > Szkoda. Żal. To spisek - zadarli z establishmentem spod znaku Maryli Rodowicz -
          > vide komentarz do Nocy Przebojów i czy jak to się nazywa ...

młody jest przede wszystkim zajebistym gitarzystą i myślę,zę w tymn kierunku pójdzie. Jego pierwszy występ był chyba tylko grany, jesli dobrze pamietam. A Eris to sama sie sobie dziwie ale zajebisty zespół, jest coś lekkiego w tym cięzkim graniusmile ale bądzmy szczerzy na sylwestrową noc oni się nie nadają.
          • nobby_nick Re: MBTM 08.11.11, 22:10
            Czaczyk i grał i śpiewał first time. Ten sam kawałek ale aranż uboższy. Ma b. duże umiejętności, lekkość gry i pewnie dobre pomysły ale swoich kawałków nietsad I tak szczerze mu zazdroszczę, jak i innym utalentowanym muzycznie i ogólnie artystycznie. Może i nawet ma dobrze w głowie poukładane bo nie dał sobie wmówić (przez Sykut), że jest obiektem westchnień koleżanek. Ma lustro w domu i widzi co widzi smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka