Dodaj do ulubionych

PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!!

21.04.05, 17:55
Hej! Jeżeli juz zaglądacie na nasze forum to coś piszczie!Wpowiadajcie sie,
dyskutrujcie! Popatrzcie na fora Pruszkowa, Piaseczna, Legionowa tam jest
stały ruch!
Obserwuj wątek
    • altu Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 22.04.05, 10:28
      moze forumowicze tutaj sa jacys niesmiali?
      albo im odwagi brak?

pozdrawiam cieplutko znad kubka z kawą :)
    • ats77 Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 22.04.05, 13:12
      Zgadzam sie z ktosiuf-em. Tylko, że ja sama zakładając jakiś nowy wątek nie
      uzyskuje zazwyczaj na niego odzewu. Nie wiem czy tak mało ludzi tu zagląda, czy
      może ludzie nie wiedzą, że istnieje coś takiego jak forum WOŁOMINA, czy też
      mało osób w naszym mieście ma dostęp do internetu, czy też wchodząc na to forum
      nie każdy chce zabierać zdanie. A fakt na innych forach aż tłoczno jak np. na
      forum Marek. Ja w Wołominie mieszkam od niedawne i zaglądam na to forum dosyć
      często żeby wiedzieć co się w naszym mieście dzieje, ale rzeczywiście mały jest
      na nim "ruch" i wieje niesamowicie nudą. Także Wołominiacy: do klawiatur i
      piszcie.
      • tu.joanna Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 22.04.05, 16:21
        Może Wołominiacy nie mają internetu?
      • aerde Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 22.04.05, 19:50
        A o czym tu pisać? Na temat "Czy Foryś wzioł ślub z Sawczenko?"??? No chyba, że na temat ortografii, ale to chyba nie to forum... :-))
        • ktosiuf Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 22.04.05, 19:56
          no akurat taki wątki to dziwne są...no ale wkońcu są inne ciekawsze...chyba
          • altu Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 23.04.05, 13:08
            no to moi drodzy - do klawiatur i zakladajcie nowe, ciekawe watki.
            forum jest takie, jacy sa jego uzytkownicy ;)
            a mam nadzieje, ze w tym przypadku forumowicze sa bardzo mili i tworczy, a
            forum.. hm... musi sie rozkrecic..

btw forum wolomina jest najmlodsze wsrod "miastowych"
            • ktosiuf Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 23.04.05, 13:21
              POMOŻEMY!!!
              • altu Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 23.04.05, 19:09
                :)
                cieszy mnie to..
    • ktosiuf Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 26.04.05, 18:06
      NAsze forum zaczyna żyć!!! Musimy dogonić inne miasta!
      • aerde Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 26.04.05, 19:50
        Tak, proponuję nagrodę dla autora 1000 postu. Może... zaszczyt wpłacenia kwoty na pomnik dla działaczy miejskiego koła LPR?
        • magic104 Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 26.04.05, 21:47
          To mamy takowe koło;P?
          • aerde Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 27.04.05, 08:27
            Nie wiem, ale spodziewam się najgorszego. W razie czego jakiś fanklub ojca
            dyrektora pewnie też się znajdzie. Ale ponieważ to możnaby zaliczyć do sportów
            ekstremalnych, a nie każdy je lubi, więc tego nie śmiałem zaproponować.
          • altu Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 27.04.05, 17:57
            moze koło w(k)ołomina??
      • e-legionowo Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 27.04.05, 17:26
        ktosiuf napisał:

> NAsze forum zaczyna żyć!!! Musimy dogonić inne miasta!

no to gońcie nasze ostatnio bradzo powoli ucieka:)

forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=93 Legionowo
        • ktosiuf Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 30.04.05, 10:05
          No i wczoraj 0 wpisów....
          • altu Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 30.04.05, 23:26
            no tak..
            ale pocieszajace, ze niedlugo przekroczymy magiczny tysiac.
            tylko zeby bez oszukanstwa bylo..
            ;)
            • stary.prochazka Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 02.05.05, 11:20
              i nawet znaleźliście się w czołówce najaktywniejszych:)
              Pozdrowienia z "10-tysięcznego" (od wczoraj) Pruszkowa;)
              • altu Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 07.05.05, 22:03
                dzięki..
                o tej liscie nie wiedziałam..

gratulacje, w sumie Pruszkow na drugim miejscu mazowieckich :)
                mam nadzieje, ze juz niedlugo wyprzedzicie Marki..

a Wolominowi do tysiaca juz niewiele brakuje..
                cos mi przeczucie mowi, ze jak magiczna bariera tysiaczka sie da pokonac, to
                potem juz z gorki bedzie :)
                • i-studio1 Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 08.05.05, 09:36
                  No już rzeczywiście niedługo będzie 1000 :-)
                  • ktosiuf Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 18.05.05, 18:02
                    CISZA!?
                    • altu Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 20.05.05, 09:58
                      moze to ta zimna wiosna.. albo co..
                      ale moze bedzie lepiej..
                      • magic104 Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 20.05.05, 13:21
                        a ja myślę, że przyczyną tutaj jest osiągnięcie 1.000 posta. Forum się znów
                        rozleniwiło. Choć z drugiej strony czasem lepiej milczeć, niż mówić o niczym:P
                        • ktosiuf Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 23.05.05, 18:42
                          Między ciszą a ciszą....
                          • altu Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 24.05.05, 12:00
                            drzewa się kołyszą..
                            burza idzie chyba, nie??
                            • ktosiuf Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 28.05.05, 17:27
                              !!!!!!!!!!!!!!!!!1
                              • student6 Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 29.05.05, 20:15
                                Wiecie co... sztucznie napędzacie posty.
                                • ktosiuf Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 29.05.05, 20:28
                                  Mam nadzieje że cissza jest spowodowana upałami....u nas"każda sztaba jest na
                                  wagę złota"
                                  • altu Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 31.05.05, 10:31
                                    no to po dzisisejszej porannej burzy powinien byc lekki ruch.
                                    moze wiaterkiem spowodowany?

nb. przez mżawkę i opady jakoś ruch wszelaki na ulicach sie spowolnil... korki
                                    sie porobiły.. ech..
                                    tak zle, tak niedobrze ;)
                                    • lielos Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 01.06.05, 12:27
                                      Wiecie, mi na przykład naprawdę nie wpadło do głowy, że Wołomin ma swoje
                                      forum...Ale za to bardzo mnie owo odkrycie ucieszyło! Oraz dyskusja o 700-tkach
                                      do Wołomina i ukochanym moim PKP...mnóstwo razy o tym myślałam, teraz widzę, że
                                      nie tylko ja:) A ja...cóż...całe zycie mieszkałam w Wawie (na Mokotowie) i już
                                      niedługo przeprowadzam się do Wołomina. Remontuję dom po dziadkach. A że mieści
                                      się on niedaleko 1 maja, więc temat komunikacyjny jest mi bliski, bo to co
                                      głównie spędza mi sen z powiek, to to, jak się stamtąd wydostać wieczorem...
                                      Juz się nie umówię z nikim za 10 minut na Agrykoli, bu! Ale będę mieć swój
                                      ogródek:) Pozdrawiam.
                                      • altu Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 01.06.05, 15:10
                                        ale masz fajnie :)
                                        zwlaszcza ten domek i ogródek..
                                        gratulacje :)

i zaglądaj częściej :)
                                      • ktosiuf Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 01.06.05, 18:49
                                        Z ttego co wiem niedlugo rusz budowa nowj lini metra z dwiema stacjami:Agrykola
                                        i Wołomni(okolice 1 maja), więc bedziesz mogła sie umawiać....;-))))))
                                        • altu Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 02.06.05, 12:46
                                          hm.. chyba cos Ci sie pomylilo ;)
                                          na druga strone Wisly nie moga sie przebic, a gdzie tam Wolomin ;)
                                          ech..
                                          niestety, komunikacja to taka pieta Achillesowa...
                                          • ktosiuf Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 05.07.05, 17:58
                                            To co?zamykamy forum?
                                            • a11b12 Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 05.07.05, 20:59
                                              Sam się zamknij.
                                              Chcesz żeby w taki upał ktoś przed komputerem siedział ?
                                              • altu Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 07.07.05, 11:39
                                                nic nie zamykamy.
                                                i niniejszym oswiadczam, ze watki tworzone tylko po to, by liczebnosc watkow na
                                                tym forum byla wieksza - beda kasowane. bez uprzedzenia.

to, co zrobil :wolomin_fan" bylo beznadziejnie bezsensowne.
                                                i nie popieram takich akcji..
                                                jak juz cos - to lepiej sztuczny temat wymyslec. a nie takie pustostany tworzyc
                                                i hodowac. wstyd i kleska. zebym ja od innych miala wysluchiwac, ze takie cos
                                                sie tworzy. i to gdzie? w Wolominie? i zeby nas wytykano palcami!!! toz to nie
                                                przystoi...

pozdrawiam z wakacjowania:)
                                                i porzadek prosze tu trzyac:)
                                                • ktosiuf Re: PISZCIE NIE OGLĄDAJCIE!!!! 21.07.05, 18:16
                                                  Są jakieś najnowsze ploteczki? Czy sza?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka