Dodaj do ulubionych

Osiedle na Sosnowej

18.02.06, 22:44
Czy ktoś ma może jakieś wiadomości o tym osiedlu. Interesuje mnie wszystko:
ceny , dojazdy do Warszawy, pobliskie sklepy itd.
Obserwuj wątek
    • avista99 Re: Osiedle na Sosnowej 23.02.06, 14:18
      Zajrzyj na stronę TBS-u, który zbudował i sprzedaje te mieszkania. Tam są ceny
      za m2 i zdjęcia : www.tbs-bielany.waw.pl/strona.php?inc=wo_opis
      W odległości 10 min. pieszo jest trasa na Warszawę i przystanki autobusowe,
      oraz dwa markety Lidl i Leader Price. Jest także czynny dwa razy w tygodniu
      bazar. Jest też mały sklepik w samym budynku, czynny od 6 rano do 21. Do stacji
      PKP jest 20 min. pieszo. Szkoła i kościół, jeśli Cię interesuje, także w
      odległości 10 min. pieszo od osiedla. Ogólnie jast ładnie i zadbanie z
      całodobową ochroną. Z tego co wiem, to pozostało tylko kilka mieszkań na I
      piętrze. Aha.. kilkaset metrów od osiedla jest las i Rezerwat.
      • ilonadw Re: Osiedle na Sosnowej 23.02.06, 23:10
        Zostały już tylko dwa mieszkania 2-pokojowe na I piętrze. Jedno ma około 48m2 a
        drugie 43m2. Wiem, bo je oglądałam i zdecydowałam się na parter;) Do mieszkania
        przynależy piwnica, za którą także trzeba zapłacić. Są to lokale o nr 26 i 59
        (na stronie TBS są nieaktualne dane).
        Mieszka się dobrze, ludzie sympatyczni, mijają się z uśmiechem:)
        Polecam:)
        • avista99 Re: Osiedle na Sosnowej 24.02.06, 09:29
          Jeśli chodzi o mieszkanie nr 26, część okien wychodzi na ścianę sąsiedniego
          budynku, dlatego do tej pory nie znalazło chętnego.
          Ludzie faktycznie sympatyczni, w sumie przecież jesteśmy sąsiadami;)
          Pozdrawiam:)
    • ilonadw Re: Osiedle na Sosnowej 01.03.06, 12:22
      Muszę zaktualizować swój wcześniejszy post, ponieważ na naszym osiedlu jest już
      tylko do kupienia mieszkanie nr 26, z nieszczęsnym widokiem na mur i komin.
      Ponadto wiem, że jest kilka osób chętnych sprzedać już wykończone mieszkania.
      Najlepiej powiesić na osiedlu ogłoszenie o zainteresowaniu zakupem i z pewnością
      ktoś się odezwie:)
      Pozdrawiam.
    • kizia83 Re: Osiedle na Sosnowej 15.05.06, 07:29
      Wszystko by było ok gdyby nie ludzie, którzy się tam strasznie obgadują. Ciagle
      ktos płacze z moich sasiadek bo babki ktore siedza na piaskownicy obgaduja
      kazdego i wymyslaja historie od ktorych az robi sie nie dobrze. obgaduja
      wszystkich i wszystko co sie da. nawet jakie ktos ma zaslony w oknach, a kogo
      maz niosl piwo w reklamowce a do kogo zbyt czesto przychodza goscie. naprawde sa
      okropni. mozna by bylo nakrecic film o tym osiedlu. i najgorsze sa te ich
      spojrzenia kiedy wraca sie z pracy. mysle ze wiekszosc ludzi na tym osiedlu to
      bardzo fajne mlode malzenstwa, ktorym nie w glowie zajmowanie sie kogos oknami.
      a co do osob starszych to chyba powinny mieszkac zupelnie gdzie indziej.
      • piegowata Re: Osiedle na Sosnowej 15.05.06, 08:32
        "Jezyk ludzki czasem przypomina
        Psa co zerwał sie z łańcucha ciemną nocą
        Prawda z ust do ust jest całkiem inna
        Bo nie ludzie słowa
        Ale słowa ludzi niosą"

Olać to, co ludzie gadają! Ludzie czasem w swojej bezmyślności, złośliwości, zawiści i głupocie są w stanie generować takie kosmiczne historie, że najlepsze brukowce by się tego nie powstydziły.
        Doprawdy trzeba nauczyć się być ponad tym.
      • ilonadw Re: Osiedle na Sosnowej 29.05.06, 09:38
        No cóż... muszę potwierdzić. A jako, że mam okna wprost na oblegany tłumnie plac
        zabaw i otwieram okna to zdarza mi się usłyszeć to i owo. Też mnie to wkurza,
        ale nie sposób tego zmienić. Zwrócić uwagę? To będą mieć nowy temat do dyskusji.
        Ja mówię "dzień dobry" i na tym moją sąsiedzką więź kończę.
        Pozdrawiam:)
      • rowena1 Re: Osiedle na Sosnowej 26.10.06, 11:00
        żeczywiście, odnosząc sie do uciążliwych starszych pań obgadujących mieszkańców
        z ławki lub z piaskownicy, to potwierdzam! Juz miałam z nimi pare starć, ale
        dałam sobie spokój bo nie warto. Nie jestem zreszta pierwsza, ani ostatnia
        która sie z nimi ścięła:)
        Poza tym osiedle jest bardzo miłe, przytulne i ciche. Inny świat niz pozostałe
        okolice Wołomina.
        • avista99 Re: Osiedle na Sosnowej 02.11.06, 11:03
          Nawet nie wiedziałem, że mamy takie problemy na naszym osiedlu. Może to i
          lepiej, że nie jestem świadomy gadulstwa tych starszych pań. A poza tym masz
          rację - cicho i przytulnie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka