adam81w Bojkot to najgorsze co możemy zrobić 18.11.09, 15:59 sobie Tak się nie robi. Cieszy mnie, że sprzedano już 7 tysięcy (do 14:30) czyli pewnie będzie ponad 10 tys. No i super. Brawo, że jesteśmy z kadrą. www.wiadomosci24.pl/artykul/bojkot_bojkotu_111910.html Odpowiedz Link Zgłoś
sagi2007 I tutaj się różnimy 18.11.09, 16:09 ja jestem za bojkotem aż do zmian w zarządzie PZPN. PS. W innej sprawie - posłałem priv na wiadomym forum ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyrlandia Re: I tutaj się różnimy IP: 78.151.144.* 18.11.09, 16:21 sagi2007 napisał: > ja jestem za bojkotem aż do zmian w zarządzie PZPN. > > PS. W innej sprawie - posłałem priv na wiadomym forum ;-) A jakich konkretnie zmian kolega oczekuje i czy te zmiany sa znane organizatorom bojkotu? Jakich zmian oczekuja ludzie organizujacy ten bojkot i dlaczego klamia, ze ich strona nie dziala poniewaz jest w rozbudowie? (do rozbudowy strony nie trzeba jej zamykac, wiem o tym, bo jestem webmasterem i wykonuje to zawodowo od wielu lat). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mart A co możemy zrobić najlepszego? IP: *.nplay.net.pl 18.11.09, 16:12 Oświeć wszystkich - bardzo chętnie posłucham. Oczywiście poza kupieniem biletów na mecz czyli de facto zrobieniem zrzutki na premię dla prezesa, kolejne umowy zlecenia i kolejną porcję breloczków... A i oczywiście catering w Sheratonie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyrlandia Re: A co możemy zrobić najlepszego? IP: 78.151.144.* 18.11.09, 16:24 Gość portalu: mart napisał(a): > Oświeć wszystkich - bardzo chętnie posłucham. Oczywiście poza kupieniem biletów > na mecz czyli de facto zrobieniem zrzutki na premię dla prezesa, kolejne umowy > zlecenia i kolejną porcję breloczków... A i oczywiście catering w Sheratonie. Pytanie nie jest co mozemy zrobic jako kibice, bo to pytanie nalezy kierowac do organizatorow bojkotu, ktorzy najwyrazniej maja kibicow i polska pilke gleboko w dupie. Osiagneli rozglos, czyli osiagneli wszystko czego chcieli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mart Re: A co możemy zrobić najlepszego? IP: *.nplay.net.pl 18.11.09, 16:39 A co moga organizatorzy bojkotu sami, bez kibiców? Jaką mają sami siłę przebicia i możliwości działania? Jak ktoś ma jakies genialne pomysły to niech tam pisze a nie tylko narzeka, że bojkot nie ma sensu. Co do rozgłosu - i co z tym rozgłosem dalej? Gielieciński ma bardzo dobrą robotę z tego co było opisywane - nie potrzeba mu do niczego rozgłosu. Reszta w mediach się prawie nie pokazywała więc gdzie te wielkie korzyści jakie rzekomo osiągneli? Domena sprzedana została za złotówkę, reklam na stronie brak. Prawda jest taka, że ci przynajmniej coś spróbowali i próbują zrobić a większość umie tylko narzekać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyrlandia Re: A co możemy zrobić najlepszego? IP: 78.151.144.* 18.11.09, 16:54 Jako organizatorzy, ktorzy zdobyli podpisy setek tysiecy kibicow, powinni wiedziec od tych kibicow, jakie postulaty maja przedstawic PZPNowi, oni tego nie zrobbili i nie maja zupelnie zadnych postulatow. Co do rozglowu, to baza danych z setkami ludzi jest warta ogromne pieniadze, z reszta probowali ja sprzedac Niemcom, a pierdolki typu "strona jest nieczynna, bo jest w robudowie" moga lykac tylko takie glupie bebki, jak ty, bo robudowa strony zupelnie w niczym nie przeszkadza w tym, zeby strona caly czas funkcjonowala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misfit Re: A co możemy zrobić najlepszego? IP: *.dsl.chcgil.sbcglobal.net 18.11.09, 16:32 >>A i oczywiście catering w Sheratonie.<< co to zdanie ma znaczyc???Sam chyba nie wiesz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyrlandia Re: A co możemy zrobić najlepszego? IP: 78.151.144.* 18.11.09, 16:36 Gość portalu: misfit napisał(a): > >>A i oczywiście catering w Sheratonie.<< > co to zdanie ma znaczyc???Sam chyba nie wiesz!!! Napisal chlopoczyna o jedzonku hotelowym, ale watpie czy lysy byl tego swiadomy...;DDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibol Smuda be wachania wybrał PZPN!!!! IP: 217.116.98.* 18.11.09, 16:04 Przypomniej sobie Franz pół-analfabeto dlaczego zostałeś trenerem kadry???? Bo związek cię chciał zdrajco???? Bez poparcia kibiców gó... być dostał, a odpłaciłeś się w ciągu tygodnia kibicom tak, ze zacząłeś lizać dupę Lacie. Mam do ciebie coraz mnie szacunku!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yhwh Re: Smuda be wachania wybrał PZPN!!!! IP: 212.160.172.* 18.11.09, 16:18 a do swojej ortografii masz jakis szacunek ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyrlandia Re: Smuda be wachania wybrał PZPN!!!! IP: 78.151.144.* 18.11.09, 16:26 Gość portalu: kibol napisał(a): > Przypomniej sobie Franz pół-analfabeto dlaczego zostałeś trenerem kadry???? Bo > związek cię chciał zdrajco???? Bez poparcia kibiców gó... być dostał, a odpłaci > łeś się w ciągu tygodnia kibicom tak, ze zacząłeś lizać dupę Lacie. Mam do cieb > ie coraz mnie szacunku!!! Nie ma najmniejszego sensu ani krzty logiki w tym co piszesz lysy. Jezeli w pierwszym zdaniu piszesz, ze Smuda zostal trenerem, bo chial go PZPN, to nie mozesz w nastepnym zdaniu napisac, ze ta posade zawdziecza nam, kibicom. :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dud Kibice przyjdą na mecz, ale akcja "Koniec PZPN"... IP: *.devs.futuro.pl 18.11.09, 16:08 A to że twórcy strony "koniecPzpn" chcieli sprzedać ją niemieckiej firmie łącznie z danymi zarejestrowanych tam ludzi to wiecie ? To też niezły wałek jest na naiwnych chcieli zarobić ludzie którzy na piłke nie chodzą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mart Re: Kibice przyjdą na mecz, ale akcja "Koniec PZP IP: *.nplay.net.pl 18.11.09, 16:25 A Ty wiesz, że nie twórcy, tylko właściciele domeny, a ostatecznie oddali ją stowarzyszeniu za darmo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyrlandia Re: Kibice przyjdą na mecz, ale akcja "Koniec PZP IP: 78.151.144.* 18.11.09, 16:38 Gość portalu: mart napisał(a): > A Ty wiesz, że nie twórcy, tylko właściciele domeny, a ostatecznie oddali ją st > owarzyszeniu za darmo? Jestem zawodowym webmasterem i jak czytam twoje wypociny dotyczace domeny, to az strach mnie ogarnia, ze gdzies w Polsce po ulicach hcodzi ktos az tak bardzo glupi. ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mart Re: Kibice przyjdą na mecz, ale akcja "Koniec PZP IP: *.nplay.net.pl 18.11.09, 16:51 Nie wysilaj się człowieczku. Muszę cię zmartwić, ale jesteś całkowicie transparentny na tym forum. Identyfikuję cię po tych nerwowych ":D" dodawanych na końcu każdego zdania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyrlandia Re: Kibice przyjdą na mecz, ale akcja "Koniec PZP IP: 78.151.144.* 18.11.09, 19:23 Gość portalu: mart napisał(a): > Nie wysilaj się człowieczku. Muszę cię zmartwić, ale jesteś całkowicie transpar > entny na tym forum. Identyfikuję cię po tych nerwowych ":D" dodawanych na końcu > każdego zdania. Nie rozumiem cie, z czym to masz problem ? :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: subsky Re: Kibice przyjdą na mecz, ale akcja "Koniec PZP IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.11.09, 19:58 jeżeli ty jesteś webmasterem to chyba w pup wołomin, zarabiasz tam 2000 brutto i wiesz co to jest mysz, klawiatura i monitor. podobno słyszałeś kiedyś o torrentach ale nie wiesz o co chodzi z tymi działami.jeżeli nie odróżniasz twórcy strony od właściciela domeny to po prostu zamknij ryło bo chce mi się od twojego bełkotu rzygać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyrlandia Re: Kibice przyjdą na mecz, ale akcja "Koniec PZP IP: 78.151.144.* 18.11.09, 16:30 Gość portalu: Dud napisał(a): > A to że twórcy strony "koniecPzpn" chcieli sprzedać ją niemieckiej firmie > łącznie z danymi zarejestrowanych tam ludzi to wiecie ? > To też niezły wałek jest na naiwnych chcieli zarobić ludzie którzy na piłke > nie chodzą Ten caly KoniecPZPN to jeszcze wiekszy przewal od samego PZPN, a debile dali sie na to nabrac, pomimo, ze od samego poczatku organizatorzy (przekrety) tej akcji nie potrafili odpowiedziec na proste pytania dotyczace rzadan i postulatow, jakie mieliby w imieniu kibicow skierowac do PZPN! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyrlandia Re: Kibice przyjdą na mecz, ale akcja "Koniec PZP IP: 78.151.144.* 18.11.09, 16:31 Przepraszam za blad, oczywiscie mialo byc żądania, a nie rzadania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepe Re: Kibice przyjdą na mecz, ale akcja "Koniec PZP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.09, 23:44 nikt nie chciał sprzedać, ale ktoś chciał kupić, można się domyśleć kto ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: no właśnie Piękne zwycięztwo PZPN nad frajerami !!! IP: 217.116.98.* 18.11.09, 16:09 Gratulacje Panie Lato, mistrzowski ruch. Zatrudnienie swojego przydupasa Smudy było majstersztykiem dzięki któremu wydymałeś pięknie jakieś 200 tysięcy matołów, którzy próbowali cię ruszyć... gratulacje jeszcze raz. Mam nadzieję, że każdy frajer, który stawi się na meczu dostanie jakimś kamieniem w ryj, życzę wam tego, chociaż wiem, że to się nie stanie... za bardzo kocham Polską Piłkę, żeby szanować takich sk.......ów chodzących na smyczy PZPN, którzy karnie dzisiaj wykupili bilety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyrlandia Re: Piękne zwycięztwo PZPN nad frajerami !!! IP: 78.151.144.* 18.11.09, 16:33 Gość portalu: no właśnie napisał(a): > Gratulacje Panie Lato, mistrzowski ruch. Zatrudnienie swojego przydupasa Smudy > było majstersztykiem dzięki któremu wydymałeś pięknie jakieś 200 tysięcy matołó > w, którzy próbowali cię ruszyć... gratulacje jeszcze raz. Mam nadzieję, że każd > y frajer, który stawi się na meczu dostanie jakimś kamieniem w ryj, życzę wam t > ego, chociaż wiem, że to się nie stanie... za bardzo kocham Polską Piłkę, żeby > szanować takich sk.......ów chodzących na smyczy PZPN, którzy karnie dzisiaj wy > kupili bilety. O jaki ty glupi jestes lysy cwoku, od zawsze wszystkim wiadomo bylo i jest wiadomo do tej pory, ze Smuda byl jest i bedzie najbardziej niewygodna osoba w Polsce dla PZPN i dlatego do tej pory nawet nikt w PZPN nie wymienial jego nazwiska, teraz dostal ta fuche, bo tego chcieli kibice. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mart Re: Nie oglądam, nie kupuję, nie sponsoruję PZPN IP: *.nplay.net.pl 18.11.09, 16:19 Litości! Oplułem monitor. A siła was tam? A... czterech ze szwagrem i uczniami z klubu w Wilamowicach. Jakiś Czerepach wam te posty pisze? :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rappy "Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.09, 17:17 PO CO? Ta strona to niewypał, ciekawe, czy twórcy mają coś wspólnego z leśnymi dziadkami z PZPN... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam_Zborowski Re: "Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowyc IP: *.chello.pl 18.11.09, 19:13 niepijetyskiego.pl/2009/11/01/koniec-koniecpzpn/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rysiek !!! BOJKOT PZPN !!! IP: *.dag.pl 18.11.09, 20:17 Nie ustawać w bojkocie, mecze, transmisje tv, zczuba itp, sponsorzy. Chcemy coś zmienić, czy nie? Co z tego, że Smuda objął reprezentację. To świadczy o przebiegłości Laty i innych leśnych dziadków. Usypiają waszą czujność? Czy Smuda decyduje o budżecie na szkolenia dla dzieci i młodzieży, reformuje PZPN, walczy z korupcją itp? Ludzie, za 2-3 lata, wszyscy będą na niego pluli jak plują na Beenhakera, a wcześniej Engela, Bońka, Janasa i tym podobnych. Mydlenie oczu, które wszyscy kupili. Każdy dawał cień nadziei, ale to nie o to chodzi Potrzebujemy nowego systemu, precz z tzw. działaczami, trzeba zacząć od podstaw. Zobaczycie, za kilka lat wymienią Smudę, na kogoś kto akurat będzie miał dobre notowania u kibiców i dziennikarzy. Łudźcie się dalej. Pzdr, R Odpowiedz Link Zgłoś
ojciec.karmiacy Kibice przyjdą na mecz, ale akcja "Koniec PZPN"... 18.11.09, 16:20 [sonda=Dlaczego kibice nie zbokotują meczu z Kanadą?] [*]Bo kochają PZPN. [*]Bo Kanada to atrakcyjny rywal i chcą wesprzeć swoją drużynę. [*]Bo jest ładna pogoda. [*]W Bydgoszczy kibice przyszliby nawet na sparing trzeciej kadry z reprezentacja 6 ligi wietnamskiej - tam sie po prostu nic nie dzieje. [/sonda] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyrlandia Re: Kibice przyjdą na mecz, ale akcja "Koniec PZP IP: 78.151.144.* 18.11.09, 16:51 ojciec.karmiacy napisał: > [flag=nobbcode] [sonda=Dlaczego kibice nie zbokotują meczu z Kanadą?] > [*]Bo kochają PZPN. > [*]Bo Kanada to atrakcyjny rywal i chcą wesprzeć swoją drużynę. > [*]Bo jest ładna pogoda. > [*]W Bydgoszczy kibice przyszliby nawet na sparing trzeciej kadry z > reprezentacja 6 ligi wietnamskiej - tam sie po prostu nic nie dzieje. > [/sonda] Odpowiedz jest taka, ze kibice maja w dupie debili, ktorzy bojkotuja, a nie wiedza nawet dlaczego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: entliczek Kibice przyjdą na mecz, ale akcja "Koniec PZPN"... IP: *.toya.net.pl 18.11.09, 16:25 TYLKO KLAKIERZY pzpn będą na tym meczu tylko tyle i aż tyle mam do powiedzenia w tej SMUTNEJ sprawie!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darekxx Kibice przyjdą na mecz, ale akcja "Koniec PZPN"... IP: *.nplay.net.pl 18.11.09, 16:30 A ja proponuje nową inicjatywę" Koniec kiepskiej gry na boisku". Na co mi jakies inicjatywy koniec PZPN itp. Przecież to od piłkarzy i trenerów zależy co się dzieje na boisku. Benhaker pokpił sprawawę przegrał eliminacje całą winę zrzucili na G.Latę i PZPN. Człowiek niedawno zaczął rządzić i od razu wszyscy mu skrzydła podcinają.Napewno wszyscy są głodni sukcesów naszej piłki. Ale przecież trza Lacie dać więcej czasu I tych wszystkich co mącą w Poskiej piłce pogonić Bońków, Greniów, Tomaszewskich itp. Każdy z nich miał okazje, aby się wykazać i wiele nie pokazali Odpowiedz Link Zgłoś
arek.gazeta Odkąd to sytuacja w polskiej piłce uzdrowiona? 18.11.09, 16:31 Od nominacji Smudy? System szkolenia uzdrowiony, skompromitowani działacze odeszli? Polskie kluby przestaną się kompromitować w sierpniu w pucharach europejskich? Precz z PZPN - bojkot będzie trwał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JO Kibice przyjdą na mecz, ale akcja "Koniec PZPN"... IP: *.116.202.115.kutno202.tnp.pl 18.11.09, 16:39 ch... w d... temu co sprzyja leśnemu :D Odpowiedz Link Zgłoś
fo.ka.zkro.ka Jak przypuszczałam 18.11.09, 16:48 będzie to słomiany dym.Cały sukces pospolitego ruszenia kibiców przypisują sobie karierowicze z koniecpzpn.Zazdrośni o sławę tych ostatnich , OZSK (czy jakoś tak)wejdą w tyłek działaczom PZPNu byle tylko utrzymać się na fali.A reszcie ludzi o rozdwojonej jaźni pan prezes zamknął usta starą skarpetą o nazwie Smuda i po sprawie.Taki to nasz naród.Nie masz li już prawdziwych wojowników. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah PZPN... 18.11.09, 17:35 szuka taniej reklamy Canada kojarzy mi sie z,,,hokejem.Wiec jakbysmy przegrali z nimi w pilke kopana to juz nalezy w o g o l e !! zrezygnowac z PZPN i druzyny t.z.w NARODOWEJ...;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jpzpn Polscy kibice są tepi IP: 89.107.158.* 18.11.09, 17:45 wiec mają to naco zasługują Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asystent trenera PZPN ma się dobrze i ma was wszystkich w d***e IP: *.chello.pl 18.11.09, 18:02 Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: PZPN ma się dobrze i ma was wszystkich w d*** 18.11.09, 18:24 Dzieki takim szuja jak ty ta banda bylych PZPR-owcow egzystuje i niszczy POLSKA pilke nozna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: van basten Kogo reprezentuje to stowarzyszenie kibiców??? IP: 79.175.212.* 18.11.09, 18:03 na pewno nie mnie, a ja na kadrę chodzę od 15 lat! Za skrzynkę piwa, golonkę i parę biletów na mecz kadry z Rumunią i Kanada układają się z betonem z PZPN! To stowarzyszenie to taki sam beton jak Lato i sp. Beton trzeba kruszyć. Franek niech robi swoje a my kruszmy ten beton! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pat Ryjota Kibice przyszli na mecz, ale akcja "Koniec PZPN... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.09, 18:07 no i co z tego? MAJĄ PRAWO! nikogo nie okradają, sami im płacicie a wydawać mogą na co chcą. Czy ktoś się oburza, że menel jak uzbiera na ulicy to kupuje tanie wino? Jego prawo, sam uzbierał, sam wydaje. Zgodnie ze swoim wewnętrznym statutem. Dawniej klasa robotnicza utrzymywała PZPR i UB, teraz utrzymuje PZPN i Sportfive. Ci sami ludzie, trochę inne nazwy. Polska piłka nożna jest jak disco polo. Czy ktoś ma pretensje do gwiazd disco polo, na co wydają zarobioną kasę? Ktoś kupuje ich "muzykę" to zarabiają. Więc odp...cie się od Laty i PZPN-u. Mają prawo zarabiać na tym futbolowym disco polo i dopóki prosty lud chce to oglądać będzie im kasa płynęła szerokim strumieniem. Chcesz oglądać piłkę nożną oglądaj ligę mistrzów czy kluby europejskie. Miej sobie takie niszowe hobby, dla wyrafinowanych koneserów. Polski naród nie potrzebuje obcej muzyki i obcego sportu, potrzebuje disco polo i polskiej piłki nożnej. I trener też jest nam potrzebny "nasz", polski. Żaden Bono nam disco polo nie wyśpiewa. jako fan futbolowego disco polo możesz tego nie zrozumieć, ale spokojnie pracować to on i tak będzie. Na Euro nie wyjdziemy z grupy, to pewne. Nawet najlepszy trener świata tego nie zmieni. Tak jak z muzyków disco polo najlepszy dyrygent nie zrobi orkiestry symfonicznej. Najlepsze, co może osiągnąć Smuda, to zebrać drużynę, która jest w stanie wygrać z naszymi zespołami ligowymi. Już z zespołami z lig europejskich sobie nie poradzi. A gra z drużynami narodowymi, które musiały w dodatku wywalczyć sobie prawo do udziału w mistrzostwach to może być ciekawe przeżycie metafizyczne, takie zetknięcie się dwóch światów. I to wszystko. Jeśli miałbym na co liczyć, to raczej na to, że księża dobrze poświęcą bramki i piłkę a nie na cudy-smudy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ek Kibice przyszli na mecz, ale akcja "Koniec PZPN... IP: 81.219.152.* 18.11.09, 18:22 PZPN sto lat, sto lat! Następne mecze proponuję rozegrać z Andorą, San Marino i Wyspami Owczymi. Na pewno nie przegramy! Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah ek napisał 18.11.09, 19:13 PZPN sto lat, sto lat! > Następne mecze proponuję rozegrać z Andorą, San Marino i Wyspami Owczymi. Na > pewno nie przegramy! nie bylbym taki pewny upojeni dzisiejszym "sukcesem" moga sie rozluznic,i,,,,,,;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Kibice przyszli na mecz, ale akcja "Koniec PZ 18.11.09, 19:16 PZPN sto lat, sto lat! > Następne mecze proponuję rozegrać z Andorą, San Marino i Wyspami Owczymi. Na > pewno nie przegramy! nie bylbym taki pewny upojeni dzisiejszym "sukcesem" moga sie rozluznic,i,,,,,,;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Żygo Kibic produkt masowy!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.09, 19:07 Po co ta cała akcja. Tyle wysiłku wkładają politycy , magnaci prasowi i telewizyjni, służby specjalne i agencje PR by przeciętny Polak używał mózgu jedynie przypadkowo i to w zamierzonym przez inspiratora tej reakcji celu. Ta masa jamochłonów chce jedynie chleba i igrzysk. Obwieszeni łańcuchami z wypchanymi od komórek kieszeniami z przewieszoną na ramieniu lafiryndą która chce zostać gwiazdą filmową, dla której Szekspir to nowy płyn do zmywania paznokci, siadają w pierwszych rzędach "wydarzeń sportowych". Rychu i Zdzichu , Bolo i Zyga. Polska rzeczywistość. Tak oto upadła idea słuszna na której ktoś chciał wykuć nowego Ryszai Zdzicha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paula Debilny nrodek IP: 193.0.72.* 18.11.09, 20:24 Zero konsekwencji w działaniu. Od razu było wiadomo, że ta akcja upadnie, jak tylko banda łysego podrzuciła kibolom Smudę dla uspokojenia antylatowskich nastrojów. Podobnie było po śmierci jp2, gdy tępi idioci ze zwaśnionych klubików deklarowali zgodę. Oczywiście już następnego dnia było "po staremu". Słowne deklaracje Polaków bywają zwykle bez pokrycia. Ten kraj i zamieszkujący go bezwartościowy motłoch zasługuje na unicestwienie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paula Errata: Debilny narodek IP: 193.0.72.* 18.11.09, 20:26 Przepraszam w imieniu chochlika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Kibice przyszli na mecz, ale akcja "Koniec PZPN... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.09, 20:29 ten caly giejecinski mowi ze chce rozmawiac przy okraglym stole bo powinny tam rozmawiac osoby zwiazane z polska pilka. nie tak dawno ta sama osoba mowila o tym, ze na mecze prawie w cale nie uczeszcza. to ja sie pytam jak on jest zwiazany z polska pilka ze on chce o niej rozmawiac?? Odpowiedz Link Zgłoś
maxelpe Re: Kibice przyszli na mecz, ale akcja "Koniec PZ 18.11.09, 20:59 Bo to koleś który szuka naiwnych, którzy go wypromują, a przy okazji dadzą zarobić (vide sprzedaż domeny) Ciekawych rzeczy można się on nim i tej całej akcji dowiedzieć. " Czy były działacz SLD i pracownik wydawnictwa pornograficznego chce rzeczywiście zniszczyć PZPN? Czy to tylko ściema speca z agencji reklamowej współpracującej z TVN i „Gazetą Wyborczą”? – te pytania stawiają sobie liderzy stowarzyszeń polskich kibiców. Zdaniem wielu z nich ukryty cel akcji to wypromowanie nowego kandydata na szefa PZPN. A przy okazji – rozbicie ruchu kibicowskiego, który naraził się władzy i koncernom medialnym..." więcej: www.blogpress.pl/node/1978 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdło Kibice przyszli na mecz, ale akcja "Koniec PZPN... IP: *.opera-mini.net 18.11.09, 21:28 Manifestacia na zjazdach pzpn! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Kibice przyszli na mecz, ale akcja "Koniec PZPN... IP: *.tampabay.res.rr.com 19.11.09, 01:57 Jesli takie zwyciestwa cie ciesza, napisz do PZPN zeby zorganizowal kolejne mecze pilkarskie - z Wyspami Wielkanocnymi, Nowa Gwinea, Andora, Triestem, Mauretania, Makao, ... . Po meczu dobry nastroj gwarantowany! Odpowiedz Link Zgłoś
1aniolg Kibice przyszli na mecz, ale akcja "Koniec PZPN... 19.11.09, 09:24 spie...ć z ta farbowana kadrą wszystkich i nikogo! moja noga tam nie postanie, dopóki nie skończą sie rządy betonu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Kibice przyszli na mecz, ale akcja "Koniec PZPN... IP: *.azoty.tarnow.pl 19.11.09, 14:33 To już nie ma sensu! PZPN działa zgodnie z prawem FIFA, UEFA i polskim co zostało sprawdzone, powołano trenera zgodnie z wyborem społecznym, reprezentacje polski w róznych kategoriach wiekowych grają, rozpoczęto akcję szkolenia trenerów itp. Na poprawę polskiej piłki noznej trzeba poczekać bo nie zależy to tylko od PZPN (który nie jest doskonały)ale przedewszystkim od klubów a w nich rzadzi wlaściciel. Poprawa świadomości, zrozumienia wymaga takze czasu - kto tego nie rozumie nie jest kibicem tylko próbuje osiągnąć jakieś swoje cele. Motto: wszyscy musimy się uczyć i poprawiać cała Polska a nie tylko piłka nożna i PZPN - kibic Odpowiedz Link Zgłoś