morfeusz_1 19.02.10, 17:37 Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!!® Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kyari Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.autocom.pl 19.02.10, 18:00 Ale konkurs do poslkcih skoczków przychodzi z nienacka. Co to jest nienacko? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: es Gratulacje dla norweskich lekarzy, producentów EPA IP: *.ip.jarsat.pl 19.02.10, 22:48 i innych sterydów którymi "leczy się" Bjorgen "astmatyczka". Jakie to wzruszające że taka "chora" dziewczyna wygrywa. Jeszcze raz gratulacje dla producentów sterydów - kolejne złoto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koncowa_kolejnosc 1. EPA 2 Haag 3 Kowalczyk 4. Steira IP: *.ip.jarsat.pl 19.02.10, 22:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PiJaK Re: Kowalczyk wygrała bo ma dłuższe nogi :) IP: *.eimg.pl 19.02.10, 23:03 aż do smaej ziemi... Odpowiedz Link Zgłoś
business3 Specyfiki uznane przez FIS za dopingujące-z tym 20.02.10, 00:29 Specyfiki uznane przez FIS za dopingujące-z tym Justyna nie możesz wygrać... Gość portalu: es napisał(a): > i innych sterydów którymi "leczy się" Bjorgen "astmatyczka". > Jakie to wzruszające że taka "chora" dziewczyna wygrywa. > Jeszcze raz gratulacje dla producentów sterydów - kolejne złoto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milennnn oby dzisiaj ładnie wszytsko się ułożyło - złoto IP: *.chello.pl 19.02.10, 18:06 nam potrzebne ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zczubak Komentarze duetu jaroński / wyrzykowski na yt IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.10, 18:07 KOMENTARZE DUETU JAROŃSKI / WYRZYKOWSKI NA KANALE YT: www.youtube.com/user/inaczej4444 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KC Kurzajewski: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.10, 18:39 Mam nadzieję , że dzisiaj będzie złoty piątek justyny kowalczyk , a JUTRO złota NIEDZIELA Adama Małysza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlodek Re: Kurzajewski: IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 18:59 Pewnie chodziło mu o to, że Adam zagnie czasoprzestrzeń, jak krążownik Imperium. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Kurzajewski: IP: 89.167.78.* 19.02.10, 23:58 Z Kurzajewskim na mostku-))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Boberfild Prawie anegdota.. IP: *.189.181.93.easy-com.pl 19.02.10, 18:41 Może i nie anegdota, ale zdanie Karola Strasburgera - godne "eksperta tvp" - padło: "Jestem strasznym kibicem tych, którzy dochodzą po latach". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pewne info JEST ZŁOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.10, 18:53 Mieszkam w Australii, a ze u nas jest 10 godzin do przodu to jestem już po emocjach związanych z biegiem Kowalczyk !!!! Ciężko było, ale złoto nasze!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: włodek Re: JEST ZŁOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 19:07 Kurcze, a mógłbyś skoczyć na Fiji, może byśmy poznali jaki medal zdobył jutro Małysz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlodek Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 19:02 Austriacy zawiązali spisek, by związać Ammanowi ręce/nogi i wywiązać się z przedolimpijskich obietnic, istny węzeł gordyjski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaś Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.kielce.vectranet.pl 19.02.10, 20:05 Nie sami Austriacy,dzielnie wspiera ich Małysz i Lepisto.Właśnie takie nich zachowanie kompromituje naszego "asa" i odbije się czkawką w jutrzejszym konkursie.Mam nadzieję,że Małysz będzie poza 10-ką - to będzie sprawiedliwą nauczką za pychę i nieczyste gierki...A Kowalczyk jest "najlepszą na świecie"tylko we własnej zarozumiałej łepetynie.Dziś poznamy jej prawdziwą wartość!!!!!Tak jak poznaliśmy "wielkiego" Sikorę- śmiech..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlodek Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 19:09 Szusuj Justyna Szusuj!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlodek Kto wygra Super-G IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 19:19 Kogo typujecie do złota w Super Gigancie? Ja postawiłbym na Carlo Jankę, choć chciałbym, żeby wygrał Body Miller Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: berkowaty Stefanek...132 IP: *.static.adslpremium.ch 19.02.10, 19:25 wszyscy dzwonimy do Stefanka, ale im będzie hulal internet dziś :D Odpowiedz Link Zgłoś
justinehh Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo 19.02.10, 19:26 Hula znowu hula. Ciekawe czy w głównym też pohula? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlodek Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 19:29 Przydałoby się żeby cała trójka pohulała, zwłaszcza w perspektywie drużynówki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bo Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.olsztyn.vectranet.pl 19.02.10, 19:29 padła chyba oficjalna strona igrzysk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlodek Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 19:35 Chodzi normalnie, czyli bez rewelacji, ale chodzi - jak dotąd największy sukces organizatorów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlodek Drużynówka IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 19:50 Nie ma co na razie kłopotać się drużynówką. W Libercu w obu konkursach indywidualnych mieliśmy tylko dwóch Polaków, tam najlepszy był Stoch 4 na małej skoczni, a w konkursie drużynowym było 4 miejsce tuż za Japonią. Tak mi się wydaje, że chłopaki wiedzą, że najwięcej mogą ugrać w drużynówce, więc tam się dopiero pokażą. Choć dzisiaj cała trójka przyzwoicie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlodek skok adama IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 20:07 Hej, Zczubacy, Adam skacze z obniżonego rozbiegu w porównaniu do Jacobsena. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alegość Why Adam, why? IP: *.chello.pl 19.02.10, 20:09 Hmm, dlaczego Adam nie skacze w białoczerwonym kombinezonie, tylko w czarnym? Justynie nie pozwolono startować w czarnym? Ktoś może wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marko Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 19.02.10, 20:12 no i co od adama tylko dalej bociany lataja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wlodek Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 20:15 biorąc pod uwagę róznice w rozbiegu wydaje się, że liczyć się bedzie czwórka Amman, Schlirenzauer, Małysz i Jacobsen, ale trzeba też dodać, że w Treningach najdalej skakali Ammann i Małysz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: 91.111.49.* 19.02.10, 20:30 Jacobsen skakal z 16 belki i mial 142,5 a Amman z 14 belki i mial 140m! Amman ma zloto jesli nic jutro nie skasztani no chyba ze bedzie wialo to wtedy bedzie loteria! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej101 Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: 91.111.49.* 19.02.10, 20:23 Jacobsen skoczyl 142,5 metra ale skakal z 16 belki! Malysz, austriacy i Ammann skakali z 14 belki! 140 metrów Ammanna to jest mysle odpowiedz kto jutro zgarnie zloto no chyba ze Simmon cos skasztani na wlasne zyczenie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eche Amman IP: 93.159.132.* 19.02.10, 20:31 Amman to latający cyborg o sztucznych ścięgnach i powinien zostać zdyskwalifikowany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Johann Re Malysch bedzie jutro 6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.10, 20:46 nastawcie sie juz na to mentalnie.Za to macie cos tam zelaznego,co wyczytalem.Interesuje mnie natomiast ,dlaczego ta Kawalczik chciala tak serwilistycznie oddac ten swoj srebrny medal temu Ruskowi? Widze w tym jakis sexualny podtekst,jakby to dr.Freud zakwalifikowal.Czyzby naprawde cos w tym bylo??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ucho Re: Re Malysch bedzie jutro 6 IP: *.hsi4.kabel-badenwuerttemberg.de 19.02.10, 23:39 czy ty naprawde synu dziwki myslisz ze jestes smieszny? Odpowiedz Link Zgłoś
anha.1 Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo 19.02.10, 20:43 Szkoda Dunek.Zwłaszcza Dupontówny :) Ale trzeba się skupić na ważniejszej kobiecie tego wieczoru. Odpowiedz Link Zgłoś
aneladgam Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo 19.02.10, 21:08 Fotoedytorka zadbałaby o odpowiednie wrażenia, Agnieszko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzia Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.oginskiego.trustnet.pl 19.02.10, 21:29 No i od razu lepiej na stronie po dodaniu ciacha ;) Odpowiedz Link Zgłoś
madzia_1007 Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo 19.02.10, 21:33 No i od razu lepiej na stronie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agossa Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: 93.159.135.* 19.02.10, 21:37 To może teraz pojawią się zdjęcia drużyny hokejowej... :P Odpowiedz Link Zgłoś
anha.1 Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo 19.02.10, 21:35 <3 Ślicznusi ten Bode <3 Odpowiedz Link Zgłoś
justinehh Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo 19.02.10, 21:35 No ale Miller już nie prowadzi tylko Svindal. Będzie fotka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lennonbb Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.10, 21:45 A propos ujęć z nałożonymi obrazami z Super-G... Moja dziewczyna spojrzala na tv i pyta z przerażeniem: a oni muszą tak jechać blisko siebie? Czy to aby nie jest niebezpieczne...? :) Odpowiedz Link Zgłoś