Dodaj do ulubionych

Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo

19.02.10, 17:37
Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć Adaaaaaaaaaaaaam Leeeeeeeeeeeeeeeeeeeeć!!!®
Obserwuj wątek
    • Gość: Kyari Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.autocom.pl 19.02.10, 18:00
      Ale konkurs do poslkcih skoczków przychodzi z nienacka.

      Co to jest nienacko?
      • Gość: es Gratulacje dla norweskich lekarzy, producentów EPA IP: *.ip.jarsat.pl 19.02.10, 22:48
        i innych sterydów którymi "leczy się" Bjorgen "astmatyczka".
        Jakie to wzruszające że taka "chora" dziewczyna wygrywa.
        Jeszcze raz gratulacje dla producentów sterydów - kolejne złoto.
        • Gość: koncowa_kolejnosc 1. EPA 2 Haag 3 Kowalczyk 4. Steira IP: *.ip.jarsat.pl 19.02.10, 22:54
          • Gość: PiJaK Re: Kowalczyk wygrała bo ma dłuższe nogi :) IP: *.eimg.pl 19.02.10, 23:03
            aż do smaej ziemi...
        • business3 Specyfiki uznane przez FIS za dopingujące-z tym 20.02.10, 00:29
          Specyfiki uznane przez FIS za dopingujące-z tym Justyna nie możesz wygrać...


          Gość portalu: es napisał(a):

          > i innych sterydów którymi "leczy się" Bjorgen "astmatyczka".
          > Jakie to wzruszające że taka "chora" dziewczyna wygrywa.
          > Jeszcze raz gratulacje dla producentów sterydów - kolejne złoto.
    • Gość: milennnn oby dzisiaj ładnie wszytsko się ułożyło - złoto IP: *.chello.pl 19.02.10, 18:06
      nam potrzebne ;)
    • Gość: zczubak Komentarze duetu jaroński / wyrzykowski na yt IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.10, 18:07
      KOMENTARZE DUETU JAROŃSKI / WYRZYKOWSKI NA KANALE YT:

      www.youtube.com/user/inaczej4444
    • Gość: KC Kurzajewski: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.10, 18:39
      Mam nadzieję , że dzisiaj będzie złoty piątek justyny kowalczyk , a
      JUTRO złota NIEDZIELA Adama Małysza
      • Gość: wlodek Re: Kurzajewski: IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 18:59
        Pewnie chodziło mu o to, że Adam zagnie czasoprzestrzeń, jak krążownik Imperium.
        • Gość: ola Re: Kurzajewski: IP: 89.167.78.* 19.02.10, 23:58
          Z Kurzajewskim na mostku-)))))))))))))
    • Gość: Boberfild Prawie anegdota.. IP: *.189.181.93.easy-com.pl 19.02.10, 18:41
      Może i nie anegdota, ale zdanie Karola Strasburgera - godne "eksperta
      tvp" - padło: "Jestem strasznym kibicem tych, którzy dochodzą po
      latach".
    • Gość: pewne info JEST ZŁOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.10, 18:53
      Mieszkam w Australii, a ze u nas jest 10 godzin do przodu to jestem już po
      emocjach związanych z biegiem Kowalczyk !!!! Ciężko było, ale złoto nasze!!!!
      • Gość: włodek Re: JEST ZŁOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 19:07
        Kurcze, a mógłbyś skoczyć na Fiji, może byśmy poznali jaki medal zdobył jutro
        Małysz?
    • Gość: wlodek Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 19:02
      Austriacy zawiązali spisek, by związać Ammanowi ręce/nogi i wywiązać się z
      przedolimpijskich obietnic, istny węzeł gordyjski
      • Gość: Jaś Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.kielce.vectranet.pl 19.02.10, 20:05
        Nie sami Austriacy,dzielnie wspiera ich Małysz i Lepisto.Właśnie takie nich
        zachowanie kompromituje naszego "asa" i odbije się czkawką w jutrzejszym
        konkursie.Mam nadzieję,że Małysz będzie poza 10-ką - to będzie sprawiedliwą
        nauczką za pychę i nieczyste gierki...A Kowalczyk jest "najlepszą na
        świecie"tylko we własnej zarozumiałej łepetynie.Dziś poznamy jej prawdziwą
        wartość!!!!!Tak jak poznaliśmy "wielkiego" Sikorę- śmiech.....
    • Gość: wlodek Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 19:09
      Szusuj Justyna Szusuj!!!!
    • Gość: wlodek Kto wygra Super-G IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 19:19
      Kogo typujecie do złota w Super Gigancie? Ja postawiłbym na Carlo Jankę, choć
      chciałbym, żeby wygrał Body Miller
    • Gość: berkowaty Stefanek...132 IP: *.static.adslpremium.ch 19.02.10, 19:25
      wszyscy dzwonimy do Stefanka, ale im będzie hulal internet dziś :D
    • justinehh Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo 19.02.10, 19:26
      Hula znowu hula. Ciekawe czy w głównym też pohula?
      • Gość: wlodek Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 19:29
        Przydałoby się żeby cała trójka pohulała, zwłaszcza w perspektywie drużynówki.
    • Gość: bo Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.olsztyn.vectranet.pl 19.02.10, 19:29
      padła chyba oficjalna strona igrzysk
      • Gość: wlodek Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 19:35
        Chodzi normalnie, czyli bez rewelacji, ale chodzi - jak dotąd największy sukces
        organizatorów
    • Gość: wlodek Drużynówka IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 19:50
      Nie ma co na razie kłopotać się drużynówką. W Libercu w obu konkursach
      indywidualnych mieliśmy tylko dwóch Polaków, tam najlepszy był Stoch 4 na
      małej skoczni, a w konkursie drużynowym było 4 miejsce tuż za Japonią. Tak mi
      się wydaje, że chłopaki wiedzą, że najwięcej mogą ugrać w drużynówce, więc tam
      się dopiero pokażą. Choć dzisiaj cała trójka przyzwoicie.
    • Gość: wlodek skok adama IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 20:07
      Hej, Zczubacy, Adam skacze z obniżonego rozbiegu w porównaniu do Jacobsena.
    • Gość: alegość Why Adam, why? IP: *.chello.pl 19.02.10, 20:09
      Hmm, dlaczego Adam nie skacze w białoczerwonym kombinezonie, tylko w czarnym? Justynie nie pozwolono startować w czarnym? Ktoś może wie?
    • Gość: marko Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 19.02.10, 20:12
      no i co od adama tylko dalej bociany lataja
    • Gość: wlodek Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.icpnet.pl 19.02.10, 20:15
      biorąc pod uwagę róznice w rozbiegu wydaje się, że liczyć się bedzie czwórka
      Amman, Schlirenzauer, Małysz i Jacobsen, ale trzeba też dodać, że w Treningach
      najdalej skakali Ammann i Małysz.
      • Gość: Andrzej Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: 91.111.49.* 19.02.10, 20:30
        Jacobsen skakal z 16 belki i mial 142,5 a Amman z 14 belki i mial
        140m! Amman ma zloto jesli nic jutro nie skasztani no chyba ze
        bedzie wialo to wtedy bedzie loteria!
    • Gość: Andrzej101 Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: 91.111.49.* 19.02.10, 20:23
      Jacobsen skoczyl 142,5 metra ale skakal z 16 belki! Malysz,
      austriacy i Ammann skakali z 14 belki! 140 metrów Ammanna to jest
      mysle odpowiedz kto jutro zgarnie zloto no chyba ze Simmon cos
      skasztani na wlasne zyczenie!
    • Gość: Eche Amman IP: 93.159.132.* 19.02.10, 20:31
      Amman to latający cyborg o sztucznych ścięgnach i powinien zostać
      zdyskwalifikowany.
      • Gość: Johann Re Malysch bedzie jutro 6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.10, 20:46
        nastawcie sie juz na to mentalnie.Za to macie cos tam zelaznego,co
        wyczytalem.Interesuje mnie natomiast ,dlaczego ta Kawalczik chciala
        tak serwilistycznie oddac ten swoj srebrny medal temu Ruskowi? Widze
        w tym jakis sexualny podtekst,jakby to dr.Freud
        zakwalifikowal.Czyzby naprawde cos w tym bylo???
        • Gość: ucho Re: Re Malysch bedzie jutro 6 IP: *.hsi4.kabel-badenwuerttemberg.de 19.02.10, 23:39
          czy ty naprawde synu dziwki myslisz ze jestes smieszny?
    • anha.1 Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo 19.02.10, 20:43
      Szkoda Dunek.Zwłaszcza Dupontówny :)
      Ale trzeba się skupić na ważniejszej kobiecie tego wieczoru.
    • aneladgam Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo 19.02.10, 21:08
      Fotoedytorka zadbałaby o odpowiednie wrażenia, Agnieszko...
      • Gość: madzia Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.oginskiego.trustnet.pl 19.02.10, 21:29

        No i od razu lepiej na stronie po dodaniu ciacha ;)
      • madzia_1007 Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo 19.02.10, 21:33
        No i od razu lepiej na stronie ;)
      • Gość: agossa Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: 93.159.135.* 19.02.10, 21:37
        To może teraz pojawią się zdjęcia drużyny hokejowej...
        :P
    • anha.1 Re: Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo 19.02.10, 21:35
      <3 Ślicznusi ten Bode <3
    • justinehh Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo 19.02.10, 21:35
      No ale Miller już nie prowadzi tylko Svindal. Będzie fotka?
    • Gość: lennonbb Vancouver 2010 - dzień 7. Z Czuba i na żywo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.10, 21:45
      A propos ujęć z nałożonymi obrazami z Super-G... Moja dziewczyna spojrzala na
      tv i pyta z przerażeniem: a oni muszą tak jechać blisko siebie? Czy to aby nie
      jest niebezpieczne...? :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka