Gość: . Re: Bez kibiców Legii w finale Pucharu Polski w P IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.04, 11:33 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Paranoja IP: *.bu.amu.edu.pl 14.05.04, 11:46 Jestem kibicem Lecha i uważam, że to paranoja. Był mecz już ligowy i jakiegoś specjalnego niebezpieczeństwa nie było. Z tego może wyniknąć jeszcze większy dym niż gdyby przyjechali kibice Legii. Panie Frankiewicz i przedstawiciele Policji weźcie koło i... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hektor Re: Bez kibiców Legii w finale Pucharu Polski w P IP: *.et.put.poznan.pl 14.05.04, 11:49 Bezsesnu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re: Bez kibiców Legii w finale Pucharu Polski w P IP: *.acnielsen.pl 14.05.04, 12:30 brawo brawo - a przed wirusem komputerowym najlepiej sie zabezpieczyc wyciagajac wtyczke z sieci... banda kretynow... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Igor (L) Do Kędziora IP: 195.94.206.* 14.05.04, 13:54 Siema Kędior widzę, że siedzimy w jednej fabryce, a się nie znamy ale pogląd mam ten sam. Zapraszamy Lecha na Łazienkowską i razem pokażemy jak się robi oprawę meczu. Proponuję poznańskim władzom wprowadzić również zakaz wjazdu i przejazdu > samochodów z Warszawskimi rejestracjami przez wasze miasteczko. > Właśnie wybieram się do Poznania w dniach 17-18 maja i po takich decyzjach nie > wiem czy z moją rejestracją WW.... zostanę wpuszczony. Mam nadzieję, że nie > będę musiał pozostawić samochodu przed Poznaniem i czekać aż Górnicy wykopią > Wam metro aby dojechać do "rynku" żeby nie powiedzieć starówki. > Może już teraz podajcie do publicznej wiadomości gdzie i kiedy nie będzie można > > jeździć. > Zapraszam 01-06 na Łazienkowską abyśmy mogli porywalizować w oprawach meczów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ADAM-KIBIC LEGII wARSZAWA O STOKROC LEPSZA OD poZNANIA IP: *.chello.pl 14.05.04, 16:37 tO CO ZROBIŁY WŁADZE pOZNANIA POWINNO BYĆ SKRYTYKOWANE PRZEZ WSZYSTKICH, NIE TYLKO PRZEZ KIBICÓW JEDNEJ CZY DRUGIEJ ZAINTERESOAWNEJ DRUŻYNY. i JAK TU SIE MOWI O WSPIERANIU SPORTU W poLSCE JEZELI ZAKAZUJE SIE NAWET WSTEPU NA MECZ. SMIESZNE!BRAWO DLA STRACHLIWEGO I TCHORZLIWEGO PREZYDENTA pOZNANIA. nJALEPIEJ ZAMKNAC STADION I DODAC KIKLA NOWYCH KAMER I NIECH KAZDY KIBIC OGLADA MECZE NA SPECJALNYM KANALE POLICJI W DOMU. to bylby dopiro mecz...PRAWDA? sWOJA DROGA UWAZAM ZE PAN PREZYDENT kCZYNSKI NIE ZAMKNIE STADIONU LEGII DLA KIBICÓW pOZNANSKIEGO LECHA, BEDZIE NAJPRAWDOPODOBNIEJ ARGUMENTOWAŁ TO W TAKI SPOSOB: NIE MOGE ZABRONIC LUDZIOM PRZYJSCIA NA MECZ, WARSZAWSKA POLICJA JEST W STANIE ZAGWARANTOWAC BEZPIECZENSTWO KIBICOM I OSOBOM POSTRONNYM, A WIEC NIE WIDZE PRZESZKOD ABY KIBICE Z WIELKOPOLSKI NIE MOGLI OBJERZEC MECZU NA ŻYWO NA STADIONIE PRZY ULICY ŁAZENIKOWSKI. jEZLI TAK ZACHOWA SIE PREZYDENT KACZYNSKI PRZED MECZEM legiA -lech TO BEDE UWAZAŁ TĄ DECYZJE ZA SŁUSZNA. bedzie to wtedy oznaczało ktoRE MIASTO MA WIEKSZA KLASE I KTORE JEST LEPSZE.(JA JESTEM PEWIEN ZE STOLICA JEST NAJLEPSZA) i TYM WŁASNIE ROZNI SIE WARSZAWA OD JAKIEGOS POZNANIA. AHA A NASI ZAWODNICY(LEGIONISCI)MAM NADZIEJE POKARZA KTO RZADZI W poLSCE! TRZYMAM KCIUKI ZA PREZYDENTA I ZA MOJA UKOCHANA LEGIE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneser Re: wARSZAWA O STOKROC LEPSZA OD poZNANIA IP: 158.75.29.* 14.05.04, 18:53 mam nadzieje ze prezydent wawy nie pojdzie w slady swego kolegi z poznania, jesli pozwoli kibicom lecha obejrzec mecz to wawa naa pewno wygra beardzo wazny mecz, mecz prestyzu i szlachetnosci, nie jestem kibicem legii, ale cala moja sympatia dla nich jesli tak postepuja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jeap Re: Bez kibiców Legii w finale Pucharu Polski w P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.04, 17:26 No to sie smerfetki przestraszyli bandytow, chuliganow i barabarzyncow ze stolicy. no pieknie. jedyny plus to piekny spektakl kibicow lecha, bo tam fajnie. ale po co dwumecz. na szczescie pierwszego pokazemy jak sie bawi stolica. i zeby nikt nie wpadl na pomysl aby lechitom zabronic wjazdu. LEGIA TO JEST POTEGA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -Sado- Co wy ku*wa odpier*alacie działyczyki je*ane? IP: *.chello.pl 14.05.04, 17:47 Paranoja! Zróbicie stronę coś jak managerzone. Stwórzcie wirtualne kluby a my będziemy ich wirtualnymi kibicami. A ligę i puchary na boisku zlikwidujcie. Czy wy nie wiecie co to dla kibica znaczy ważny mecz????? Jestem kibicem gdańskiej Lechii i nam też odwołali niedzielny mecz z Orkanem Rumia w związku z zagrożeniem burd z kibicami Arki Gdynia. Ale ku*wa nie pomyśleliście, że w niedalekiej Redzie, gdzie graliśmy w marcu, a mającej mniejsze możliwości zabezpieczenia meczów wszystko było SI. Więc tu też będzie SI. Czaicie czy nie bo mnie krew zalewa. Mamy załatwiony specjalny pociąg podstawiony a oni odwołują mecz. Boicie się, że przez pomyłkę znów ostrą załadujecie? (To nie jest śmieszne ale prawdziwe) Siedzicie z dupą i nic nie robicie, a waszw decyzje określają wasze ograniczenie. Bo zamiast się sprężyć wy umywacie ręce od roboty, czego twórem są takie poje*ane decyzje. CHWD Działaczom, Politykom i reszcie Władzy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WAW Riposta - Co wy ku*wa odpier*alacie działyczyki .. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.05.04, 18:26 wyluzuj chamie, z takimi tekstami to na podwórko... albo na ten swój wiejski stadion a nie na forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneser DO PREZYDENTA POZNANIA IP: 158.75.29.* 14.05.04, 18:46 jestes nikim, jestes tchorzem , nie znasz sie na pice, boisz sie kibicoe legii a jednoczesnie chcesz walczyc z terroryzmem, jestes szmata, jestes nikim, zniszczysz pilke i za to musisz trafic za kratkami, ty jestes bandyta, jestes tyle samo wart co ci debile w dresach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trzeba probowac u Re: Bez kibiców Legii w finale Pucharu Polski w P IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.05.04, 22:56 rzecznika praw obywatelskich!!! jestem bardzo ciekaw czy takie zakazy maja jakakolwiek moc prawna. nie rozumiem na jakiej podstawie zabrania sie warszawiakom przyjazdu na mecz do poznania(i jak udowodnic im ze jada na mecz...) i na jakiej podstawie dskryminuje sie mieszkancow poznania chcacych obejrzec mecz w stolicy wielkopolski... to nonsens Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gurumiri Re: Bez kibiców Legii w finale Pucharu Polski w P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.04, 23:18 e ja tam myślę że pyry to harakterniaki i tam z 1000-1500 biletów zorganizują dla legionistów mają nową trybunę to mogą ja gościom udostępnić a wtedy będzie zdziwko policji jak zobaczą legię i lecha siedzącego w jednym sektorze to zaczną chyba do siebie strzelac z ostrych kul . a w warszawie bednarz straszy że tez lecha nie wpuszcza też tam pod zegarem kibole lechitom chyba zarezerwują sektory bo co to za mecz bez dopingu? po co to grać ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TheLastWarrior Protest przeciwko nie przyjeciu gosci na final PP IP: *.echostar.pl 15.05.04, 01:00 To skandal co wyprawia sie na polskich stadionach. Wszyscy chyba popadli w jakas totalna paranoje. Na prawdziwych arenach sportowych nie dochodzi do ekscesow w stylu jagielonii czy ruchu. Taka w wlasnie arena byl stadion Kolejorza. I co teraz? Wiele lat pracy poznaskich fanow, przygotowujacych wspaniala oprawe podczas futbolowego swieta, idzie na marne. Zastanowcie sie wlodarze nad soba, to dzieki nam macie cieplutkie posadki, ale to nie my chcielismy abyscie podejmowali durne decyzje! NIECH ZWYCIEZY FUTBOL TRZEBA POKAZAC PACHOLKOM ZE KIBICA TRZEBA SZANOWAC!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek Do kibiców Legii i Lecha IP: *.enformatic.pl / *.enformatic.pl 15.05.04, 09:34 Skusił mnie diabeł, żeby podsumować tę dyskusję. Cieszy mnie, że kibice poznańscy i warszawscy stoją razem murem przeciwko głupiej decyzji. Cieszy mnie, że Poznaniacy gotowi są pomóc Warszawiakom obejrzeć ich ukochaną Legię. Brawo za wzajemny szacunek. Dla większości liczy się widowisko piłkarskie- święto polskiej piłki. Takich świąt nikt nie może zepsuć! Bandytom-zakaz stadionowy. Dla prawdziwych kibiców-godne warunki do wspierania swoich drużyn. Wygra lepszy! Ale mistrzem i tak WISSSSŁAAAAAA! Pozdr z Galicji dla Legii i Lecha (trochę, mimo mistrzostwa Wisły, zazdroszczę wam świetnego widowiska). Odpowiedz Link Zgłoś