pitohui 09.08.04, 11:19 Jestem kibicem Widzewa, ale mam nadzieje, ze kazdy polski kibic bedzie w meczach z Realem calym sercem z krakowskim klubem.Zwyciezy Wisla, bo to polski klub!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj