Dodaj do ulubionych

wisla-real

09.08.04, 11:19
Jestem kibicem Widzewa, ale mam nadzieje, ze kazdy polski kibic bedzie w
meczach z Realem calym sercem z krakowskim klubem.Zwyciezy Wisla, bo to polski
klub!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka