Gość: greg Re: Liga hiszpańska. Barcelona pokonała Real IP: *.magma-net.pl 21.11.04, 21:58 wielka barca pokazała realowi jego miejsce w szeregu, viva viva barca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znawca w temacie buahaha "wielki talent oleguer"-na mózg padło Woł. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.11.04, 22:14 L O L Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miki CATALONIA IS NOT SPAIN IP: *.acn.waw.pl 22.11.04, 02:31 Tej treści napis wywieszony jest na trybunie naprzeciw honorowej na każdym meczu Barcelony, nie tylko na na Realu. FC Barcelona to duma i symbol Katalonii odcinającej się przy każdej okazji od reszty Hiszpanii, choć nie słyszymy o tym tak często jak o Pais Vasco, czyli Kraju Basków. Warto zauważyć, że na calym ogromnym Camp Nou nigdzie nie uświadczy się flagi hiszpańskiej za to mnóstwo jest katalońskich.Jedynym hiszpańskim akcentem była reklama olimpiady Madrid 2012 na murawie przed meczem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneser Re: CATALONIA IS NOT SPAIN IP: *.his.uni.torun.pl 22.11.04, 14:23 no to pytam cie, dlaczego puyol i paru innych gra w reprezentacji hiszpanii?? dlaczego nie odmawiaja??jesli sa tacy odrebni to nie powinii wystepowac w barwach hiszpanii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 'k Re: Liga hiszpańska. Barcelona pokonała Real IP: 62.3.165.* 22.11.04, 10:27 Tylko Villarreal!!! ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
nihat a nie mówiłem?? 22.11.04, 10:37 teraz ci wszyscy utopijni madridysci mają odpowiedź na to w jakiej formie obecnie jest Real. Od Barcy dzielą go lata świetlne i wszystko wskazuje na to, że Barcelona bedzie grać coraz lepiej a Real coraz gorzej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bzz Re: Liga hiszpańska. Barcelona pokonała Real IP: 150.254.66.* 22.11.04, 11:23 Chce usłyszeć pana Mateusza Borka z eurosportu czy nadal będzie się tek ślinił na Real i drwił z Barcelony, jeżeli po tym meczu nie zmieni zdania to jest frajerem, a Barca generalnie RZĄDZI !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Barca Fan BARCELONA JEST WIELKA !!! IP: 81.210.115.* 22.11.04, 12:57 BARCELONA JEST WIELKA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: layla forca barca!! IP: *.dashnet.lublin.pl 22.11.04, 18:08 Teraz nareszcie wszyscy znajomi kibice Realu siedzą cicho i nie mają już tyle tupetu co przez parę ostatnich lat :) I nikt mi teraz nie wmówi, że przez te lata upadku nie warto było kibicować Barcelonie - teraz nikt im nie dorówna!! mogę chodzić dumnie w firmowym szaliku i patrzeć z góry na tych, którzy rok temu śmieli się z ukochanej Barcy...Jedyne, czego można żałować - dlaczego nas tam nie było??!! Wybitna gra, z polotem, spokojem, uśmiechem, walką gdy trzeba...no cudownie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miki Re: Liga hiszpańska. Barcelona pokonała Real IP: *.aster.pl 22.11.04, 18:17 I bardzo dobrze. Potwierdza się teoria, że zespół złożony z gwiazd nie jest gwarancją sukcesu. A Barcelona jest moim zdaniem dobrze i dobrze prowadzona przez Franka Rijkaarda. A po niewypale, jakim był Luis van Gaal myślałem, że prezydent Barcelony zrezygnuje z holenderskiej myśli trenerskiej. Ale okazuje się, że dobrze zrobił zatrudniając Rijkaarda. A przynajmiej utarł nosa najlepiej opłacanym piłkarzom, jak chociażby Beckham, o którym więcej słychac za kulisami boiska piłkarskiego niż jako dobrego piłkarza. Kibic Legii pozdrawia wszystkich kibiców wszystkich klubów w kraju i zagranicą. Odpowiedz Link Zgłoś