Dodaj do ulubionych

Liga hiszpańska. Barcelona pokonała Real

    • Gość: greg Re: Liga hiszpańska. Barcelona pokonała Real IP: *.magma-net.pl 21.11.04, 21:58
      wielka barca pokazała realowi jego miejsce w szeregu, viva viva barca
    • Gość: znawca w temacie buahaha "wielki talent oleguer"-na mózg padło Woł. IP: *.aster.pl / *.aster.pl 21.11.04, 22:14
      L O L
    • Gość: Miki CATALONIA IS NOT SPAIN IP: *.acn.waw.pl 22.11.04, 02:31
      Tej treści napis wywieszony jest na trybunie naprzeciw honorowej na każdym meczu
      Barcelony, nie tylko na na Realu. FC Barcelona to duma i symbol Katalonii
      odcinającej się przy każdej okazji od reszty Hiszpanii, choć nie słyszymy o tym
      tak często jak o Pais Vasco, czyli Kraju Basków. Warto zauważyć, że na calym
      ogromnym Camp Nou nigdzie nie uświadczy się flagi hiszpańskiej za to mnóstwo
      jest katalońskich.Jedynym hiszpańskim akcentem była reklama olimpiady Madrid
      2012 na murawie przed meczem :)
      • Gość: koneser Re: CATALONIA IS NOT SPAIN IP: *.his.uni.torun.pl 22.11.04, 14:23
        no to pytam cie, dlaczego puyol i paru innych gra w reprezentacji hiszpanii??
        dlaczego nie odmawiaja??jesli sa tacy odrebni to nie powinii wystepowac w
        barwach hiszpanii
    • Gość: 'k Re: Liga hiszpańska. Barcelona pokonała Real IP: 62.3.165.* 22.11.04, 10:27
      Tylko Villarreal!!! ;)))
    • nihat a nie mówiłem?? 22.11.04, 10:37
      teraz ci wszyscy utopijni madridysci mają odpowiedź na to w jakiej formie
      obecnie jest Real. Od Barcy dzielą go lata świetlne i wszystko wskazuje na to,
      że Barcelona bedzie grać coraz lepiej a Real coraz gorzej.
    • Gość: Bzz Re: Liga hiszpańska. Barcelona pokonała Real IP: 150.254.66.* 22.11.04, 11:23
      Chce usłyszeć pana Mateusza Borka z eurosportu czy nadal będzie się tek ślinił
      na Real i drwił z Barcelony, jeżeli po tym meczu nie zmieni zdania to jest
      frajerem, a Barca generalnie RZĄDZI !!!!!
    • Gość: Barca Fan BARCELONA JEST WIELKA !!! IP: 81.210.115.* 22.11.04, 12:57
      BARCELONA JEST WIELKA !!!
    • Gość: layla forca barca!! IP: *.dashnet.lublin.pl 22.11.04, 18:08
      Teraz nareszcie wszyscy znajomi kibice Realu siedzą cicho i nie mają już tyle
      tupetu co przez parę ostatnich lat :) I nikt mi teraz nie wmówi, że przez te
      lata upadku nie warto było kibicować Barcelonie - teraz nikt im nie dorówna!!
      mogę chodzić dumnie w firmowym szaliku i patrzeć z góry na tych, którzy rok
      temu śmieli się z ukochanej Barcy...Jedyne, czego można żałować - dlaczego nas
      tam nie było??!! Wybitna gra, z polotem, spokojem, uśmiechem, walką gdy
      trzeba...no cudownie :)
    • Gość: Miki Re: Liga hiszpańska. Barcelona pokonała Real IP: *.aster.pl 22.11.04, 18:17
      I bardzo dobrze. Potwierdza się teoria, że zespół złożony z gwiazd nie jest
      gwarancją sukcesu. A Barcelona jest moim zdaniem dobrze i dobrze prowadzona
      przez Franka Rijkaarda. A po niewypale, jakim był Luis van Gaal myślałem, że
      prezydent Barcelony zrezygnuje z holenderskiej myśli trenerskiej. Ale okazuje
      się, że dobrze zrobił zatrudniając Rijkaarda. A przynajmiej utarł nosa
      najlepiej opłacanym piłkarzom, jak chociażby Beckham, o którym więcej słychac
      za kulisami boiska piłkarskiego niż jako dobrego piłkarza.

      Kibic Legii pozdrawia wszystkich kibiców wszystkich klubów w kraju i zagranicą.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka