Dodaj do ulubionych

Skuteczne typy

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.08, 21:52
Polecam, bardzo skuteczne typy, na których można zarobić. Początek za darmo,
zobaczysz jak typuję i z jaką skutecznością. Jeśli będziesz nadal
zainteresowany to wtedy się dogadamy.
Więcej info - pisz na adres: r3volution@wp.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Adrian Re: Skuteczne typy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.08, 23:29
      No cóż, napisałem do tego kolesia żeby się dowiedzieć co i jak i powiem wam, że
      typki ma naprawdę niezłe...
      I tak jak mówił narazie daje mi darmo dla sprawdzenia kilka - kilkanaście typków
      ale jeśli dalej będzie tak dobrze, to jak dla mnie warto coś zapłacić, bo i tak
      się zwróci.
    • Gość: Paweł_buchmacher Re: Skuteczne typy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.08, 14:33
      Wyślij sms na nr 76789 "BIG 266250" koszt 1,22 zl a otrzymasz sms
      zwrotnego ze sposobem gry "progresja" polecam!!! ja wysłałem i
      zacząłem wygrywać, może nie miliony ale wychodze na tym dosyć na
      plusie. Pozdrawiam
      • Gość: r3volution Re: Skuteczne typy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.08, 14:28
        Hehe, progresja to najgorszy sposób z możliwych. Prędzej czy później prowadzi do
        bankructwa... Albo o tym nie wiesz, bo grasz zbyt krótko, albo wiesz doskonale
        ale szukasz głupich i naiwnych ;)
        A dla tych co nie wiedzą co to progresja - wystarczy poszukać w necie.
        • Gość: esek Re: Skuteczne typy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.05.08, 18:08
          Po co mam płacic za to coo jest w internecie wpisz progresja a pokaze ci sie
          tyle zródeł......jak poczytasz bedziesz wiedział ze jest to słaby sposób na kase
        • Gość: ha ha ha Re: Skuteczne typy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.08, 15:49
          ale lamus ha ha ha ha
    • Gość: melodia Re: Skuteczne typy IP: *.unused.derbynet.waw.pl 11.06.08, 15:11
      Jeżeli Twoja wiedza bukmacherska jest jest na takim samym poziomie jak reklama
      internetowa, to nie pozostaje mi nic innego jak roześmiać się od ucha, do
      ucha... Przynajmniej byś sobie chłopie IP zmienił, a nie nadajesz jeden post pod
      drugim z tego samego komputera... Jeżeli używasz FireFoxa, to poszukaj takowego
      w dodatkach, jeżeli zaś IE, to będziesz musiał zakupić jakiegoś komercjala...
      Pomijając już fakt, że reklama na tym forum nie jest dozwolona. Zwłaszcza ta
      nieudolna...
      Wracając do typów, to można śmiało podać jutro Polskę - win. Zresztą wybieram
      się na ten mecz do Multikina i jakoś nie widzę innej możliwości, jak wysokie
      zwycięstwo Naszych...
      • Gość: ja sem Re: Skuteczne typy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.08, 22:28
        Tak myiisz? Ja coraz bardziej trace wiare, ze wygramy :(
        Ale i tak pozostał nam gorliwe kibicowanie :) a bilety do multikina to juz mi
        kumpel kupił (na pewno tanie były hehe)
        • Gość: melodia Re: Skuteczne typy IP: *.unused.derbynet.waw.pl 12.06.08, 16:41
          Jeżeli w Multikinie na Ursynowie, to się spotkamy. Na pewno mnie rozpoznasz, bo
          będę ubrany na biało-czerwono, he, he...
          • Gość: niebok Re: Skuteczne typy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.08, 20:08
            Mysle, ze nie ty jeden ;)Zreszta takei łumy tam są...
            I wątpie niestety, bo nie jestem w wawy :/
            Ale jednoczymy sie z całą Polską!
    • Gość: maciek0202 Re: Skuteczne typy IP: *.adsl.inetia.pl 24.06.13, 14:39
      jak masz takie dobre typy to podawaj je na www.camelbet.com a nie na mailu :D wtedy się przekonamy czy taki dobry jestes

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka