Gość: Himself IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 17:53 To na pewno o Capello? Jest w półfinale podobny trener, tylko że jego piłkarze "nie skarżą się dopóki wygrywają..." Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bazyliszek Re: Dariusz Wołowski: Parszywa jedenastka IP: *.chello.pl 14.04.05, 19:15 jeśli mówisz o Chelsea to przypomnę, że w 3 ostatnich meczach strzelili oni 10 bramek... ale nie wiem czy na pewno chodzi co o ten zespół... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: greg Parszywy Capello=antyfutbol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 19:36 po takim "spektaklu" Juve traci nawet najzagożalszych zwolenników- Capello musi odejść Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawlak Re: Dariusz Wołowski: Parszywa jedenastka IP: *.itcomp.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.05, 21:04 ...podejrzewam, a nawet jestem pewien ze chodzi także o Chel$ki...i całkowicie się z tym zgadzam...strzelili 10 bramek - gratulacje...ale widziałeś mecz z Barceloną ?? przez cały mecz bronili się na wlasnej połowie w (co najmniej) dziesięciu... żenada ... :-/ ... wykupują sobie sukces, graczy kupują hurtowo niczym w Marko :-/ a do tego mają tyle szczęścia, ze sie w głowie nie mieści (3 z 6 bramek z Bayernem to ogromny fart :-/ ) ... a do tego ten bufon na łąwce trenerskiej ... eh ... współczuje fanom tej drużyny ... :-/ ... a co do Juve ... to pan Wołowski bardzo dobrze napisał ... ta drużyna ma tylu kibiców, a styl okropny...fatalny...ttalne dno... TĘPIĆ CALCHIO !!!! ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tisztelet Re: Dariusz Wołowski: Parszywa jedenastka IP: *.chello.pl 14.04.05, 22:42 jasne, szczescie zabijanie futbolu, najlepsi gracze - wymien prosze chociaż jedną światową gwiazdę która gra w chelsea... a ze mecz z barcelona nudny - no tak przecież mourinho powinnien dbać o to żeby sie tobie podobało, a nie żeby zespół awansował dalej... i całkiem przypadkiem w rewanżu strzelili 4 bramki.. hmm a może tak właśnie miało być? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek Re: Dariusz Wołowski: Parszywa jedenastka IP: *.tosa.pl 17.04.05, 10:24 popieram to o Chealsy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stefan batory Re: Dariusz Wołowski: Parszywa jedenastka IP: *.lastnet.pl 14.04.05, 20:42 Buffon najlepszym bramkarzem na swiecie? panie wolowski, pan chyba zatrzymal sie w sledzeniu pilki noznej 2 lata temu... powszechnie wiadomo ze od roku najlepszy jest Nelson Dida z Milanu. no ale to trzeba ogladnac choc kilka meczow mistrza Wloch w tym sezonie.... pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Razov Pierwszy raz w zyciu zgadzam sie z panem Wolowskim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.04.05, 22:11 Pierwszy raz w zyciu zgadzam sie z panem Wolowskim i ciesze obromnie ze Juventus odpadł. Himself - Niech Juve zagra choc raz tak jak Chelsea to wtedy pogadamy. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Himself Re: Pierwszy raz w zyciu zgadzam sie z panem Wolo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 23:04 Coś w tym jest, że ludzie nie potrafią czytać ze zrozumieniem... Nie chodziło mi o grę Chelsea, bo grają efektywnie i efektownie - i nie mylą przy tym proporcji, jak na przykład ostatnio Barcelona. To do czego się odniosłem, to trener Mourinho - zarozumialec i bufon (nie mylić z bramkarzem... Juve ;)). To Mourinho jest tym, który "najchętniej powbijałby do głów piłkarzy programy sterujące każdą ich myślą na boisku". Nie jest tak? Jego "programy" na razie działają... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bazyliszek Re: Pierwszy raz w zyciu zgadzam sie z panem Wolo IP: *.chello.pl 15.04.05, 00:51 napisałeś tak enigmatycznie, bez nazwy klubu i nazwiska trenera, że ciężko było cię zrozumieć. co do "wbijania do głów piłkarzy programów sterujących ich myślami" to chce tego zdaje się każdy trener, zwłaszcza jeśli brak mu w składzie wielkich gwiazd (tak własnie jest w Chelsea). pytanie dla postronnego kibica brzmi: jaki to program, i jak "się go ogląda" w TV? mnie tam Chelsea oglada się całkiem, całkiem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grynberg W bryłę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 01:42 O co wam chodzi ?Wołowski napisał bardzo dobry tekst, Juventus jak zwykle zagrał fatalny mecz, ale tym razem na szczęście nie wygrał, więc się cieszmy. A co do opowieści o tym, że "powszechnie wiadomo, że najlepszym bramkarzem świata jest Dida" - jak można to udowodnić? Jest jakiś sąd najwyższy, który ustala powszechną wykładnię umiejętności bramkarzy? I jeśli chodzi o światowe gwiazdy, to Chelsea (grająca znacznie ładniej od Juventusu, przynajmniej mecze u siebie) ma ich kilka - Arjen Robben, Didier Drogba (2 razy z rzędu drugi piłkarz Afryki, najklepszy piłkarz ligi francuskiej zeszłego sezonu), John Terry, Frank Lampard, Petr Czech, Claude Makelele...Na swoich pozycjach to są obecnie najlepsi piłkarze świata Odpowiedz Link Zgłoś
terje_haakonsen Re: W bryłę 15.04.05, 08:45 Jak mozna udowodnic ze Dida jest najlepszym bramkarzem swiata? Hmm... a jak udowodnisz swoja teze zaprezentowana kilka zdan nizej, ze Petr Czech jest "najlepszym pilkarzem na swojej pozycji"? To ze wymienieni przez Ciebie sa pilkarzami wielkiej klasy to fakt, ale wielu z nich zyskuje na synergii z pozostalymi kolegami - tutaj calosc jest wiecej warta niz suma czesci, zupelnie odwrotnie niz w Juventusie niestety (niestety np. dla Ibrahimovica czy Nedveda). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: das boot Re: W bryłę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 11:53 dida podejrzewam ze nie dorownuje nie tylko gigiemu, ale rowniez cechowi. a co do juve, to czas na przebudowe teamu. capello, montero, nedved, emerson, del piero, arrivederci. w zamian cuper/hiddink, mexes/boumsong, van bommel, rosicky, tevez.. ... i widze swiatlo ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fresh Re: W bryłę IP: *.waw.cdp.pl / 213.134.142.* 22.04.05, 09:00 hehe rosicki jako przyszlosc? hehe no zgadzam sie ze ma wystarczajace umiejetnosci i jest mlody ale niestety chlopak nie ma zdrowia wiec co z niego za prospect? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Independence Re: Pierwszy raz w zyciu zgadzam sie z panem Wolo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 20:42 W Chelsea brak gwiazd??? To media tak trąbią, a Ty za nimi powtarzasz ten nazwijmy to stereotyp. Arjen Robben, Claude Makelele, Didier Drogba... Wymieniać dalej? Zobacz zresztą, ile Chelsea wydaje na nowych piłkarzy. Zespołem bez gwiazd to jest np. VfL Wolfsburg, ale nie Chelsea... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bazyliszek Re: Pierwszy raz w zyciu zgadzam sie z panem Wolo IP: *.chello.pl 16.04.05, 04:08 widocznie mamy inne wyobrazenie pojęcia "gwiazda piłki nożnej", zresztą ostatnio termin ten strasznie się zdewaluował jesli gwiazda ma być Claude Makelele. dla mnie zawodnicy Chelsea, ci których wymieniłeś i paru innych, to po prostu świetni piłkarze. i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: les paul Chelsea nie stawia na gwiazdy! IP: *.aster.pl 22.04.05, 09:20 Zgadzam się że Chelsea to nie jest klub prowadzący politykę zakupu gwiazd. Ja wiem, że Lampard, Drogba, Makelele, Robben to bardzo dobrzy pilkarze - ale albo stali się sławni w Chelsea (Lampard), albo po prostu na tym pulapie klubowym nie są żadnymi galacticos, są świetnymi garzcami i tyle - no trudno żeby Chelsea kupowała zupelnie nieznanych graczy...Makelele, Robben na pewno nigdy nie byli galacticos, tylko po prostu znanymi, świetnymi graczami. Ale to co innego niż kupowanie prawdziwych megagwiazd: Szewczenki, Therry'ego, Ronaldo, Ronaldinho, Zidane - proszę zauważyć że Chelsea nie kupiła ANI JEDNEJ MEGAGWIAZDY chociaz mowi się o tym klubie że jest baaardzo bogaty. Gwiazdą Chelsea jest Mourinho, po prostu.... Odpowiedz Link Zgłoś
a.adas Tyle, ze akurat Wolsfburg ma jedną gwiazdę... 16.04.05, 13:05 niestety błyskającą sporadycznie:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reIndependence Re: Pierwszy raz w zyciu zgadzam sie z panem Wolo IP: *.aster.pl 22.04.05, 09:33 Ad. Zespołem bez gwiazd to jest np. VfL Wolfsburg, ale nie Chelsea... Hm, w takim razie mało jest zespołów bez gwiazd w pierwszej 50 klubów Europy. Pomyśl może głębiej o co tu chodzi, mowimy przecież o klubie który uchodzi za jeden z paru najbogatszych - otóż jak na jeden z paru najbogatszych klubów Chelsea po prostu ma mniej super znanych graczy niż pozostałe najbogatsze (czyli Real, MU, Barcelona). W Realu, MU i Barcy jest więcej gwiazd mimo że Chelsea ma tyle kasy co i tamci, ergo - Chelsea nie jest klubem gwiazdorskim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bodzio gdyby Cannavaro nie trafił w słupek... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 11:42 ...tylko do bramki, to artykuł pewnie zupełnie inaczej by wyglądał. ale taka jest piłka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dzem Re: Dariusz Wołowski: Parszywa jedenastka IP: *.chello.pl 16.04.05, 08:11 "Nie ma w futbolu nic gorszego niż zły przywódca, taki, który najchętniej powbijałby do głów piłkarzy programy sterujące każdą ich myślą na boisku. Nie ma tam miejsca na improwizację, inwencję, polot, każdy krok jest wymierzony, wyrachowany, zaplanowany. Tak przygotowani piłkarze przez 90 min miotają się w klatce schematów, ale nie skarżą się, dopóki wygrywają." No po prostu bajka. Jeden dwu-mecz drużyna przegrała i Capello już jest strasznym tyranem. To raz. 2. Od czego jest trener jak nie od ustalania taktyki? Co ma tylko wybrać 11 piłkarzy i powiedzieć róbcie co chcecie? I co wtedy wszyscy będą szczęśliwi nawet jak będą przegrywali mecz za meczem? 3. Jeżeli piłka nożna jest taka brzydka to ją trzeba przestać oglądać. Narzekanie , że wygrywają drużny grające anty-futbol ( choć tu akurat taka drużyna przegrała) nic nie da. Poza tym jeżeli wygrywają to może to właśnie jest futbol? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneser capello nie da rady z anglikami IP: *.his.uni.torun.pl 16.04.05, 19:15 odpadl gdy byl trenerem romy przeciwko liverpoolowi,rok pozniej z newcastle to samo, teraz znow z liverpoolem, po prostu to wielki trener, ale z anglikami przegrywa, i to dobrze, bo liga wloska to zenada, oprocz milanu ktory gra ladnie reszta to tragedia, Odpowiedz Link Zgłoś