svatopluk
30.08.05, 13:51
trener reprezentacji Niemiec powolal pierwszy raz Lukasa Sinkiewicza.
www.kicker.de
widac ze talenty w Polsce sie rodza
ale jak zwykle marnuja
ciekawe czy gdyby Sinkiewicz w Polsce kopac sie nauczyl tez do takiego
poziomy by doszedl.
wedlug jego trenerow nalezy do najlepszych obroncow w bundeslidze.