Dodaj do ulubionych

Lukas Sinkiewicz

30.08.05, 13:51
trener reprezentacji Niemiec powolal pierwszy raz Lukasa Sinkiewicza.
www.kicker.de
widac ze talenty w Polsce sie rodza
ale jak zwykle marnuja

ciekawe czy gdyby Sinkiewicz w Polsce kopac sie nauczyl tez do takiego
poziomy by doszedl.
wedlug jego trenerow nalezy do najlepszych obroncow w bundeslidze.
Obserwuj wątek
    • Gość: wiesiek Re: Lukas Sinkiewicz IP: *.aster.pl / *.aster.pl 31.08.05, 17:03
      A jego dziadek niezle ksiazki pisal

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka