Gość: orzech Re: ''Kibicki'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 12:27 zajebista Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ch.. ci do tego Re: ''Kibicki'' IP: *.chello.pl 26.06.06, 12:28 zajebista jest portugalka i to wlasnie ona wygra konkurs !!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lolek Re: ''Kibicki'' IP: *.bialosliwie.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.06, 12:31 KANDYDATJA NR.30 NAJLADNIEJSZA!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam ''Kibicki'' IP: *.elb.vectranet.pl / *.elb.vectranet.pl 26.06.06, 12:33 Polki są naj naj łądniejsze!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ryba Re: ''Kibicki'' IP: *.chello.pl 26.06.06, 12:37 Gdyby zdieła koszulke to na bank byśy wygrali z niemcami ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibicka Re: ''Kibicki'' IP: *.torun.mm.pl 26.06.06, 12:37 Co za dziewczyny chetnie pojechała bym na mundial ale po co jezeli polska z siebie zrobila takie posmielisko ja zaglosowalabym na 30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jfhadhf Re: ''Kibicki'' IP: *.izacom.pl / *.izacom.pl 26.06.06, 12:38 ssexy ta ostratnia ///////// Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jagi Re: ''Kibicki'' IP: *.miecznet.pl / *.miecznet.pl 26.06.06, 12:38 Ta jest średnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tajemniczy Re: ''Kibicki'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 12:39 nr 30 rządzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MatiF Re: ''Kibicki'' IP: 82.160.132.* 26.06.06, 12:41 niektóre są fajniejsze niż fajne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czyżu Re: ''Kibicki'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 12:44 Kandydatka nr 4 Szwecja:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pasiak 30:D:D IP: *.mine.nu / *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.06, 12:45 a wy to sie znacie najładnjsza z tych to nr. 30 ale i tak moja dziewczyna ładniejsza:D bo CRACOVIA rzadzi:D: Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAREX WND R-K Re: ''Kibicki'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 12:48 JĘŚLI BY NIE MIAŁA WCALE SPODNI TO BYM JĄ WYBRAŁ A TAK TO NICI ,SZWEDKA I BRAZYLIJKA JEST THE BEST WOMAN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pequeno Re: ''Kibicki'' IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.06, 12:49 Hmm Tylko kandydatka nr.4 ze Szwecji :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blind Re: ''Kibicki'' IP: 195.214.216.* 26.06.06, 12:49 Kandydatka nr 30 - napewno wygra nie ma dla niej zadnej konkurencji w srod reszty. "Gazeta" oczywiscie nic nie sugeruje w opisie pod zdjeciem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ell babol Re: ''Kibicki'' IP: *.blue-net.com.pl 26.06.06, 12:55 stawiam na kandydatki nr 34 i 35 są najlepsiejsze !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ozzzz Re: ''Kibicki'' IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.06, 12:56 kandydatka numer 64(polska)powinna to wygrać bo jest super !!!!<okok> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sheeee Re: ''Kibicki'' IP: 81.219.30.* 26.06.06, 12:56 szkoda ze jeszcze plytszych tych spodni panna nie ma ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: ''Kibicki'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 12:57 Brazylijka z NR 30. Najładnijsza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baaa Re: ''Kibicki'' IP: 81.219.70.* 26.06.06, 12:59 tak kandydatka nr. 30 !! z Brazyli jest najpiekniejsza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hhn Re: ''Kibicki'' IP: *.is.net.pl 26.06.06, 13:01 jak dla mnie to pani z nr 1 i 9 =] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek z hdyni o jee IP: *.limes.com.pl 26.06.06, 13:09 według mnie 2 najlepsze są dwie dziewice z brazylii nr 30 i z argentyny nr 8 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krzysiekkk Re: ''Kibicki'' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.06, 13:11 kandydatka nr 30 jest zajefajna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michkost Re: ''Kibicki'' IP: *.812-18-64736c10.cust.bredbandsbolaget.se 26.06.06, 13:16 najlepsze sa kandydatki nr: 72,4,30,52 i 10. To moje zdanie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gośc Argentyna!!! Argentyna!!! Argentyna!!! IP: 195.33.69.* 26.06.06, 13:16 Odpowiedz Link Zgłoś